10. Tycho de Brahe FC A 11 3 1 7 19:37 7

Po 14.9.15 18:15 zzNOVOB Gepard AFC 1.FC Žižkov   (HL4D)
Po 14.9.15 19:30 zzNOVOB Domácí potřeby A Vojenské lesy   (HL3A)
Po 14.9.15 20:45 zzNOVOB Blesk VK VET A VV Vokra VV   (VL2A)
Ne 11.10.15 18:45 MIKU4 Kolomajzna TJ Sportbar ZIPO   (HL6K)
Ne 11.10.15 20:00 MIKU4 Kult žlutého míče Los Niňos M.B.   (HL7J)

23. 11. 15 19:00 MOTO1 Kliďas FC Tycho de Brahe FC A 11. 0:1 (0:1)
Kliďas byl lepším mužstvem, ale Tycho bojovalo vskutku jako o život, aby hubený náskok udrželo. Průměrný zápas. Janča
Kliďas FC Tycho de Brahe FC A
Jan Slezák – Miloš Bureš, Lukáš Hloucal, Aleš Nekvapil, Roman Šinágl, Václav Venta, Petr Zelenka vs Vladimír Chrástecký – Adriano Brugioni, Petr Ježek, Daniel Martiška, Jan Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch
56 Miloš Bureš 16. Daniel Martiška 52. Martin Pánek
10. 11. 15 19:30 MIKU4 Tycho de Brahe FC A Speciál Bráník A 10. 5:7 (1:3)
V prvním poločase byli hosté lepší na balonu a projevilo se to i góly. Poté se přelévala šance za šancí. Hosté vyhráli zaslouženě.
Tycho de Brahe FC A Speciál Bráník A
Jiří Runtsch – Adriano Brugioni, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Jan Oplt, Josef Oplt, Martin Pánek vs Zdeněk Stratil – Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Miroslav Horváth, Michal Kalista, Gabriel Katkovčin, Michael Pokorný, Michal Šálený, Martin Slatinka
45. Gabriel Katkovčin
2. 11. 15 20:45 DEKAN F.C.K. Tycho de Brahe FC A 9. 6:2 (3:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Ve druhé půli hosté otevřeli hru a byli za to potrestáni z brejků. Pavel Vávra, Radek Prokop
F.C.K. Tycho de Brahe FC A
Jiří Smola – Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, David Monhart, Pavel Monhart, Jan Sedlář, Martin Servus, Jaromír Šolc vs Jiří Runtsch – Adriano Brugioni, Petr Ježek, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Jan Oplt, Martin Pánek
12., 25. Daniel Hrubý
29., 50. David Monhart
52., 54. Martin Servus
15., 38. Marek Klokočka
27. 10. 15 19:30 MIKU3 Tycho de Brahe FC A S nadhledem 8. 0:6 (0:5)
Hosté byli v první půli lepší, druhý poločas byl mnohem vyrovnanější, leč domácí nedali ani čestný gól. Jiří Panocha, Jaroslav Franta
Tycho de Brahe FC A S nadhledem
Bohumil Karafiát – Marek Klokočka, Daniel Martiška, Michael Martiška, Martin Pánek, Jiří Runtsch vs Pavel Gerschon – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Marek Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
6., 26., 30., 47. Dalibor Bláha
10. Marek Gerschon
17. Ladislav Sedlák
19. 10. 15 19:45 HRAB3 Démoni Tycho de Brahe FC A 7. 2:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas, domácím pomohlo štěstí v koncovce. Dreksler
Démoni Tycho de Brahe FC A
Tomáš Pechar – Tomáš Berger, Pavel Drápal, Karel Hartig, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Jiří Valo vs Rudolf Růžek – Adriano Brugioni, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Michael Martiška, Jan Oplt, Josef Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch
24. Stanislav Petroušek
36. OG
12. 10. 15 20:15 P2 Tycho de Brahe FC A Pražští lvi 6. 2:1 (1:1)
Počáteční nápor Lvů korunovali lví brankou, ale fotbalovější mužstvo Tycho De Brahe postupně ovládlo hru a soupeř zaslouženě prohrál.
Tycho de Brahe FC A Pražští lvi
Jan Oplt – Marek Klokočka, Daniel Martiška, Josef Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch vs Tomáš Kőrbler – David Bohata, Michal Dunkler, Jakub Körbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika
4., 48. Daniel Martiška 3. Michal Dunkler
5. 10. 15 20:30 STER2 Bronx KKK A Tycho de Brahe FC A 5. 6:2 (2:1)
Svižné utkání, ve kterém byli domácí o něco lepší. Jiří Panocha, Marek Nečas
Bronx KKK A Tycho de Brahe FC A
Tomáš Berg – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Daniel Hynek, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Martin Pánek – Adriano Brugioni, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch
8., 20., 36. Martin Žižkovský
38., 42. Michal Radotínský
50. Petr Špánek
16., 40. Jan Oplt
29. 9. 15 20:45 ARIT Tycho de Brahe FC A Pekárny United FC 4. 1:5 (1:4)
Kombinačně pohledné utkání, které rozhodla technická zdatnost hráčů vítězného mužstva. Ladislav Němec, David Pšenica
Tycho de Brahe FC A Pekárny United FC
Josef Oplt – Adriano Brugioni, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Jan Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch vs Jan Formánek – Tomáš Konya, David Kroutil, Zdeněk Rychtář, Alexandr Sivák, David Šturma, Martin Tichý
6. Adriano Brugioni 2., 7., 45. Alexandr Sivák
19. Tomáš Konya
29. Martin Tichý
15. 9. 15 18:15 MIKU3 Boží bojovníci Tycho de Brahe FC A 3. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, všechny střely byly buď zblokovány obětavými hráči nebo končili mimo branku.
Boží bojovníci Tycho de Brahe FC A
Vít Hřivna – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Petr Lukeš, Tadeáš Pešek, Jan Svozil, Filip Timingeriu, Artur Walaszczyk vs Jiří Runtsch – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Michael Martiška, Martin Pánek
7. 9. 15 20:30 STER3 Tycho de Brahe FC A Nikdo nikde 2. 3:4 (0:1)
Rychlý kombinační fotbal na obou stranách. Utkání by více slušela remíza, ale hosté v závěru rozhodli o svém vítězství a domácí už stihli pouze korigovat. Jan Lehejček, Robert Kvaček
Tycho de Brahe FC A Nikdo nikde
Josef Oplt – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Petr Ježek, Daniel Martiška, Michael Martiška, Jiří Runtsch vs Michal Havránek – Martin Havlík, Jakub Kafka, Václav Královec, Michal Nosek, Lukáš Smetana, Pavel Tůma
41. Daniel Martiška
51. Petr Ježek
60. Michael Martiška
47 Vladimír Chrástecký 1. Martin Havlík
49. Pavel Tůma
58., 59. Lukáš Smetana
31. 8. 15 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Tycho de Brahe FC A 1. 0:3 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Dufek P., Dufek L.
Borussia Bubeneč Tycho de Brahe FC A
Milan Golka – Petr Klouček, Marek Mach, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Roman Venc, Petr Vlček vs Marek Klokočka – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Daniel Martiška, Jan Oplt, Martin Pánek