Seznam týmů, 5. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Tycho de Brahe FC A bílá, růžová
Speciál Bráník A modrá, žlutá
S nadhledem žlutá, zelená
Pražští lvi modrá, bílá
Pekárny United FC žluto-černá
Nikdo nikde červená
Kliďas FC bílá, modrá
F.C.K. modrá, červená
Démoni bílá
Bronx KKK A modro-černá, žlutá
Boží bojovníci černá
Borussia Bubeneč žlutá, oranžová

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečTycho de Brahe FC A Po 31.8. 18:00 SCBEC
F.C.K.Pekárny United FC Po 31.8. 19:00 P3
DémoniPražští lvi Po 31.8. 20:15 P2
Kliďas FCNikdo nikde Po 31.8. 20:30 STER2
Bronx KKK AS nadhledem Po 31.8. 20:30 STER1
Boží bojovníciSpeciál Bráník A Út 1.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečBoží bojovníci Po 7.9. 18:00 SCBEC
S nadhledemDémoni Po 7.9. 18:15 DEKAN
Speciál Bráník ABronx KKK A Po 7.9. 20:30 STER2
Tycho de Brahe FC ANikdo nikde Po 7.9. 20:30 STER3
Pražští lviF.C.K. Po 7.9. 20:45 MIKU3
Pekárny United FCKliďas FC Út 8.9. 19:15 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
F.C.K.S nadhledem Po 14.9. 18:30 HRAB3
Kliďas FCPražští lvi Po 14.9. 20:15 P2
Nikdo nikdePekárny United FC Po 14.9. 20:30 STER3
Bronx KKK ABorussia Bubeneč Po 14.9. 20:30 STER2
DémoniSpeciál Bráník A Po 14.9. 20:45 DEKAN
Boží bojovníciTycho de Brahe FC A Út 15.9. 18:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečDémoni Po 21.9. 18:00 SCBEC
Boží bojovníciBronx KKK A Po 21.9. 20:30 STER3
Pražští lviNikdo nikde Po 21.9. 20:30 STER2
S nadhledemKliďas FC Út 29.9. 18:15 DEKAN
Speciál Bráník AF.C.K. Út 29.9. 19:30 MIKU3
Tycho de Brahe FC APekárny United FC Út 29.9. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
F.C.K.Borussia Bubeneč Po 5.10. 18:00 SCBEC
DémoniBoží bojovníci Po 5.10. 18:30 HRAB3
Pekárny United FCPražští lvi Po 5.10. 20:15 P2
Nikdo nikdeS nadhledem Po 5.10. 20:30 STER3
Bronx KKK ATycho de Brahe FC A Po 5.10. 20:30 STER2
Kliďas FCSpeciál Bráník A Út 6.10. 19:45 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečKliďas FC Po 12.10. 18:00 SCBEC
Boží bojovníciF.C.K. Po 12.10. 19:30 MIKU4
Tycho de Brahe FC APražští lvi Po 12.10. 20:15 P2
Bronx KKK ADémoni Po 12.10. 20:30 STER2
Speciál Bráník ANikdo nikde Po 12.10. 20:30 STER3
S nadhledemPekárny United FC Út 13.10. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
DémoniTycho de Brahe FC A Po 19.10. 19:45 HRAB3
Pražští lviS nadhledem Po 19.10. 20:15 P2
Nikdo nikdeBorussia Bubeneč Po 19.10. 20:30 STER2
F.C.K.Bronx KKK A Po 19.10. 20:30 STER1
Kliďas FCBoží bojovníci Út 20.10. 19:15 SCBEC
Pekárny United FCSpeciál Bráník A Út 20.10. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečPekárny United FC Po 26.10. 18:00 SCBEC
Boží bojovníciNikdo nikde Po 26.10. 18:30 HRAB3
Bronx KKK AKliďas FC Po 26.10. 20:15 METE2
Speciál Bráník APražští lvi Po 26.10. 20:15 P1
Tycho de Brahe FC AS nadhledem Út 27.10. 19:30 MIKU3
DémoniF.C.K. St 28.10. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražští lviBorussia Bubeneč Po 2.11. 20:15 P3
Nikdo nikdeBronx KKK A Po 2.11. 20:30 STER1
F.C.K.Tycho de Brahe FC A Po 2.11. 20:45 DEKAN
S nadhledemSpeciál Bráník A Út 3.11. 20:15 P2
Pekárny United FCBoží bojovníci Út 3.11. 20:30 SCBEC
Kliďas FCDémoni St 4.11. 17:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečS nadhledem Po 9.11. 18:00 SCBEC
Boží bojovníciPražští lvi Po 9.11. 20:15 P1
DémoniNikdo nikde Po 9.11. 20:30 STER3
Bronx KKK APekárny United FC Po 9.11. 20:30 STER2
Tycho de Brahe FC ASpeciál Bráník A Út 10.11. 19:30 MIKU4
F.C.K.Kliďas FC St 11.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Speciál Bráník ABorussia Bubeneč Po 23.11. 19:00 P3
S nadhledemBoží bojovníci Po 23.11. 19:00 P2
Pražští lviBronx KKK A Po 23.11. 19:00 P1
Pekárny United FCDémoni Po 23.11. 19:00 MOTO3
Nikdo nikdeF.C.K. Po 23.11. 19:00 MOTO2
Kliďas FCTycho de Brahe FC A Po 23.11. 19:00 MOTO1