Rozpis pískání, 8. liga, skupina L

Kalich club Žižkov

Ne 12.4. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 12.4. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 3.5. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 3.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 24.5. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 24.5. 20:00 Děkanka DEKAN

Profesoři

Ne 12.4. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 12.4. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 12.4. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 19.4. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 19.4. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 19.4. 15:00 Hanspaulka HANSP

Příkopy FC

Ne 12.4. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 12.4. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 3.5. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 3.5. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 3.5. 12:30 Zákostelní ZAK

Pivnice U Zpěváčků

Ne 26.4. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 26.4. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 26.4. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 3.5. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 3.5. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 3.5. 15:00 Hanspaulka HANSP

Xichties FC

Ne 29.3. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 29.3. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 19.4. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 19.4. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 10.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 10.5. 20:00 Mikulova MIKU4

Gremio

Ne 29.3. 13:45 Pražačka P3
Ne 29.3. 15:00 Pražačka P3
Ne 19.4. 16:15 Pražačka P3
Ne 19.4. 17:30 Pražačka P3
Ne 17.5. 16:15 Pražačka P3
Ne 17.5. 17:30 Pražačka P3

Šílené veverky

Ne 29.3. 18:45 Pražačka P3
Ne 29.3. 20:00 Pražačka P3
Ne 19.4. 18:45 Pražačka P3
Ne 19.4. 20:00 Pražačka P3
Ne 17.5. 18:45 Pražačka P3
Ne 17.5. 20:00 Pražačka P3

Kanonýři

Ne 10.5. 12:30 Pražačka P2
Ne 10.5. 13:45 Pražačka P2
Ne 10.5. 15:00 Pražačka P2
Ne 7.6. 12:30 Pražačka P1
Ne 7.6. 13:45 Pražačka P1
Ne 7.6. 15:00 Pražačka P1

Pornolištičky

Ne 12.4. 11:15 Pražačka P1
Ne 12.4. 12:30 Pražačka P1
Ne 3.5. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 3.5. 20:00 Hanspaulka HANSP
Ne 24.5. 16:15 Pražačka P2
Ne 24.5. 17:30 Pražačka P2

Sexy prdelky

Ne 24.5. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 24.5. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 24.5. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 31.5. 15:00 Mikulova MIKU2
Ne 31.5. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 31.5. 17:30 Mikulova MIKU2

Fk.JTS Praha

Ne 12.4. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 12.4. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 3.5. 09:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 3.5. 10:45 Stodůlky Sokol STOD
Ne 24.5. 17:30 Malešice Slavia MALES
Ne 24.5. 18:45 Malešice Slavia MALES

Well Done

Ne 29.3. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 29.3. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 29.3. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 21.6. 10:00 Pražačka P1
Ne 21.6. 11:15 Pražačka P1
Ne 21.6. 12:30 Pražačka P1