12. Zlíchov Catholic FC 11 2 0 9 22:57 0

So 16.5.15 08:45 BECH Made in Košíře Sen Černý Most II PG   (HL5G)
So 16.5.15 10:00 BECH Callida CS Hoptajch team   (HL5G)
Út 2.6.15 19:00 MOTO3 Kolíci ZAK Praha   (HL8B)
Út 2.6.15 20:15 MOTO3 Praga Calcio CC TBC Lachtan A   (HL6C)

21. 6. 15 11:15 P2 Stodůlecký piráti Fernet team Říčany 11. 1:4 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání. Hosté hráli celé utkání o jednoho hráče v poli oslabeni, ale i přesto hráli skvěle a zaslouženě vyhráli. Adam Tročil, Dominik Čemus
Stodůlecký piráti Fernet team Říčany
Tomáš Směták – Tomáš Archmann, Michal Kučera, Pavel Kulovaný, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka vs Ondřej Švagr – Michal Havránek, Václav Horník, Tomáš Kučera, Jiří Macháček, Martin Rákosník
3. Matěj Spálenka 13., 54. Martin Rákosník
29. Tomáš Kučera
52. Václav Horník
7. 6. 15 12:30 ZAK England Praha Stodůlecký piráti 10. 3:1 (2:1)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Hosté bojovali a snažili se až do konce, ale na svého soupeře dnes neměli.
England Praha Stodůlecký piráti
Radek Pubanc – Zdeněk Hopjan, Radek Jahoda, Václav Krček, Pavel Marek, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana vs Tomáš Směták – Tomáš Archmann, Michal Kučera, Zdeněk Maier, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka
11. Radek Jahoda
28., 49. Pavel Marek
8. Zdeněk Maier
31. 5. 15 10:45 STOD Stodůlecký piráti City Lhotka FC 9. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání rozhodl šťastný gól v závěru.
Stodůlecký piráti City Lhotka FC
Tomáš Směták – Tomáš Archmann, Ondřej Baleka, Michal Kučera, Zdeněk Maier, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka vs Ladislav Špička – Tomáš Černý, Milan Dědek, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Přemysl Rozkopal, Adriano Santana do Esprito, Otakar Verner
28. Zdeněk Maier
50. Matěj Spálenka
9., 13. Miroslav Landa ml.
59. Tomáš Černý
24. 5. 15 12:30 STOD Tichý vánek Stodůlecký piráti 8. 6:0 (2:0)
Od 1. minuty byl lepší Tichý Vánek. I přes jednoznačnou výhru to byl oboustranně pěkný fotbal. Jan Koháry, Ondřej Pöschl
Tichý vánek Stodůlecký piráti
Pavel Mikeska – Ondřej Janota, Jan Kroupa, Daniel Kunc, Martin Smola, Petr Smola, Ondřej Vacke vs Tomáš Směták – Ondřej Baleka, František Konečný, Pavel Kulovaný, Zdeněk Maier, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka
9., 10. Daniel Kunc
35., 56. Ondřej Janota
44. Jan Kroupa
51. Ondřej Vacke
17. 5. 15 10:45 STOD Stodůlecký piráti Strážci Pomeranče 7. 2:2 (2:1)
Strážci pomeranče měli hned v úvodu zápasu velké šance, které neproměnili. Málem se jim to stalo osudným, jelikož byli rádi alespoň za bod. Paleček, Giertl
Stodůlecký piráti Strážci Pomeranče
Matěj Spálenka – Tomáš Archmann, Ondřej Baleka, Miroslav Brtník, František Konečný, Michal Kučera, Pavel Kulovaný, Zdeněk Maier, Martin Malina, Miroslav Pánek vs Jakub Lippert – Harry Löwit, Tomáš Prokš, Slavomír Stárek, Petr Tinka, Šimon Větrovský, Milan Vondra
17. Miroslav Pánek
20. Michal Kučera
29. Tomáš Prokš
58. Šimon Větrovský
10. 5. 15 11:15 STOD Zlíchov Catholic FC Stodůlecký piráti 6. 4:3 (3:1)
1. poločas vyhrál Zlíchov díky střelecky velmi dobře disponovanému Houdkovi. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný, ale šťastnější tým byl nakonec Zlíchov. Husák, Seneta
Zlíchov Catholic FC Stodůlecký piráti
Michael Jirsa – Viktor Glac, Antonín Houdek, Dominik Radina, Jakub Šenovský, Josef Sklenička, Prokop Šorm vs Tomáš Směták – Ondřej Baleka, Miroslav Brtník, František Konečný, Michal Kučera, Pavel Kulovaný, Zdeněk Maier, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka
7., 10., 27. Antonín Houdek
46. Dominik Radina
21. Matěj Spálenka
32. Pavel Kulovaný
37. Zdeněk Maier
3. 5. 15 10:45 STOD Old Mosquitos Stodůlecký piráti 5. 1:2 (0:1)
Přes velkou převahu vyhráli nejtěsnějším rozdílem, ale šancí měli mnoho. Husák, Paleček
Old Mosquitos Stodůlecký piráti
Adam Hospodarz – Josef Hervert, Zdeněk Schlibener, Jiří Sedmík, Jiří Vávra, Lukáš Zemek vs Tomáš Směták – Tomáš Archmann, Ondřej Baleka, Miroslav Brtník, František Konečný, Michal Kučera, Pavel Kulovaný, Zdeněk Maier, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka
60. Adam Hospodarz 18. Martin Malina
37. Michal Kučera
26. 4. 15 12:30 STOD Stodůlecký piráti Krabice 4. 4:0 (2:0)
Stodůlečtí piráti si góly rovnoměrně rozdělili do obou poločasů a zaslouženě zvítězili. Husák, Hranílek
Stodůlecký piráti Krabice
Tomáš Směták – Ondřej Baleka, Miroslav Brtník, František Konečný, Michal Kučera, Pavel Kulovaný, Zdeněk Maier, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka vs Marek Fišer – Filip Loužecký, Marek Rytina, Michal Šeda, Karel Vaněk, Pavel Zvěřina
3. František Konečný
21. Michal Kučera
31. Matěj Spálenka
56. Ondřej Baleka
19. 4. 15 10:45 STOD Lokomotiva DP Stodůlecký piráti 3. 1:9 (0:3)
Zasloužená výhra hostů. Marek Šišák, Marek Vandas
Lokomotiva DP Stodůlecký piráti
David Čermák – Rostislav Antal, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Martin Koubek, Arnaud Quily vs Tomáš Směták – Ondřej Baleka, Miroslav Brtník, František Konečný, Pavel Kulovaný, Zdeněk Maier, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka
40. Rostislav Antal 16., 32., 34., 45. Zdeněk Maier
17., 50. Martin Malina
25., 57. Ondřej Baleka
43. Pavel Kulovaný
12. 4. 15 12:30 STOD Stodůlecký piráti Laxní přístup 2. 3:2 (2:0)
Stodůlecký piráti byli lepším mužstvem. Laxní přístup rozhodně neměl laxní přístup k utkání. Jejich entuziasmus byl nakažlivý. Ale ani přes jejich velkou snahu se jim nepodařilo vyrovnat a vyhrál lepší tým. Janča, Seneta
Stodůlecký piráti Laxní přístup
Tomáš Směták – Ondřej Baleka, Miroslav Brtník, František Konečný, Pavel Kulovaný, Zdeněk Maier, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka vs Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Jaroslav Paima, Vojtěch Procházka, David Šátek, Radek Šén, Michal Široký, Jakub Šrámek, Tomáš Zahradníček
16., 36. Ondřej Baleka
23. Zdeněk Maier
41., 45. Radek Šén
29. 3. 15 11:15 STOD Morna to zařídí FC Stodůlecký piráti 1. 1:3 (0:2)
Stodůleckým pirátům se v prvním poločase dařilo soupeře přehrávat. Druhý poločas se ale situace změnila a kromě vlastní gólu dokázali vstřelit pouze jednu branku.