10. Borussia Dortšpunt B 11 3 1 7 32:44 7

Pá 23.10.15 18:15 zzNOVOB Real Prd Atlanta Žižkov FC   (HL6H)
Pá 23.10.15 19:30 zzNOVOB Bílá pohroma Opatovští kanonýři FC   (HL5F)
Út 10.11.15 19:30 TEMPO Budvarka B Viktor 1.FC   (HL8D)
Út 10.11.15 20:45 TEMPO Friends Prague Alibi   (HL5C)
Po 30.11.15 19:00 P3 Oratoř Kobylisy Deportivo bez Coruna A   (HL5A)
Po 30.11.15 20:15 P3 Strakonická 2007 1.FC Bröndby codein IF   (HL8A)

29. 11. 15 20:00 TEMPO Paraguay Drny FC 11. 3:4 (1:1)
Po vyrovnané a na góly chudé první půli se v druhé části dostala Paraguay do vedení 2:1. O toto vedení ale přišla a ve 45´a 46´šli Drny do 2 gólového vedení. V poslední minutě přišlo ještě snížení na 3:4. Ale na víc již nebyl čas.
Paraguay Drny FC
Jan Tyl – Michal Houška, Daniel Kus, Jan Mackovič, David Pochobradský, Josef Švanda, Jan Tyl vs Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Michal Hruška, Šimon Jonáš, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Gejza Trgiňa
18., 33. David Pochobradský
60. Daniel Kus
23. Lukáš Pitelka
41., 46. Tomáš Čebiš
45. Jiří Martinec
15. 11. 15 18:45 TEMPO Drny FC Pfefrs FC 10. 2:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas, hostující tým doplatil na ztrátu koncentrace a neproměněné šance a hosté toho využili k zasloužené remíze. Jaroslav Dušek, Lukáš Zeman
Drny FC Pfefrs FC
Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Antonín Gründl, Šimon Jonáš, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Gejza Trgiňa vs Jan Polák – Jan Čada, Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl
27. Šimon Jonáš
45. Vladimír Sadílek
14. David Tomandl
16. Tomáš Rothe
8. 11. 15 18:45 TEMPO Drny FC Tutto bene A 9. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Drny FC Tutto bene A
Sebastián Šulc – Antonín Gründl, Michal Hruška, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa vs Petr Hybský – Filip Fidler, Josef Fidler, David Jahodář, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov
6., 48. Vladimír Sadílek
55. Lukáš Pitelka
41 Jakub Šlégl 28. David Jahodář
35., 50. Josef Fidler
1. 11. 15 18:45 TEMPO Bum bar PV B Drny FC 8. 0:3 (0:0)
Upracované vítězství hostí, které potvrdili až v závěru zápasu. Hošek
Bum bar PV B Drny FC
Petr Hostaša – Tomáš Grégr, Robert Hecht, Petr Král, Jaroslav Kubík, Vít Pleskot, Matěj Ševčík vs Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Antonín Gründl, Michal Hruška, Šimon Jonáš, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa
41. Jiří Martinec
56. Šimon Jonáš
57. Michal Hruška
25. 10. 15 18:45 TEMPO Drny FC Borussia Dortšpunt B 7. 5:4 (2:3)
Drny se v 1. poločase nechali lehce Borussií přehrávat. Pak však ve 2. půli zaveleli k obratu a úspěšně zápas urvali ve svůj prospěch. I díky výtečnému výkonu gólmana. Tomáš Dojava, Tomáš Porubský
Drny FC Borussia Dortšpunt B
Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Michal Hruška, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Gejza Trgiňa vs Jiří Lopata – Michal Bartuš, Martin Denovský, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
24., 35. Jan Šrepl
18. 10. 15 15:00 TEMPO Blesk VK A Drny FC 6. 0:1 (0:0)
V poli vyrovnané utkání, Drny si ale vytvořily o něco víc šancí a jednu dokázaly proměnit. Smetana
Blesk VK A Drny FC
Martin Gallie – Šimon Fox, Jan Górecki, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Michal Hruška, Šimon Jonáš, Jiří Martinec, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa
49 Martin Gallie 53. Michal Hruška
11. 10. 15 17:30 TEMPO Drny FC Atomovej brouk B 5. 9:1 (4:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. Prček,Vostatek
Drny FC Atomovej brouk B
Vladimír Sadílek – Tomáš Čebiš, Michal Hruška, Šimon Jonáš, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa vs Jakub Skřejpek – Štefan Dražkovič, Michal Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Patrik Zálicha
12., 21., 29., 34., 48. Michal Hruška
27. Jakub Šlégl
36. Tomáš Čebiš
52. Gejza Trgiňa
54. Jiří Martinec
40. Štefan Dražkovič
4. 10. 15 17:30 MIKU2 Sturm JM Drny FC 4. 1:6 (0:4)
Zápas hraný v přátelské atmosféře zvládli lépe hosté. Paleček, Petr
Sturm JM Drny FC
Petr Ondrejec – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Lukáš Kožíšek, Petr Linx, Jiří Ouředník, Martin Soukup vs Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa
47. Petr Linx 8., 12., 39. Tomáš Čebiš
15. Vladimír Sadílek
19., 45. Martin Novotný
28. 9. 15 18:45 MIKU1 Drny FC Praetorians FC A 1. 2:4 (2:2)
Ač Drny dobře začali, tak Praetorians dokázali do půle otočit vývoj. v II. půli byla zřejmá snaha drnů o změnu ve vedení. Branky ovšem padaly z brejků vítězů. Drny snížili až 3´ před koncem a to už bylo pozdě.
Drny FC Praetorians FC A
Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Michal Hruška, Jiří Martinec, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa vs Daniel Kübl – Tomáš Cigánek, Lukáš Houška, Jakub Hrdlička, Martin Provazník, Michal Provazník, Petr Provazník
14., 16. Jakub Šlégl 17., 23. Jakub Hrdlička
36. Lukáš Houška
57. Martin Provazník
20. 9. 15 18:45 TEMPO Drny FC S.T.R.U.P. 3. 3:2 (3:1)
Více šancí i štěstí měli domácí. Pohledný a rychlý fotbal z obou stran. Lukáš Srb, Petr Sedláček
Drny FC S.T.R.U.P.
Vladimír Sadílek – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Antonín Gründl, Michal Hruška, Šimon Jonáš, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl vs Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Luděk Lhotský, Petr Lustig, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Tomáš Veverka
6., 20., 21. Tomáš Čebiš 9. Tomáš Veverka
59. Petr Lustig
13. 9. 15 20:30 DABLI Pragochmel Blšany A Drny FC 2. 2:0 (1:0)
Klidný zápas, který rozhodlo častější střídání hostů.
Pragochmel Blšany A Drny FC
Jan Štrauf – Adam Bárta, Matouš Faltus, Jaroslav Havlíček, Milan Krška, Jakub Lazecký, Michal Piskáček, Jan Svoboda, Jiří Svoboda, Patrik Tomášek, Zdeněk Vosmík vs Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Michal Hruška, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Gejza Trgiňa