Ne 29.3.15 13:45, 15:00 P2 Viktoria Bítovská B
Ne 29.3.15 16:15, 17:30 P3 Amurská United FC
Út 31.3.15 19:30, 20:45 TEMPO Hočo Počo FK
St 1.4.15 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 Klátiči WH
Po 6.4.15 13:45, 15:00 ZABEH Ol´school Fellas BK
Po 6.4.15 18:45, 20:00 P2 Ústavan 01 KK B
Ne 12.4.15 16:15, 17:30 MIKU1 Ňiňos F.C.
Ne 12.4.15 18:45, 20:00 MIKU1 Rito Pls
St 15.4.15 18:15, 19:30, 20:45 DEKAN Akvaristika TJ
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy alespoň základní fakta. Do sedmé ligy postoupili z prvního místa suverénní Co je?, kteří za celou sezónu prohráli jen jednou, Doprovodí je All Blacks, dodatečný postup nemine přes bodový odpočet ani třetí Rito Pls. Naopak se soutěží se loučí dva nejslabší celky skupiny, do podzimní sezóny se nepřihlásily ani Hočo Počo, ani Amurská United. Korunu krále střelců získal za 24 branek Jiří Janoušek z All Blacks, gólmanům kraloval jeho spoluhráč Ondřej Hodan.

12. 6. 15 19:30 P2 Rito Pls Amurská United FC 11. 17:3 (7:1)
Jednoznačný zápas, bylo to jen o skóre. Kopřiva
Rito Pls Amurská United FC
Tú Nguyen Ngoc – Filip Bouček, Michal Černý, David Červený, Radek Dupal, Martin Hlubuček, Pavel Rašplička, Lukáš Rohlík, Ladislav-Matyáš Turek, Mikuláš Zbořil vs Adam Lev – Zdeněk Janůj, Ondřej Kadeřábek, Petr Klíma, Daniel Lev, Ondřej Novotný, Ondřej Štěpánek, Martin Tesařík
53. Ondřej Kadeřábek
12. 6. 15 19:30 DEKAN Ňiňos F.C. All Blacks 11. 3:19 (1:11)
Domácí tým pojal fotbalový zápas za divadelní představení, na kterém se však bavil jen on. Caizl, Tichan
Ňiňos F.C. All Blacks
Vojtěch Bílek – Václav Hašek, Jan Havelka, Jiří Holakovský, Vojtěch Jedlička, Michal Kabele, Štěpán Novák, Jakub Svoboda vs Ondřej Hodan – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Jiří Janoušek, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Jan Šramota
52. Jakub Chlad
12. 6. 15 19:30 P3 Ústavan 01 KK B Akvaristika TJ 11. 4:0 (4:0)
Hosté hráli pouze ve čtyřech hráčích v poli a na hře to bylo znát, hlavně v prvním poločase. Procházka T., Pavel
Ústavan 01 KK B Akvaristika TJ
Jakub Marianovský – Martin Dvořák, Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Natálie Görnerová, Michal Hudec, Václav Krčál, Jiří Polák, Josef Vybíral vs Martin Mack – Petr Jeník, Jan Kirschner, Jiří Mack, Martin Vojtěch
11. Michal Hudec
15., 16. Matěj Görner
28. Martin Dvořák
12. 6. 15 19:30 PRKOP Ol´school Fellas BK Hočo Počo FK 11. 4:2 (1:1)
Poklidné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. 2. poločas Ol´school fallas zbaral a rozhodl utkání dalšími góly. Husák, Brhal
Ol´school Fellas BK Hočo Počo FK
Martin Pospíšil – Matúš Baliak, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter, Martin Sluka, Daniel Vaculík, Matěj Voda vs Jan Pšenčík – Petr Coufal, David Grulich, Nikita Ivanov, Matouš Polák, Radek Polák, Patrik Popelka, Rostyslav Voloshyn, Lukáš Zadák
23., 57. Ondřej Kučera
50. Jakub Schlichter
55. Rudolf Heidu
4. Matouš Polák
60. Lukáš Zadák
12. 6. 15 19:30 P1 KáGéčko B Viktoria Bítovská B 11. 4:2 (1:1)
Už se zdálo, že bude brát všecny body hostující tým, ale ke konci mu došly síly, což se mu vymstilo. Dreksler V. Rajniš J.
KáGéčko B Viktoria Bítovská B
Vojtěch Müller – Filip Bartůšek, Martin Hybášek, Antonín Matys, Václav Moskaljuk, Daniel Pajas, Jiří Tichý, Martin Wagenknecht vs Lukáš Vitovský – Jakub Červenka, Lukáš Krejča, Michal Kriml, Vojtěch Miškovský, Michael Oliva, David Prouza
27., 55. Filip Bartůšek
58. Jiří Tichý
60. Václav Moskaljuk
3. David Prouza
36. Lukáš Krejča
12. 6. 15 19:15 ZAK Klátiči WH Co je? 11. 1:3 (1:1)
Velice zajímavé utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Domácí se dostali do vedení, které ale proti silným hostům nedokázali ve druhé půli udržet. Zasloužené vítězství. Yoann Kollner, Stephen Tallett
Klátiči WH Co je?
David Černý – Ondřej Černý, Jiří Kučera, Michal Kudlík, Petr Pavlíček, Marek Šimáček, Petr Voříšek vs Karel Šimek – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Ondřej Jilemnický, Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Jacob Šimek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm