Pá 11.9.15 18:15 HOSTI Tuscarora A Řežem to United   (HL2B)
Pá 11.9.15 19:30 HOSTI Ústavan 01 KK B Akvaristika TJ   (HL8K)
Pá 11.9.15 20:45 HOSTI Don Giovanni VET Malostranský SK   (VL2B)
Ne 8.11.15 18:45 MIKU1 Klikaři FC Čanda bůráků   (HL6K)
Ne 8.11.15 20:00 MIKU1 Řežem to United Erko Kbely   (HL2B)

30. 11. 15 19:00 MOTO1 Limita Demoliční četa 11. 6:1 (0:1)
Dva rozdílné poločasy tohoto duelu. První půle vedení 1:0 pro Demoliční četu. Ve 2. půli velký obrat a šest gólů v síti Demoliční čety a jasná výhra Limity. Symon
Limita Demoliční četa
Radek Matoušek – Michal Chudoba, Radek Chudoba, Alan Fiedler, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner vs Petr Beer – František Koďousek, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
31., 38., 42. Pavel Voltner
41. Michal Chudoba
49. Martin Prokop
50. Radek Chudoba
3. František Koďousek
16. 11. 15 19:30 ARIT Dukla Praha FK Limita 10. 9:4 (6:2)
Výsledek je jasný, ale některé góly domácích byli šťastné. Výhru si zasloužili, to je fakt, ale hosté byli důstojným soupeřem a skóre mohlo být nižší. Michal Franc, Libor Janásek
Dukla Praha FK Limita
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Martin Michálek, Jiří Němec, Matyáš Neuwirth, Tomáš Plavec, Michal Staněk, Petr Vácha vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Václav Jelínek, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek
48. Jaroslav Mrázek
9. 11. 15 19:30 HOSTI Limita Deportivo bez Coruna A 9. 4:11 (4:6)
Hostům trvalo celý poločas než se dostali do tempa. Naopak domácí postupně ztráceli síly i nervy. Zasloužená vysoká výhra vítězů. Martin Ořešník, Lukáš Halfar
Limita Deportivo bez Coruna A
Radek Matoušek – Michal Chudoba, Radek Chudoba, Alan Fiedler, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner vs Zdeněk Ševčík st. – Jaroslav Čepelka, Pavel Graf, Lukáš Hejtmánek, Tomáš Karas, Michal Majer, Václav Prokeš, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil
60. Michal Majer
2. 11. 15 18:15 MIKU1 Blšany FK Limita 8. 0:2 (0:1)
Pohledné utkání rozhodla lepší koncovka Limity. Vostatek
Blšany FK Limita
Martin Ferčák – Jiří Burian, Lukáš Kalenda, Jan Ležák, Dominik Lipár, Jan Loskot, Jan Matucha, Tomáš Novák, Vít Sádecký vs Radek Matoušek – Michal Chudoba, Radek Chudoba, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka
18. Jiří Vepřek
42. Martin Prokop
19. 10. 15 19:30 HANSP Limita Orgasmico L.S.D. 7. 3:4 (2:2)
Na 5. ligu hodně dobrý zápas, i když hráči trošku přeháněli, jak souboje, tak slova. Černý
Limita Orgasmico L.S.D.
Radek Matoušek – Michal Chudoba, Radek Chudoba, Alan Fiedler, Adam Kirschner, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka vs Jan Střelka – Michal Čížek, Milan Dařina, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Jan Spěvák, Jakub Vančura
15. Michal Chudoba
16. Radek Chudoba
39. Martin Prokop
4., 11., 43. Karel Jůza
56. Michal Čížek
12. 10. 15 19:15 SCBEC Oratoř Kobylisy Limita 6. 5:3 (1:2)
Kobylisy byly kvalitnějším týmem, ale dlouho se neprosadily gólově a v poločase prohrávaly. Chytly se ale dvěma slepenými góly a kanonýr Třešňák zajistil vítězství. Kotva
Oratoř Kobylisy Limita
Petr Kabele – Pavel Baborovský, Tomáš Kučera, Tomáš Manhart, František Rodr, Lukáš Třešňák, Petr Urban vs Radek Matoušek – Michal Chudoba, Radek Chudoba, Václav Jelínek, Adam Kirschner, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka
13. Petr Urban
33. František Rodr
34., 48., 55. Lukáš Třešňák
18. Václav Jelínek
24. Adam Kirschner
50. Michal Chudoba
5. 10. 15 20:45 DEKAN Limita Litrpůl FC 5. 1:3 (0:3)
Solidní utkání se zaslouženým vítězstvím Litrpůl. Voldán
Limita Litrpůl FC
Radek Matoušek – Michal Chudoba, Václav Jelínek, Adam Kirschner, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner vs Vladimír Hruška – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Jan Omasta, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach
41. Pavel Voltner 18. Aleš Hlaváč
19. Jan Vávra
26. Jakub Valta
21. 9. 15 19:30 MIKU4 Speciál Bráník B Limita 4. 6:1 (5:0)
Domácí rozhodli o své výhře v prvním poločase. Čapla
Speciál Bráník B Limita
Jiří Kotáb – Ondřej Dvořák, Martin Fetr, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko vs Radek Matoušek – Michal Chudoba, Václav Jelínek, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka
7. Daniel Morávek
12. Jiří Šabatka
16. Daniel Prokop
20., 51. Petr Vanko
25. Zdeněk Slavíček
50. Jaroslav Mrázek
14. 9. 15 18:15 BIHOR Filipi SK Limita 3. 0:0 (0:0)
Podprůměrný zápas s minimem šancí na obou stranách skončil spravedlivou remízou. Plucar
Filipi SK Limita
Miloš Navrátil – Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Robin Poul, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Radek Matoušek – Michal Chudoba, Radek Chudoba, Alan Fiedler, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Petr Žižka
7. 9. 15 20:45 MIKU2 Limita Ferri FC 2. 1:3 (1:2)
Pohledné utkání technicky na úrovni rozhodla kombinační hra hostů. Hošek
Limita Ferri FC
Radek Matoušek – Michal Chudoba, Radek Chudoba, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka vs Marek Kutina – Martin Bednář, Petr Čunát, František Hanzák, Václav Kolafa, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Jan Slezák, Jan Svoboda
27. Pavel Voltner 9., 12. Jan Svoboda
35. Lukáš Novotný
31. 8. 15 20:45 MIKU4 Felix club Limita 1. 4:2 (2:0)
Moc hezký a slušný výkon od hráčů domácích. Většinu zápasu měli převahu a zaslouženě zvítězili. Kdyby se poražení věnovali více fotbalu a ne řečnění, hráli by lépe. Pavel Fligl, Michal Träger
Felix club Limita
Marek Lisý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Jan Mikyska, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jiří Vitáček, Pavel Žirko vs Radek Matoušek – Michal Chudoba, Alan Fiedler, Radomír Martínek, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner