Luděk Michalík – Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Ladislav Kurucz, David Matěna, Jan Niessner, Jiří Panocha, Bohuslav Pixa, Rudolf Stein, Martin Vlasák vs Ondřej Stoupa – Jan Hadrava, Vojtěch Kšírl, Jakub Melezínek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman
4. 11. 15 19:30 zzNOVOB Greenhorns FC Typos FC 9. 1:7 (1:4)
Zápas s jednoznačným průběhem skončil vítězstvím Typos. Plucar
Ondřej Stoupa – Jan Hadrava, Jakub Melezínek, Ondřej Švec, Štěpán Trnka, Martin Vlček, Taras Voznyuk, Jiří Zeman vs Jakub Vokurka – Zdeněk Adámek, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Tomáš Kratochvíl, Roman Láník, Michal Marek, Zdeněk Novák, Karel Raus, Lukáš Rejka, Martin Štolba
21. Vojtěch Hlinák
25. Martin Štolba
37., 46., 47. Lukáš Rejka
28. 10. 15 19:30 MIKU3 Unreal Students FC Greenhorns FC 8. 6:1 (2:1)
Utkání dobré úrovně. Po vyrovnaném prvním poločase se prosadil tým Unreal Students, nejen díky přesnému zakončování, ale i propracovanější hrou.
Unreal Students FC Greenhorns FC
Davide Vitale – Tomáš Cerman, Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, David Veselý, Štěpán Weinzettl vs Miroslav Nečas – Jan Hadrava, Jakub Melezínek, Ondřej Stoupa, Ondřej Švec, Martin Vlček, Taras Voznyuk, Jiří Zeman
18., 60. David Scholle
25., 40. Milan Maleňák
43. Jaroslav Hoch
52. Tomáš Cerman
1. Jakub Melezínek
21. 10. 15 20:45 zzNOVOB Torolka Greenhorns FC 7. 3:5 (2:3)
Nečas a nemohoucnost domácích střelců rozhodla o bodech. Kohout
Torolka Greenhorns FC
Jaromír Srba – David Baran, Jan Bunganič, Jakub Hořák, Michal Horný, Pavel Pražák, Tomáš Pressl, Jakub Traxmandl vs Ondřej Stoupa – Jan Hněvkovský, Jakub Melezínek, Miroslav Nečas, Ondřej Švec, Taras Voznyuk
20. Michal Horný
26. Jaromír Srba
58. Jakub Hořák
7., 13., 27., 55. Miroslav Nečas
33. Jan Hněvkovský
14. 10. 15 20:45 LITVI Greenhorns FC Sparta Pivaři AC 6. 0:5 (0:0)
Jednoznačná výhra hostů. Panýrek
Greenhorns FC Sparta Pivaři AC
Miroslav Nečas – Jan Hadrava, Vojtěch Kšírl, Jakub Melezínek, Ondřej Švec, Martin Vlček, Taras Voznyuk vs Bohumil Říčař – Jan David, Daniel Douša, Lukáš Klinka, Ondřej Kulovaný, Petr Lochman, Michal Novák, Josef Pelikán, David Škvor, Karel Šlapák, Filip Šustr
34. Ondřej Kulovaný
40. Lukáš Klinka
44., 60. David Škvor
58. Petr Lochman
7. 10. 15 19:30 HANSP Pendula Bona AC Greenhorns FC 5. 4:1 (1:1)
Zpočátku vyrovnané utkání, které domácí ve druhém poločase zaslouženě dovedli do vítězného konce. Leoš Novák, Petr Homola
Pendula Bona AC Greenhorns FC
Aleš Mecner – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Martin Vlček – Jan Hadrava, Jakub Kšírl, Vojtěch Kšírl, Ondřej Stoupa, Taras Voznyuk, Jiří Zeman
16. Petr Sedlák
45., 57. Ondřej Petrů
54. Pavel Sedlák
21. Jan Hadrava
30. 9. 15 20:30 STER1 Greenhorns FC Penco FC 4. 1:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro hosty. Předvedená hra byla kvalitní z obou stran. Jaroslav Kuneš
Greenhorns FC Penco FC
Miroslav Nečas – Jan Hadrava, Jakub Kšírl, Vojtěch Kšírl, Jakub Melezínek, Ondřej Stoupa, Štěpán Trnka, Martin Vlček, Taras Voznyuk, Jiří Zeman vs Pavel Kunert – Patrik Baláž, Filip Bari, Patrik Byrouti, Matěj Grebeň, Tomáš Hertl, David Prachař, Petr Větrovec, Michal Voith
3. Jiří Zeman 11. Patrik Byrouti
34. Michal Voith
23. 9. 15 17:00 HANSP J.R.Club A Greenhorns FC 3. 4:5 (0:1)
Pohledné utkání hrané v duchu fair-play. V závěru otočil šťastnější tým. Domácí byli aktivnější, avšak doplatili na neproměněné šance. Jiří Pech, Josef Fárka
J.R.Club A Greenhorns FC
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Cerman, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Kamil Zimmer vs Miroslav Nečas – Jan Hadrava, Tomáš Hajdušek, Jakub Melezínek, Ondřej Stoupa, Martin Vlček
31., 41. Tomáš Cerman
37. Jiří Němeček
47. David Mička
28. OG
35., 36. Tomáš Hajdušek
58., 60. Miroslav Nečas
16. 9. 15 18:15 MIKU4 Greenhorns FC Tuscarora 03 2. 1:5 (0:2)
Hosté hrající pouze ve čtyřech přesto v poli vyrovnané utkání. Hosty srazily taky vlastní branky. Kohout, Oravec
Greenhorns FC Tuscarora 03
Ondřej Stoupa – Jan Hadrava, Vojtěch Kšírl, Štěpán Trnka, Martin Vlček, Jiří Zeman vs Tomáš Rummel – Václav Herold, Tomáš Már, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček, Petr Srbek
56. Štěpán Trnka 15., 51. OG
22. Slávek Rummel
50. Vladimír Pilipenko
58. Tomáš Már
2. 9. 15 19:30 MIKU4 Eden 1999 Greenhorns FC 1. 3:1 (2:0)
Domácí byli bez střídání, ale přesto byli v prvním poločase produktivnější. Když dali na 3:0 bylo o výsledku rozhodnuto. Až tři minuty před koncem přišel čestný úspěch hostů.
Eden 1999 Greenhorns FC
Karel Mařík – David Mach, Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Marek Řeháček vs Ondřej Stoupa – Jan Hadrava, Jakub Kšírl, Vojtěch Kšírl, Jakub Melezínek, Martin Vlček, Jiří Zeman