So 23.5.15 12:30 P2 Velká Bučina FK Taggart   (HL8M)

21. 6. 15 12:30 P2 Podolí all stars Kopanda team FC 11. 0:6 k.
7. 6. 15 20:00 P2 Kopanda team FC Rumové pralinky FC 10. 3:3 (2:0)
Utkání průměrné úrovně skončilo zaslouženě dělbou bodů.
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Martin Hložek, Radek Janoušek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Václav Žofka vs Pavel Kohout – Robert Baran, Dušan Cendelín, Farid Hanafi, Vojtěch Kněžínek, Igori Miron, Sergiu Miron, Václav Rybka, Robert Václavík
33. Dušan Cendelín
35. Igori Miron
60. Robert Baran
31. 5. 15 12:30 zzSANC3 Tým Jakuba Harapáta Kopanda team FC 9. 0:4 (0:1)
Typický zápas 8. ligy s řadou nepřesností. Po relativně vyrovnaném 1. poločase ovládla Kopanda poločas druhý a zaslouženě vyhrála Andrej Šnajder, Karen Chačaturov
Tým Jakuba Harapáta Kopanda team FC
Martin Zurian – Matouš Bolek, Ondřej Holubec, Petr John, Jakub Kopáček, Petr Maceček, Šimon Malý, Jaromír Šorf, Robert Vejdělek vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Martin Hložek, Radek Janoušek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Václav Žofka
30. Martin Hložek
34. Vojtěch Miler
35. Martin Bošiak
58. Milan Matějka
24. 5. 15 20:00 P1 Kopanda team FC Emergency 8. 2:2 (0:1)
Ne moc pohledné utkání nesoucí se v ostrovním stylu nabídlo plno osobních soubojů a dlouhých nakopávaných balónů. I přes mírnou převahu hostí, zasloužená remíza. Dominik Herman, Tomáš Žatečka
Kopanda team FC Emergency
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Martin Hložek, Radek Janoušek, Milan Matějka, Václav Žofka vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Josef Drábek, Martin Kalina, Jan Osika, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Michal Šárka
40. Radek Janoušek
22. Roman Blažíček
58. Jan Osika
17. 5. 15 20:00 P3 My Kopanda team FC 7. 4:7 (2:3)
Kopanda začala ve velkém stylu, pak soupeř snížil a půle skončila těsně. Ve druhé půli ten samý průběh a tak jsme viděli spoustu gólů. Smetana J., Smetana T.
My Kopanda team FC
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Štěpán Chvátal, Jan Čurn, Lukáš Porkert, Zdeněk Štěpán, Aleš Vaníček vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Hložek, Radek Janoušek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Václav Žofka
47. Vojtěch Miler
10. 5. 15 20:00 P1 Kopanda team FC Modrý Svině B 6. 1:6 (0:2)
V pohledném utkání hraném ve vysokém tempu byli mírně fotbalovější Modrý Svině. Ve druhém poločase spoléhali na solidní obranu podpořenou spolehlivým výkonem brankáře a vyrážely do nebezpečných brejků, které dokázali i zakončovat. Miroslav Plessl, Luděk Michalík
Kopanda team FC Modrý Svině B
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Martin Hložek, Radek Janoušek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Václav Žofka vs Daniel Straka – Otakar Duben, Tomáš Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Jiří Škrábek, Vladimír Škrábek, Alena Škrábková, Jan Slyvinszki, Jakub Straka, Karel Suchánek
43. Radek Janoušek 18. Tomáš Jedlička
20., 52. Jakub Straka
45., 46., 57. Vladyslav Kovalskyy
3. 5. 15 17:30 CESMI M16 AC FC Kopanda team FC 5. 4:2 (2:0)
Vyrovnané utkání v poli, rozhodla lepší koncovka domácích. Kohout
M16 AC FC Kopanda team FC
Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Jan Kučera, Lukáš Porazil, Michal Prokop, Jiří Růžička, Pavel Švec, Pavel Vávra, Jakub Vokatý vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Radek Janoušek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Václav Žofka
5. Jakub Vokatý
17. Jan Kučera
55. Pavel Švec
56. Ondřej Brejcha
36. Vojtěch Miler
50. Martin Ďuríček
26. 4. 15 20:00 P2 Kopanda team FC Lobotomici 4. 1:3 (0:1)
Lobotomici dostal do vedení kuriozním gólem o tyč Dvořák. Po změně stran se střílely branky až v závěru. Čapla J., Čapla Š.
Kopanda team FC Lobotomici
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Martin Hložek, Radek Janoušek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Václav Žofka vs Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Jiří Hejčl, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Tomáš Zajac
58. Martin Ďuríček 22. Petr Dvořák
54. Tomáš Zajac
57. Ondřej Boháč
19. 4. 15 20:00 P3 Kopanda team FC Výlov 0.FC 3. 1:0 (0:0)
Utkání, kterému by slušela remíza za výkony obou mužstev, rozhodli hosté těsně před koncem zápasu z brejku... Smetana J., Smetana T.
Kopanda team FC Výlov 0.FC
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Martin Hložek, Radek Janoušek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Jan Togner, Václav Žofka vs Aleš Fexa – Dávid Hriadel, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Petr Soldát, Martin Vegricht
56. Radek Churaň
12. 4. 15 20:00 P2 Atletico Dělo SFC B Kopanda team FC 2. 5:1 (1:0)
Utkání plné nepřesnosti s větším štěstím v zakončení u domácího týmu. Jaroslav Sládek, Josef Kapek
Atletico Dělo SFC B Kopanda team FC
Ján Malysa – Pavel Fronček, Martin Hanuška, Petr Hanuška, Marek Jablonski, Štěpán Lamich, Vít Pravda, Lukáš Valík vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Martin Hložek, Radek Janoušek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Jan Togner, Václav Žofka
2., 60. Pavel Fronček
38., 48. Ján Malysa
50. Martin Hanuška
46. Václav Žofka
29. 3. 15 20:00 P3 Kopanda team FC Pětapůl TJ 1. 3:1 (2:0)
I když hosté snížili na rozdíl jednoho gólu, Kopanda pět minut před koncem rozhodla o svém zaslouženém vítězství. Smetana J, Smetana T.
Kopanda team FC Pětapůl TJ
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Stanislav Holeček, Radek Janoušek, Milan Matějka, Václav Žofka vs Lukáš Andrle – Martin Hartmann, Michal Hladík, Jindřich Malý, Aleš Mareška, Tomáš Ryšan, Robert Šmíd, Michael Vlček, Michal Vojta