Seznam týmů, 8. liga, skupina M

Tým Barvy dresů
Vozovna Hloubětín A zelená, oranžová
Velká Bučina FK světle modrá, žlutá
Tvoje máma FC černá, bílá
Taggart světle modrá, zelená
Šnek FC B modro-žlutá
Sporting Luka červená, béžová
Notor Střešovice FC žlutá, červená
Brazzers Praha FC oranžová
Catchers SC světle modrá, modro-červená
Hajduk Hůrka žlutá, černá
Bratři v lihu FC černá, žlutá
Atletico de Toranja oranžová, černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina M

Utkání Datum Čas Hřiště
Notor Střešovice FCSporting Luka So 28.3. 11:15 HANSP
Brazzers Praha FCŠnek FC B So 28.3. 12:30 HANSP
Catchers SCTaggart So 28.3. 12:30 P2
Bratři v lihu FCVelká Bučina FK So 28.3. 12:30 P1
Atletico de ToranjaVozovna Hloubětín A So 28.3. 12:30 BECH
Hajduk HůrkaTvoje máma FC Ne 29.3. 18:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Šnek FC BNotor Střešovice FC So 11.4. 10:00 ZAK
Tvoje máma FCCatchers SC So 11.4. 11:15 KBELY
Atletico de ToranjaBratři v lihu FC So 11.4. 12:30 HANSP
Velká Bučina FKHajduk Hůrka So 11.4. 12:30 TEMPO
TaggartBrazzers Praha FC So 11.4. 12:30 P3
Vozovna Hloubětín ASporting Luka So 11.4. 12:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sporting LukaŠnek FC B So 18.4. 08:45 ZAK
Notor Střešovice FCTaggart So 18.4. 12:30 P3
Brazzers Praha FCTvoje máma FC So 18.4. 12:30 HANSP
Catchers SCVelká Bučina FK So 18.4. 12:30 P2
Bratři v lihu FCVozovna Hloubětín A So 18.4. 12:30 P1
Hajduk HůrkaAtletico de Toranja Ne 19.4. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Atletico de ToranjaCatchers SC So 25.4. 08:45 TEMPO
Tvoje máma FCNotor Střešovice FC So 25.4. 08:45 P3
Velká Bučina FKBrazzers Praha FC So 25.4. 12:30 P3
TaggartSporting Luka So 25.4. 12:30 TEMPO
Vozovna Hloubětín AŠnek FC B So 25.4. 12:30 P2
Bratři v lihu FCHajduk Hůrka So 25.4. 13:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Notor Střešovice FCVelká Bučina FK Ne 3.5. 12:30 P3
Sporting LukaTvoje máma FC Ne 3.5. 16:15 CESMI
Brazzers Praha FCAtletico de Toranja Ne 3.5. 16:15 HANSP
Catchers SCBratři v lihu FC Ne 3.5. 16:15 MIKU4
Hajduk HůrkaVozovna Hloubětín A Ne 3.5. 16:15 MIKU3
Šnek FC BTaggart Ne 3.5. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Velká Bučina FKSporting Luka Ne 10.5. 12:30 STOD
Vozovna Hloubětín ATaggart Ne 10.5. 15:00 ZAK
Hajduk HůrkaCatchers SC Ne 10.5. 16:15 MIKU4
Bratři v lihu FCBrazzers Praha FC Ne 10.5. 17:30 SANC2
Atletico de ToranjaNotor Střešovice FC Ne 10.5. 18:45 HANSP
Tvoje máma FCŠnek FC B Ne 10.5. 18:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Sporting LukaAtletico de Toranja So 16.5. 11:15 HANSP
Šnek FC BVelká Bučina FK So 16.5. 12:30 P3
Notor Střešovice FCBratři v lihu FC So 16.5. 12:30 P2
Brazzers Praha FCHajduk Hůrka So 16.5. 12:30 HANSP
Catchers SCVozovna Hloubětín A So 16.5. 12:30 P1
TaggartTvoje máma FC Ne 17.5. 15:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Hajduk HůrkaNotor Střešovice FC So 23.5. 08:45 DEKAN
Atletico de ToranjaŠnek FC B So 23.5. 11:15 HANSP
Catchers SCBrazzers Praha FC So 23.5. 12:30 P3
Bratři v lihu FCSporting Luka So 23.5. 12:30 HANSP
Velká Bučina FKTaggart So 23.5. 12:30 P2
Vozovna Hloubětín ATvoje máma FC So 23.5. 12:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Notor Střešovice FCCatchers SC So 30.5. 08:45 P3
Sporting LukaHajduk Hůrka So 30.5. 11:15 HANSP
Tvoje máma FCVelká Bučina FK So 30.5. 12:30 HANSP
TaggartAtletico de Toranja So 30.5. 12:30 P3
Šnek FC BBratři v lihu FC So 30.5. 12:30 P2
Brazzers Praha FCVozovna Hloubětín A So 30.5. 12:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Brazzers Praha FCNotor Střešovice FC So 6.6. 08:45 P2
Catchers SCSporting Luka So 6.6. 10:00 P3
Hajduk HůrkaŠnek FC B So 6.6. 11:15 DEKAN
Bratři v lihu FCTaggart So 6.6. 12:30 HANSP
Vozovna Hloubětín AVelká Bučina FK So 6.6. 12:30 BECH
Atletico de ToranjaTvoje máma FC Ne 7.6. 17:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Velká Bučina FKAtletico de Toranja So 20.6. 10:00 ZABEH
Tvoje máma FCBratři v lihu FC So 20.6. 10:00 P2
TaggartHajduk Hůrka So 20.6. 10:00 P1
Šnek FC BCatchers SC So 20.6. 10:00 ZAK
Sporting LukaBrazzers Praha FC So 20.6. 10:00 DEKAN
Notor Střešovice FCVozovna Hloubětín A So 20.6. 10:00 BECH