St 9.9.15 18:15 CESMI Holosmetky FC B Růžoví delfínci 97,2   (HL7F)
St 9.9.15 19:30 CESMI Dynamo UK Tatra 04   (HL3B)
St 9.9.15 20:45 CESMI Vojenské lesy VET Trenhos VET   (VL2A)
Ne 4.10.15 18:45 ZABEH s.Oliver A Sever 1.FC   (HL6L)
Ne 4.10.15 20:00 ZABEH Hoverla Zak Traktor humus A   (HL2B)

30. 11. 15 19:00 MOTO1 Limita Demoliční četa 11. 6:1 (0:1)
Dva rozdílné poločasy tohoto duelu. První půle vedení 1:0 pro Demoliční četu. Ve 2. půli velký obrat a šest gólů v síti Demoliční čety a jasná výhra Limity. Symon
Limita Demoliční četa
Radek Matoušek – Michal Chudoba, Radek Chudoba, Alan Fiedler, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner vs Petr Beer – František Koďousek, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
31., 38., 42. Pavel Voltner
41. Michal Chudoba
49. Martin Prokop
50. Radek Chudoba
3. František Koďousek
18. 11. 15 19:00 METE1 Demoliční četa Filipi SK 10. 3:2 (2:2)
Hosté se rychle ujali vedení 2:0, ale domácí se stejně rychle do zápasu vrátili. Od té doby byli lepším týmem, ale naděje hostů držel Brodský, který předvedl výkon a lá Schmeichell. Šišák
Demoliční četa Filipi SK
Tomáš Vencl – Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Robert Žemlička vs Josef BrodskýZdeněk Hanzlík, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Robin Poul, Miroslav Rožníček, David Sommer, Petr Vaněček
15. Jaroslav Dobrý
16. Robert Žemlička
41. Jan Kryštof
4. Robin Poul
11. David Sommer
9. 11. 15 20:45 MIKU3 Ferri FC Demoliční četa 9. 7:0 (0:0)
Kvalitní, byť jednoznačné utkání zvládlo lépe domácí mužstvo. Šároka
Ferri FC Demoliční četa
Marek Kutina – Martin Bednář, Petr Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Jan Mádr, Petr Majer, Tomáš Novák, Jan Slezák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda vs Petr Beer – Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
35., 46. Petr Majer
37. Tomáš Novák
49., 50. Jan Svoboda
55. Martin Bednář
59. František Hanzák
3. 11. 15 19:00 P3 Demoliční četa Felix club 8. 1:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas bez šancí. Zasloužená remíza. Vítězslav Soukal
Demoliční četa Felix club
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Jaroslav Veselý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jiří Vitáček, Matouš Vyhnánek
26. Pavel Kerbl 30. Jiří Vitáček
19. 10. 15 19:00 P3 Demoliční četa Speciál Bráník B 7. 2:5 (0:4)
Kvalitní zápas kde hosté uměli proměnit své šance. Ve druhém poločase začali už hrát lehkomyslně a domácí korigovali skóre. Norman David, Michal Kubeš
Demoliční četa Speciál Bráník B
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Jan Ropický – Michal Baroch, Martin Fetr, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Petr Vanko
37. Zdeněk Trajer
58. Jaroslav Dobrý
3. Jiří Šabatka
6., 25. Jiří Kotáb
20. Daniel Prokop
33. Petr Vanko
12. 10. 15 19:30 ARIT Dukla Praha FK Demoliční četa 6. 1:1 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání, góly začaly padat až po změně stran, spravedlivá remíza. Husák
Dukla Praha FK Demoliční četa
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Martin Michálek, Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Michal Staněk, Petr Vácha vs Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
41. Petr Vácha 39. Zdeněk Trajer
5. 10. 15 19:00 P3 Demoliční četa Deportivo bez Coruna A 5. 3:8 (2:2)
Vyrovnané utkání v prvním poločase. Po změně stran už excelovalo Deportivo, které vyhrálo o pět branek. Čapla J., Čapla M.
Demoliční četa Deportivo bez Coruna A
Petr Beer – Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Zdeněk Ševčík st. – Jaroslav Čepelka, Pavel Graf, Jakub Kudláček, Michal Majer, Václav Prokeš, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil
56., 60. Michal Majer
21. 9. 15 18:15 MIKU1 Blšany FK Demoliční četa 4. 5:2 (2:1)
Utkání hrané v poklidném duchu z obou stran. Zasloužená výhra domácích.
Blšany FK Demoliční četa
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Lukáš Kalenda, Michal Korbel, Dominik Lipár, Jan Loskot, Tomáš Novák, Vít Sádecký vs Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
15., 58. Jan Loskot
28., 43. Lukáš Andras
54. Lukáš Kalenda
24., 46. Jan Kryštof
14. 9. 15 19:30 HANSP Demoliční četa Orgasmico L.S.D. 3. 1:1 (0:0)
Souboj dvou týmů s podobným herním stylem založeným na fyzické kvalitě a velmi dobře organizované defenzivě skončil spravedlivou remízou. Voldán
Demoliční četa Orgasmico L.S.D.
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Jan Střelka – Michal Čížek, Milan Dařina, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Jan Spěvák, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura
58. Robert Žemlička 45. Karel Jůza
7. 9. 15 19:30 zzNOVOB Oratoř Kobylisy Demoliční četa 2. 11:2 (6:2)
Jasné vítězství lepších domácích.
Oratoř Kobylisy Demoliční četa
Petr Kabele – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Tomáš Manhart, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta, Radek Vodička vs Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička