Út 8.9.15 19:15 STER2 Batalion Vinohrady FC Double United   (VL3A)
Út 8.9.15 20:30 STER2 Viktor 1.FC Dynamit Vršovice   (HL8D)
Po 28.9.15 17:30 ZAK Plný plíce Levá fuska   (HL6J)
Po 28.9.15 18:45 ZAK Zimbru Olymp A Karcinogenní   (HL3D)
Čt 19.11.15 19:30 CESMI VZ Strahovská 10 B   (HL8I)
Čt 19.11.15 20:45 CESMI Blesk VK VET A Vojenské lesy VET   (VL2A)

2. 12. 15 19:00 P1 Torolka Eden 1999 11. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, kdy šťastnější v proměňování šancí bylo mužstvo Torolka. Miroslav Sládek, Jan Sláma
Torolka Eden 1999
Pavel Pražák – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Michal Horný, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl vs David Mach – Zdeněk Kašpárek, Patrik Macej, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica
9., 43. Pavel Čermák
40., 47. Tomáš Pressl
23. Ladislav Němec
34. David Pšenica
18. 11. 15 18:30 HRAB3 64! FC Kobylisy A Torolka 10. 3:5 (3:1)
Bojovné utkání až do posledních minut, kdy tým hostů dokonal obrat a po bojovné druhé půlce zaslouženě vyhrál.
64! FC Kobylisy A Torolka
Tomáš Hric – Tomáš Belohlávek, Tomáš Janeček, Mikuláš Michalík, Radek Tomečka, Tomáš Tumpach, Marek Valo, Jiří Vaněk vs Pavel Pražák – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Michal Horný, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
60. Robert Fišer
4. 11. 15 20:45 zzNOVOB Torolka Kříženeček 9. 1:2 (1:2)
V utkání se domácí tým celou druhou půli snažil o vyrovnání, ale hosté si svojí zkušeností vítězství uhájili. Plucar
Torolka Kříženeček
Pavel Pražák – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Michal Horný, Jiří Perůtka, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl vs Luděk Michalík – Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Ladislav Kurucz, David Matěna, Jan Niessner, Jiří Panocha, Bohuslav Pixa, Rudolf Stein, Martin Vlasák
10. Pavel Čermák 15. Ladislav Kurucz
30. Michal Hnát
28. 10. 15 20:15 P2 Typos FC Torolka 8. 2:2 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Čapla
Typos FC Torolka
Radim Pařík – Zdeněk Adámek, Roman Hlinák, Vojtěch Hlinák, Tomáš Kratochvíl, Michal Marek, Karel Raus vs Jan Bunganič – David Baran, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Michal Horný, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
10. Vojtěch Hlinák
52. Tomáš Kratochvíl
31. Robert Fišer
45. David Baran
21. 10. 15 20:45 zzNOVOB Torolka Greenhorns FC 7. 3:5 (2:3)
Nečas a nemohoucnost domácích střelců rozhodla o bodech. Kohout
Torolka Greenhorns FC
Jaromír Srba – David Baran, Jan Bunganič, Jakub Hořák, Michal Horný, Pavel Pražák, Tomáš Pressl, Jakub Traxmandl vs Ondřej Stoupa – Jan Hněvkovský, Jakub Melezínek, Miroslav Nečas, Ondřej Švec, Taras Voznyuk
20. Michal Horný
26. Jaromír Srba
58. Jakub Hořák
7., 13., 27., 55. Miroslav Nečas
33. Jan Hněvkovský
14. 10. 15 20:30 STER1 Unreal Students FC Torolka 6. 3:1 (2:0)
Bojovné utkání s lepší koncovkou Unrealu. Procházka
Unreal Students FC Torolka
Davide Vitale – Tomáš Cerman, Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, David Veselý, Štěpán Weinzettl, Miroslav Žitka vs Pavel Pražák – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Michal Horný, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
15. Milan Maleňák
20. Karel Nejman
39. David Veselý
58. David Baran
7. 10. 15 20:45 LITVI Sparta Pivaři AC Torolka 5. 1:11 (0:7)
Jednoznačné utkání, které by se dalo popsat jako exhibice ze strany hostů, kteří svého soupeře deklasovali 11 brankami.
Sparta Pivaři AC Torolka
Michal Navrátil – Jan David, Daniel Douša, Zdeněk Klein, Daniel Kučera, Ondřej Kulovaný, Petr Lochman, Michal Novák, Josef Pelikán, David Škvor, Karel Šlapák, Filip Šustr vs Pavel Pražák – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Michal Horný, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
46. David Škvor 2., 6., 42. Robert Fišer
5., 16., 52. Pavel Čermák
20. Jaromír Srba
25., 50. Jakub Traxmandl
27. Michal Horný
38. Jakub Hořák
23. 9. 15 20:45 HOSTI Penco FC Torolka 3. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání s velkým nasazením a výbornými zákroky brankáře Torolky. Otevřené a bojovné závěrky poločasů přály více právě Torolce. Prskavec, Svoboda
Penco FC Torolka
Pavel Kunert – Patrik Baláž, Filip Bari, Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Jiří Fiala, Matěj Grebeň, Tomáš Hertl, David Prachař, Petr Větrovec, Michal Voith vs Pavel Pražák – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Michal Horný, Jiří Perůtka, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
29. Jakub Traxmandl
54. Michal Horný
16. 9. 15 19:30 BECH Torolka J.R.Club A 2. 3:3 (3:1)
Vyrovnané utkání s mírnou převahou Torolky. Remízu zařídily rychlé dva góly v průběhu 2. poločasu. Leonard Siegfried, Pavel Homola
Torolka J.R.Club A
Jaromír Srba – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Michal Horný, Tomáš Pressl vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Cerman, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, Kamil Zimmer
3. Tomáš Pressl
4. Michal Horný
20. Robert Fišer
5., 43. Tomáš Cerman
45. David Matouš
9. 9. 15 19:30 HANSP Torolka Pendula Bona AC 4. 3:3 (1:0)
Velmi pohledně hrané utkání. Jenom hráč Pechar neunesl momentální nepříznivý stav zápasu. Stanislav Hejhal, Petr Herman
Torolka Pendula Bona AC
Pavel Pražák – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Tomáš Pressl, Jaromír Srba vs Tomáš Nykl – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno