Ne 8.11.15 11:15 P2 Sananim FC A Los Niňos M.B.   (HL7J)
Ne 8.11.15 12:30 P2 Rychlí banáni Výlov 0.FC   (HL8P)

23. 11. 15 19:00 MOTO3 Pekárny United FC Démoni 11. 4:5 (1:1)
Zápas prvního s posledním na hřišti vypadal úplně jinak, než papírové prognózy.
Martin Kosík – Tomáš Konya, Nick Šamko, Alexandr Sivák, David Šturma vs Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Toshko Titizov
52. Nick Šamko
20., 45. Stanislav Petroušek
57., 58., 59. Filip Machulka
9. 11. 15 20:30 STER2 Bronx KKK A Pekárny United FC 10. 8:2 (2:2)
Hosté dlouho drželi nadějný stav, nakonec inkasovali v závěru větší množství branek.
Bronx KKK A Pekárny United FC
Tomáš Berg – Roman Čakurda, Daniel Hlubuček, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Martin Žižkovský vs David Šturma – Tomáš Konya, Emil Kuman, Nick Šamko, Alexandr Sivák
3., 51. Michal Radotínský
6., 53. Martin Žižkovský
37., 52. Daniel Hlubuček
55., 60. Petr Malý
3. Nick Šamko
26. Tomáš Konya
3. 11. 15 20:30 SCBEC Pekárny United FC Boží bojovníci 9. 3:4 (1:2)
Bojovníci hráli prvních 10 minut jen v počtu 4+1, ale nijak nezaostávali. Než jim přišel šestý spoluhráč, drželi průběžný stav 0:1, což možná rozhodlo. Pekárny měly ve svém středu rozhodně individuálně lepší fotbalisty, držely více balon a předváděly velmi pěknou hru. V zakončení však často selhávaly nebo narážely na výborného brankáře soupeře. Jan Karlík
Pekárny United FC Boží bojovníci
David Šturma – Tomáš Konya, Martin Kosík, Emil Kuman, Oleh Lazaryev, Nick Šamko vs Filip TimingeriuJakub Ducháč, Petr Lukeš, Tadeáš Pešek, Jan Řezník, Martin Veit
8. Emil Kuman
40. OG
47. Martin Kosík
21. Jan Řezník
24., 40. Petr Lukeš
37. Martin Veit
26. 10. 15 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Pekárny United FC 8. 8:4 (2:3)
Hosté nastoupili pouze 4+1 a před startem utkání nikdo nepochyboval o jasnosti průběhu. Opak byl ale pravdou, ještě v poločase Pekárny vedly 3:2 a sahaly po velkém úspěchu. Ve druhé půli jim ale došly síly, Borussia zabrala a utkání jednoznačně otočila. Boubín
Borussia Bubeneč Pekárny United FC
Marek Mach – Petr Klouček, Tomáš Plaček, Marek Plášil, Petr Plášil, Patrik Prchal, Petr Vlček, Tomáš Vlček vs David ŠturmaTomáš Konya, Emil Kuman, Nick Šamko, Alexandr Sivák
10. Alexandr Sivák
20. 10. 15 20:15 P2 Pekárny United FC Speciál Bráník A 7. 1:4 (0:1)
Nádherný zápas v podání obou týmů. Střelecky se více prosadil tým Speciál Bráník, který dal 4 góly do soupeřovy branky. Tím si zajistil vítězství. Jambor
Pekárny United FC Speciál Bráník A
Oleh Lazaryev – Tomáš Konya, Martin Kosík, Emil Kuman, Nick Šamko, Alexandr Sivák, David Šturma vs Zdeněk Stratil – Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Miroslav Horváth, Michal Kalista, Gabriel Katkovčin, Michael Pokorný, Michal Šálený, Martin Slatinka, Tomáš Wolf
37. Nick Šamko 20. Gabriel Katkovčin
35., 50. Vitalii Cozlov
52. Tomáš Wolf
13. 10. 15 20:15 P1 S nadhledem Pekárny United FC 6. 2:4 (0:2)
Vypjaté utkání zejména v prvním poločase, které se zklidnilo ve 2. poločase při vytvoření 3 gólového náskoku týmu Pekárny United F. C., zásluhou dvojnásobné trefy Siváka. Ve 2. poločase hráči S nadhledem zdramatizovali zápas při přiblížení se na rozdíl jediné branky, kdy a konečném výsledku 2:4 rozhodlo až v poslední minutě trefou Lazaryeva. Jan Coufalík, Vít Matyáštík
S nadhledem Pekárny United FC
Karel Křížek – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Pavel Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák vs Tomáš Konya – Martin Kosík, Emil Kuman, Oleh Lazaryev, Nick Šamko, Alexandr Sivák, David Šturma
41. Dalibor Bláha
44. Ladislav Sedlák
25., 32. Alexandr Sivák
28. Emil Kuman
59. Oleh Lazaryev
22. Oleh Lazaryev
5. 10. 15 20:15 P2 Pekárny United FC Pražští lvi 5. 0:6 (2:0)
Hráči Pekáren se při konfrontaci neprokázali registračními průkazy, utkání bylo kontumováno ve prospěch Pražských lvů.
Pekárny United FC Pražští lvi
Jan Formánek – Tomáš Konya, Martin Kosík, David Kroutil, Zdeněk Rychtář, Alexandr Sivák, David Šturma, Petr Švanda, Martin Tichý, Milan Trtek vs Pavel Žanta – David Bohata, Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Lukáš Zavadil
7. Milan Trtek
13., 42. Alexandr Sivák
33. Tomáš Konya
32 Martin Tichý 40. Lukáš Zavadil
29. 9. 15 20:45 ARIT Tycho de Brahe FC A Pekárny United FC 4. 1:5 (1:4)
Kombinačně pohledné utkání, které rozhodla technická zdatnost hráčů vítězného mužstva. Ladislav Němec, David Pšenica
Tycho de Brahe FC A Pekárny United FC
Josef Oplt – Adriano Brugioni, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Jan Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch vs Jan Formánek – Tomáš Konya, David Kroutil, Zdeněk Rychtář, Alexandr Sivák, David Šturma, Martin Tichý
6. Adriano Brugioni 2., 7., 45. Alexandr Sivák
19. Tomáš Konya
29. Martin Tichý
14. 9. 15 20:30 STER3 Nikdo nikde Pekárny United FC 3. 3:0 (1:0)
Pohledný zápas, ve kterém hosté tvořili, ale brankáře soupeře nedokázali překonat. Domácí dobře bránili a trestali skoro ze všech šancí, které měli. Milan Mařík, Jan Červenka
Nikdo nikde Pekárny United FC
Michal Havránek – Martin Havlík, Jakub Kafka, Michal Nosek, Václav Novák, Lukáš Smetana, Pavel Tůma vs Jan Formánek – Tomáš Konya, David Kroutil, Oleh Lazaryev, Michal Nešetřil, Zdeněk Rychtář, Alexandr Sivák, Petr Švanda, Milan Trtek
28. Martin Havlík
52. Michal Nosek
56. Lukáš Smetana
8. 9. 15 19:15 STER3 Pekárny United FC Kliďas FC 2. 2:5 (1:2)
Hosté dokázali lépe využít svoje šance a díky tomu vyhráli. Klail,Jeník
Pekárny United FC Kliďas FC
Jan Formánek – Tomáš Konya, Tomáš Novák, Alexandr Sivák, Martin Tichý, Milan Trtek vs Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Tomáš Búřil, Lukáš Hloucal, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Roman Šinágl, Jakub Šumanský, Václav Venta
24. Tomáš Novák
55. Alexandr Sivák
12. Aleš Nekvapil
14. Václav Venta
35. Roman Šinágl
42., 60. Miloš Bureš
31. 8. 15 19:00 P3 F.C.K. Pekárny United FC 1. 6:3 (3:1)
Celý zápas měli s přehledem v nohách domácí. Vždy když bylo potřeba, vstřelili gól na rozdíl tří branek. Ke konci utkání hosté vyměnili brankáře a zkoušeli hrát v šesti, ale výraznou změnu to nepřineslo. Ondřej Lang, Marek Vogl
F.C.K. Pekárny United FC
Jiří Smola – Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, Pavel Monhart, Tomáš Otta, Lukáš Procházka, Jan Sedlář, Martin Servus, Jaromír Šolc vs Jan Formánek – Tomáš Konya, Martin Kosík, David Kroutil, Michal Nešetřil, Alexandr Sivák, Petr Švanda, Milan Trtek