Čt 8.10.15 18:00 SCBEC Don Giovanni VET Kings of Kent   (VL2B)
Čt 8.10.15 19:15 SCBEC Monočlánek FC VET Válcovna plechu VET   (VL4D)
Čt 8.10.15 20:30 SCBEC Pivní pohoda AC Útlum   (HL5D)
Čt 29.10.15 18:15 MIKU1 Nemesis VET Queen´s park club VET   (VL2B)
Čt 29.10.15 19:30 MIKU1 Opatoff A K Slamník I.USP   (HL6G)
Čt 29.10.15 20:45 MIKU1 Druhá fáze PRKA   (HL7G)

30. 11. 15 19:00 MOTO2 Litrpůl FC Dukla Praha FK 11. 1:1 (1:1)
Zápas plný šancí. I přes větší chuť Dukly se ve 2. poločase nic nezměnilo a zápas skončil nerozhodně. Kryštof Krameš, Matěj Michálek
Litrpůl FC Dukla Praha FK
Daniel Čech – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Martin Michálek, Jiří Němec, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Petr Vácha
10. Karel Horák 25. Petr Vácha
16. 11. 15 19:30 DEKAN Deportivo bez Coruna A Litrpůl FC 10. 4:5 (2:4)
Rychlé vyrovnané utkání, zvítězil šťastnější tým.
Deportivo bez Coruna A Litrpůl FC
Zdeněk Ševčík st. – Ondřej Filo, Pavel Graf, Lukáš Hejtmánek, Michal Majer, Martin Pilc, Václav Prokeš, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil vs Daniel Čech – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jakub Valta
2., 29., 35., 48. Ondřej Filo 14. Peter Munduch
21. Jakub Hrazdil
22., 25., 59. Jakub Valta
9. 11. 15 20:45 DEKAN Litrpůl FC Blšany FK 9. 2:6 (0:2)
Hosté kontrolovali celý zápas a zaslouženě zvítězili. Působili velmi organizovaně. Milan Dolejš, Jan Hynek
Litrpůl FC Blšany FK
Daniel Čech – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Peter Munduch, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Martin Ferčák – Lukáš Andras, Lukáš Kalenda, Michal Korbel, Jan Křivka, Jan Ležák, Dominik Lipár, Jan Loskot, Tomáš Novák
33. Jan Vávra
59. Karel Horák
13., 16., 36. Jan Loskot
41., 46. Lukáš Kalenda
56. Dominik Lipár
2. 11. 15 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Litrpůl FC 8. 1:4 (0:2)
Obě strany předváděly pěkný fotbal, hosté byli ale o něco lepší a produktivnější. Melíšek
Orgasmico L.S.D. Litrpůl FC
Michal Čížek – Ondřej Čibera, Milan Dařina, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Jan Spěvák, Jan Střelka, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura vs Daniel Čech – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jakub Valta, Jiří Zach
59. Ondřej Kolanda 9., 37. Aleš Hlaváč
14. Jakub Valta
50. Jakub Hrazdil
19. 10. 15 20:45 DEKAN Litrpůl FC Oratoř Kobylisy 7. 0:9 (0:3)
Hosté svého soupeře doslova rozstříleli na cimpr campr.
Litrpůl FC Oratoř Kobylisy
Daniel Čech – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jan Omasta, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Petr Kabele – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Tomáš Kučera, Tomáš Manhart, František Rodr, Miroslav Tipta, Lukáš Třešňák, Petr Urban
20., 29., 45., 50., 55., 60. Lukáš Třešňák
25. Miroslav Tipta
47. František Rodr
58. Pavel Baborovský
12. 10. 15 20:45 DEKAN Speciál Bráník B Litrpůl FC 6. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém však měli domácí více štěstí a dokázali tak svého soupeře porazit.
Speciál Bráník B Litrpůl FC
Robert Hájek – Michal Baroch, Martin Fetr, Jiří Kotáb, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček vs Vladimír Hruška – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach
39. Jan Ropický
56. Michal Baroch
44. OG
5. 10. 15 20:45 DEKAN Limita Litrpůl FC 5. 1:3 (0:3)
Solidní utkání se zaslouženým vítězstvím Litrpůl. Voldán
Limita Litrpůl FC
Radek Matoušek – Michal Chudoba, Václav Jelínek, Adam Kirschner, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner vs Vladimír Hruška – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Jan Omasta, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach
41. Pavel Voltner 18. Aleš Hlaváč
19. Jan Vávra
26. Jakub Valta
21. 9. 15 20:45 DEKAN Litrpůl FC Filipi SK 4. 5:2 (2:1)
Dlouho vyrovnané utkání, hráno férově. Po vyrovnání hostů, se v nabylé euforii zapomněli bránit a inkasovali 3x v posledních dvou minutách. Martin Bašta, David Urban
Litrpůl FC Filipi SK
Daniel Čech – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Miloš Navrátil – Pavel Kořánek, Michal Michálek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, David Sommer, Eliseu Tavares Mane
8., 58. Jakub Hrazdil
17., 59. Jakub Valta
54. OG
59. Aleš Hlaváč
9. Miroslav Rožníček 51. Miroslav Rožníček
14. 9. 15 20:45 MIKU3 Ferri FC Litrpůl FC 3. 10:2 (4:1)
FC Ferri rozhýbalo houževnatého soupeře vysokým rozdílem. Husák, Bulíř
Ferri FC Litrpůl FC
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Jan Mádr, Petr Majer, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Jan Slezák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda vs Aleš Hlaváč – Karel Horák, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach
34. Jiří Zach
7. 9. 15 20:45 DEKAN Litrpůl FC Felix club 2. 4:8 (4:4)
Rozhodčí se nedostavil na zápas, i přesto bylo utkání odehráno v duchu fair-play. Velmi vyrovnaný první poločas. Mužstvo FC Litrpůl však nevydrželo nasazené tempo a na 4 góly Felixu v druhé půli již nedokázalo odpovědět.
Litrpůl FC Felix club
Daniel Čech – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Pavel Žirko – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jan Mikyska, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jaroslav Veselý