Čt 17.9.15 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Trops 1.SK SUP   (SVL2B)
Čt 17.9.15 18:15 ZAK Lomíci Sokol Vysočany SUP   (SVL3C)
Čt 8.10.15 17:00 DEKAN Stará Garda VET Malostranský SK   (VL2B)
Čt 8.10.15 18:15 DEKAN Kbelák FC SUP VV Vokra SV   (SVL2B)
Ne 8.11.15 13:45 P2 Lokomotiva DP Basta fidli B   (HL8O)
Ne 8.11.15 15:00 P2 Tým Jakuba Harapáta Vodka team FC   (HL8P)

30. 11. 15 19:00 P1 Ferri FC Speciál Bráník B 11. 4:3 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání. Zvrat nastal až v 55. minutě, kdy hráč Majer z domácího týmu dal vítězný gól. Jambor
Ferri FC Speciál Bráník B
Radek Linert – Martin Bednář, Petr Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Jan Mádr, Petr Majer, Jan Svoboda vs Jiří Kotáb – Michal Baroch, Martin Fetr, Daniel Morávek, Jan Ropický, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko
26., 38., 49. Jan Svoboda
53. Petr Majer
1. Daniel Morávek
22. Petr Vanko
40. Martin Fetr
16. 11. 15 19:30 HANSP Speciál Bráník B Orgasmico L.S.D. 10. 3:4 (0:2)
Orgasmico vedlo 4:0, pak se v závěru zápasu strachovalo o výsledek. Speciál odehrál výborný druhý poločas, ale vyrovnat nestihl Husák
Speciál Bráník B Orgasmico L.S.D.
Daniel Morávek – Martin Fetr, Jiří Kotáb, Daniel Prokop, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček vs Jan Střelka – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Milan Dařina, Ondřej Kolanda, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura
49. Jiří Šabatka
51. Jiří Kotáb
57. Jan Ropický
15., 35. Jakub Vančura
24. Mikoláš Tuček
32. Ondřej Kolanda
9. 11. 15 18:15 MIKU3 Felix club Speciál Bráník B 9. 1:2 (1:2)
Felix ví asi jen sám, proč přes ohromující převahu zejména v první půli nedokázal alespoň remizovat. Pravděpodobně za to může i famózní výkon rozhodčích... Šaróka
Felix club Speciál Bráník B
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Jan Mikyska, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jiří Vitáček, Matouš Vyhnánek, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Jan Ropický – Michal Baroch, Ondřej Dvořák, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko
27. Viktor Hošek 52 Jaroslav Veselý 7. Ondřej Dvořák
10. Daniel Prokop
31. Petr Vanko
2. 11. 15 19:00 P3 Speciál Bráník B Oratoř Kobylisy 8. 1:5 (1:2)
Pohledné utkání, ve kterém byli lepším týmem hosté, kteří proměnili své šance a zaslouženě vyhráli. Dufek
Speciál Bráník B Oratoř Kobylisy
Jan RopickýMichal Baroch, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko vs Petr Kabele – Pavel Baborovský, Tomáš Kučera, Tomáš Manhart, František Rodr, Miroslav Tipta, Lukáš Třešňák, Petr Urban
17. Zdeněk Slavíček 2. Miroslav Tipta
24., 35., 52. Lukáš Třešňák
50. František Rodr
19. 10. 15 19:00 P3 Demoliční četa Speciál Bráník B 7. 2:5 (0:4)
Kvalitní zápas kde hosté uměli proměnit své šance. Ve druhém poločase začali už hrát lehkomyslně a domácí korigovali skóre. Norman David, Michal Kubeš
Demoliční četa Speciál Bráník B
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Jan Ropický – Michal Baroch, Martin Fetr, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Petr Vanko
37. Zdeněk Trajer
58. Jaroslav Dobrý
3. Jiří Šabatka
6., 25. Jiří Kotáb
20. Daniel Prokop
33. Petr Vanko
12. 10. 15 20:45 DEKAN Speciál Bráník B Litrpůl FC 6. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém však měli domácí více štěstí a dokázali tak svého soupeře porazit.
Speciál Bráník B Litrpůl FC
Robert Hájek – Michal Baroch, Martin Fetr, Jiří Kotáb, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček vs Vladimír Hruška – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach
39. Jan Ropický
56. Michal Baroch
44. OG
5. 10. 15 19:30 HANSP Dukla Praha FK Speciál Bráník B 5. 3:1 (0:1)
První půle byla v režii hostí, kteří byli lepším týmem. Ve druhé tým domácích přidal na důrazu, zpřesnil kombinace a dovedl utkání do vítězného konce. Mlynařík, Šebek
Dukla Praha FK Speciál Bráník B
Tibor Szenczi – Martin Michálek, Jiří Němec, Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Michal Staněk, Petr Vácha vs Jan Ropický – Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko
35. Petr Vácha
50. Martin Michálek
60. Matyáš Neuwirth
10. Jiří Šabatka
21. 9. 15 19:30 MIKU4 Speciál Bráník B Limita 4. 6:1 (5:0)
Domácí rozhodli o své výhře v prvním poločase. Čapla
Speciál Bráník B Limita
Jiří Kotáb – Ondřej Dvořák, Martin Fetr, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko vs Radek Matoušek – Michal Chudoba, Václav Jelínek, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka
7. Daniel Morávek
12. Jiří Šabatka
16. Daniel Prokop
20., 51. Petr Vanko
25. Zdeněk Slavíček
50. Jaroslav Mrázek
14. 9. 15 20:45 MIKU4 Deportivo bez Coruna A Speciál Bráník B 3. 4:2 (1:2)
Bojovný zápas se šťastnějším koncem pro Deportivo bez Coruna. Paleček, Semerád
Deportivo bez Coruna A Speciál Bráník B
Zdeněk Ševčík st. – Jaroslav Čepelka, Pavel Graf, Tomáš Karas, Michal Majer, Martin Pilc, Václav Prokeš, Zdeněk Ševčík ml. vs Jan Ropický – Michal Baroch, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Petr Vanko
5., 58. Martin Pilc
45. Václav Prokeš
55. Jaroslav Čepelka
8. Jiří Šabatka
11. Petr Vanko
7. 9. 15 19:45 HRAB3 Speciál Bráník B Filipi SK 2. 3:0 (2:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu a velmi kvalitní. Hráči Speciál nasazené tempo udrželi celý zápas a svého soupeře doslova uběhali. Jejich kombinace byly přesnější a byli i důraznější v zakončení. Filipi vycházeli z důsledné obrany, ale jejich protiútoky byly málo důrazní a měli i tak střeleckou smůlu. Antonín Herzog