Seznam týmů, 5. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Unreal Students FC bílá, fialová
Typos FC modro-červená
Greenhorns FC zelená
Torolka žlutá
Sparta Pivaři AC rudá, červeno-stříbrná
Pendula Bona AC červeno-černá
Penco FC žlutá, černo-šedá
J.R.Club A modro-černá, zeleno-bílá
Tuscarora 03 černo-bílá
Eden 1999 modrá, oranžová
64! FC Kobylisy A modrá, zelená
Kříženeček červená, oranžová

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
64! FC Kobylisy ATypos FC St 2.9. 19:15 SCBEC
Penco FCPendula Bona AC St 2.9. 19:30 HANSP
Eden 1999Greenhorns FC St 2.9. 19:30 MIKU4
Tuscarora 03Torolka St 2.9. 19:45 HRAB2
J.R.Club ASparta Pivaři AC St 2.9. 20:45 LITVI
KříženečekUnreal Students FC St 9.9. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Greenhorns FCTuscarora 03 St 16.9. 18:15 MIKU4
TorolkaJ.R.Club A St 16.9. 19:30 BECH
Sparta Pivaři ACPenco FC St 16.9. 19:30 LITVI
Unreal Students FCPendula Bona AC St 16.9. 19:30 HANSP
Typos FCEden 1999 St 16.9. 20:15 P2
Kříženeček64! FC Kobylisy A St 16.9. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
J.R.Club AGreenhorns FC St 23.9. 17:00 HANSP
Pendula Bona ACSparta Pivaři AC St 23.9. 19:30 HANSP
64! FC Kobylisy AUnreal Students FC St 23.9. 19:30 NOVOB
Tuscarora 03Typos FC St 23.9. 19:45 HRAB3
Penco FCTorolka St 23.9. 20:45 HOSTI
Eden 1999Kříženeček St 23.9. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
TorolkaPendula Bona AC St 9.9. 19:30 HANSP
64! FC Kobylisy AEden 1999 St 30.9. 17:30 ARIT
Typos FCJ.R.Club A St 30.9. 18:15 PRKOP
Greenhorns FCPenco FC St 30.9. 20:30 STER1
KříženečekTuscarora 03 St 30.9. 20:45 NOVOB
Unreal Students FCSparta Pivaři AC St 30.9. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Eden 1999Unreal Students FC St 7.10. 18:15 BECH
Penco FCTypos FC St 7.10. 18:30 HRAB2
Pendula Bona ACGreenhorns FC St 7.10. 19:30 HANSP
Sparta Pivaři ACTorolka St 7.10. 20:45 LITVI
J.R.Club AKříženeček St 7.10. 20:45 NOVOB
Tuscarora 0364! FC Kobylisy A Čt 8.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Eden 1999Tuscarora 03 St 14.10. 18:30 HRAB2
Typos FCPendula Bona AC St 14.10. 19:30 HANSP
Unreal Students FCTorolka St 14.10. 20:30 STER1
Greenhorns FCSparta Pivaři AC St 14.10. 20:45 LITVI
KříženečekPenco FC St 14.10. 20:45 NOVOB
64! FC Kobylisy AJ.R.Club A Čt 15.10. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Tuscarora 03Unreal Students FC St 21.10. 18:00 STER2
Penco FC64! FC Kobylisy A St 21.10. 18:15 HOSTI
Sparta Pivaři ACTypos FC St 21.10. 19:30 LITVI
Pendula Bona ACKříženeček St 21.10. 19:30 HANSP
TorolkaGreenhorns FC St 21.10. 20:45 NOVOB
J.R.Club AEden 1999 St 21.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
KříženečekSparta Pivaři AC St 28.10. 18:15 LITVI
Eden 1999Penco FC St 28.10. 19:30 MIKU4
64! FC Kobylisy APendula Bona AC St 28.10. 19:30 HANSP
Unreal Students FCGreenhorns FC St 28.10. 19:30 MIKU3
Typos FCTorolka St 28.10. 20:15 P2
Tuscarora 03J.R.Club A Čt 29.10. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Greenhorns FCTypos FC St 4.11. 19:30 NOVOB
Pendula Bona ACEden 1999 St 4.11. 19:30 HANSP
J.R.Club AUnreal Students FC St 4.11. 19:30 BECH
Penco FCTuscarora 03 St 4.11. 20:30 STER1
TorolkaKříženeček St 4.11. 20:45 NOVOB
Sparta Pivaři AC64! FC Kobylisy A St 4.11. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
J.R.Club APenco FC St 18.11. 17:00 HANSP
64! FC Kobylisy ATorolka St 18.11. 18:30 HRAB3
Tuscarora 03Pendula Bona AC St 18.11. 19:30 HANSP
KříženečekGreenhorns FC St 18.11. 19:30 NOVOB
Unreal Students FCTypos FC St 18.11. 20:30 ZAK
Eden 1999Sparta Pivaři AC St 18.11. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Typos FCKříženeček St 2.12. 19:00 P3
Greenhorns FC64! FC Kobylisy A St 2.12. 19:00 P2
TorolkaEden 1999 St 2.12. 19:00 P1
Sparta Pivaři ACTuscarora 03 St 2.12. 19:00 METE2
Pendula Bona ACJ.R.Club A St 2.12. 19:00 METE1
Penco FCUnreal Students FC St 2.12. 19:00 ZABEH