So 5.9.15 11:15, 12:30 HANSP Deportivo Praga
So 12.9.15 08:45, 10:00, 11:15 LITVI Benda OFC
Pá 18.9.15 18:15, 19:30 zzNOVOB Liguére FC
Čt 24.9.15 19:00, 20:15 MOTO1 Sací komando Modřany
So 26.9.15 11:15, 12:30 HANSP Vzteklé Želvičky
So 3.10.15 08:45, 10:00 P2 Splašený kozy TR
Čt 8.10.15 19:00, 20:15 MOTO2 Liguére FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

A máme dobojováno. Světlušky měly postup jistý, takže riskly přijít bez střídačky a doplatily na to – v poslední minutě je porazili předposlední Apači. Z prvního místa tak postupuje Deportivo, které zvítězilo nad Splašenými kozami a svrhlo je tak do sestupové trojky. Z ní se díky výhře nad Lucky teamem zachránil Květák. Poslední místo patří Šotganům, kteří alespoň v závěrečném kole vybojovali jeden bod a nerozloučili se tak prohrou. Bendovi také stačil tento bod k tomu, aby si mohl oddechnout, nakonec si díky němu dokonce polepšil o tři příčky.

29. 11. 15 11:15 P3 Šotgani Benda OFC 11. 2:2 (0:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Šotgani Benda OFC
Jan Morávek – David Böhm, Dušan Drličiak, Jiří Janáč, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Bohumil Váňa – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Jan Kremz, Viktor Lukáš, Michal Mach, Vít Martinec, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
32., 51. David Böhm 9. Martin Dvořák
19. Michal Mach
29. 11. 15 11:15 P1 Liguére FC Vzteklé Želvičky 11. 4:1 (3:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. David Kabát
Liguére FC Vzteklé Želvičky
František Fabián – Martin Baier, Miroslav Fess, Lukáš Malý, Lukáš Mikyska, Otakar Novák, Daniel Novotný, Lukáš Oslzla, Jakub Šimandl, Roman Váňa vs Pavel Štěrba – Martin Časar, Jozef Drábek, Tomáš Surovec, Jakub Tománek, Jiří Tomášek, Karel Winter
10., 57. Otakar Novák
12. Daniel Novotný
16. Lukáš Oslzla
54. Jozef Drábek
29. 11. 15 11:15 TEMPO Lucky team Květák 11. 1:4 (0:2)
Utkání plné důrazných soubojů na hranici pravidel, pohodlná výhra hostů.
Lucky team Květák
Jiří Mareš – Stanislav Adámek, Tomáš Adámek, Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jiří Uher vs Štěpán HavelVít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař
43. Pavel Najman 19., 42. Michal Sitár
21. Václav Skála
35. Vít Havel
29. 11. 15 11:15 BECH Světlušky Apači 11. 1:2 (0:1)
Domácí neměli nikoho na střídání a to se nakonec projevilo na výsledku utkání, ačkoliv domácí bojovali až do konce, ale hosté dokázali v poslední minutě utkání rozhodnout. Procházka,Dreksler
Světlušky Apači
Jiří Krupka – Jiří Borovička, Patrik Hadrbolec, Jan Matějka, Daniel Podlipný, Dan Raiser, Tomáš Šebesta, Martin Štros vs Vojtěch Peterka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Jiří Koptík, Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, Štěpán Peterka, František Pok, Jan Šindler
44. Tomáš Šebesta 27. Jan Šindler
60. Michael Kubát
29. 11. 15 11:15 ZAK Splašený kozy TR Deportivo Praga 11. 2:4 (1:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Domácí se více soustředili na diskuze než na samotnou hru a to se jim vymstilo.
Splašený kozy TR Deportivo Praga
Karel Malec – Milan Flanderka, Michal Hladík, Vojtěch Kotrba, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik, Lukáš Tejnor vs Luboš Vacek – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, David Cestr, Michal Kahoun, Jakub Kosina, Martin Nerad, Vladimír Příbramský, Michal Příhoda
11. Michal Hladík
54. Vojtěch Kotrba
12., 39., 43. Tomáš Bruder
52. Michal Kahoun
29. 11. 15 11:15 P2 Sací komando Modřany Defect Praha 11. 1:4 (1:1)
První poločas byl velmi vyrovnaný, ve druhé půli hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Lukáš Moravec, Vojtěch Havlovec
Sací komando Modřany Defect Praha
Michal Kalbáč – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Michal Kalbáč ml., Šimon Koś, Martin Kupka, Martin Srp, Tomáš Strnad, Jan Zachar, Miroslav Ženíšek vs Tomáš Vitiš – Marek Plojhar, Václav Skopový, Jan Smetana, Václav Soukup, Tomáš Vrňák, Kristian Zradička