Po 31.8.15 19:00 METE1 Celtic THK Pražská legie 2000   (HL4A)
Po 31.8.15 20:15 METE1 Banditi z Palmovky Orange Predators A   (HL4A)
Čt 22.10.15 19:00 P2 Lomíci Bohemia Prd   (SVL3C)
Čt 22.10.15 20:15 P2 Sculpturo FC Válcovny plechu MS FC   (HL7G)
Út 10.11.15 19:00 MOTO1 Martini BC Torpedo Ohrobec SKA   (HL3B)
Út 10.11.15 20:15 MOTO1 Canary FC Sanitka AS   (HL8D)

1. 12. 15 20:45 MIKU3 Indiana Team Homunculus 11. 5:0 (3:0)
Jednoznačný průběh zápasu proti oslabenému soupeři skončil vítězstvím Indiany. Plucar
Indiana Team Homunculus
Pavel Šebek – Michal Chládek, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Dumitru Tintiuc, Karel Veverka vs Marek Lorenčík – Vojtěch Dolejský, Matúš Majer, Ondřej Vancl, Martin Vychopeň
10., 21., 30., 45., 52. Miroslav Pechar
18. 11. 15 19:45 HRAB2 Homunculus Lipnice 10. 0:5 (0:1)
Pěkné disciplinované utkání se šťastnou koncovkou hostů. Václav Váradi, Karel Růžička
Homunculus Lipnice
Marek Lorenčík – Tomáš Buček, Vojtěch Dolejský, Jan Hulvert, Jan Jelínek, Jan Šelle, Ondřej Vancl vs Aleš Mareška – Jan Dolejš, Jakub Jágl, Ondřej Jelínek, Richard Kubát, Hynek Kunstmüller, Juraj Nožár, Lukáš Pejchal, Didier Verchiére
28. Didier Verchiére
33., 34., 48. Hynek Kunstmüller
58. Ondřej Jelínek
3. 11. 15 19:15 MALES Napoleoni Homunculus 9. 2:4 (2:2)
Vyrovnané utkání ve velkém tempu. Špičková úroveň odpovídají klidně i třetí lize. Těžko vypíchnout nejlepšího hráče, celý tým hostů hrál opravdu skvěle. Petr Vaněček, Jan Gruber
Napoleoni Homunculus
Daniel Koubek – Jaroslav Alexa, Michal Černý, Jiří Kohout, Denis Maizner, Jakub Rada, David Schleif, Milan Šimek vs Marek Lorenčík – Tomáš Buček, Vojtěch Dolejský, Kristián Hruška, Jan Hulvert, Jan Jelínek, Matúš Majer, Jan Šelle, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl, Martin Vychopeň
2., 8. Jiří Kohout 3., 46. Jan Hulvert
20. Kristián Hruška
52. Jan Šelle
28. 10. 15 19:15 STER3 Homunculus Merck stars 8. 7:2 (4:1)
Jednoznačné utkání, ve kterém měli domácí po celý zápas převahu. A vítězství 7:2 bylo zcela zasloužené.
Homunculus Merck stars
Marek Lorenčík – Tomáš Buček, Vojtěch Dolejský, Jan Jelínek, Matúš Majer, Jan Šelle, Ondřej Vancl, Martin Vychopeň vs Aleš Podoubský – Šimon Čepek, Michal Janků, Ivan Kašpar, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
34. Ivan Kašpar
21. 10. 15 19:15 STER1 Parní válec Homunculus 7. 4:2 (3:0)
Pohledné utkání, oba týmy se prezentovaly útočným fotbalem.
Parní válec Homunculus
Lukáš Svoboda – Jan Bičík, Denis Gusarenko, Dominik Jůda, David Müller, Jan Novotný, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Andriy Vetsko vs Marek Lorenčík – Tomáš Buček, Vojtěch Dolejský, Jan Hulvert, Jan Jelínek, Jan Šelle, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl, Martin Vychopeň
23., 29. Václav Semenec
25. Jindřich Rodovský
46. Denis Gusarenko
52 Jindřich Rodovský 31. Tomáš Buček
36. Jan Hulvert
14. 10. 15 18:15 PRKOP Homunculus Kojots United 6. 0:6 k.
Domácí se ze zápasu omluvili.
6. 10. 15 18:30 HRAB1 Homunculus TBC Lachtan A 5. 2:2 (2:1)
Zasloužená remíza. Klail, Panýrek
Homunculus TBC Lachtan A
Marek Lorenčík – Sammy Abulkasim, Tomáš Buček, Vojtěch Dolejský, Jan Hulvert, Matúš Majer, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl vs Jaroslav Novák – Abdulaziz Al Rasheed, Tomáš Andrle, Dimitar Rosenov Georgiev, Kiril Kirilov, Vojtěch Nepraš, Michal Svatoň
21., 24. Jan Hulvert 14. Kiril Kirilov
34. Tomáš Andrle
4. Kiril Kirilov
30. 9. 15 20:15 METE1 Alkohol Tea FC Homunculus 4. 2:3 (1:0)
Vyrovnané utkání rozhodly dva faktory. Pasivita domácích v posledních 20 minutách zapříčiněná únavou a drtivý finiš hostů, kteří šli trpělivě za vítězství. Šťástka
Alkohol Tea FC Homunculus
Daniel Marek – Pavel Brabec, Tomáš Hlava, Jiří Neuwirth, Zdeněk Roubal, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Marek Lorenčík – Tomáš Buček, Vojtěch Dolejský, Jan Hulvert, Matúš Majer, Jan Šelle, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl
4. Tomáš Václavík
56. Jiří Neuwirth
44., 59. Jan Hulvert
60. Matúš Majer
59. Jan Hulvert
22. 9. 15 20:30 SCBEC Homunculus Horoušany FC 3. 8:6 (2:3)
Hosté se dostali do vedení a zdálo se, že utkání jasně zvládnou. Ale domácí otočili, soupeři vstřelili osm branek a zaslouženě vyhráli. Blýskl se autor pěti branek Trojan. Dufek
Homunculus Horoušany FC
Marek Lorenčík – Vojtěch Dolejský, Jan Hulvert, Matúš Majer, Jan Šelle, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl vs Petr Piroš – David Horák, Pavel Lysý, Zdeněk Nechvátal, Karel Nedvěd, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička
14., 23., 46., 56., 58. Lubomír Trojan
32., 34. Jan Šelle
2., 3., 11. Tomáš Růžička
40. Karel Nedvěd
59. Petr Procházka
59. OG
15. 9. 15 20:45 BECH Tatran Válec Homunculus 2. 2:3 (1:0)
V první půli byli aktivnější a efektivnější hráči týmu Tatran. To však jen do půle druhé, kdy domácí nasadili vyšší tempo a svého soupeře nakonec udolali.
Tatran Válec Homunculus
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Petr Houra, David Michajlov, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Marek Lorenčík – Vojtěch Dolejský, Jan Hulvert, Jan Jelínek, Jan Šelle, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl, Martin Vychopeň
21. Pavel Brož
36. Pavel Pastorčák
36., 58. Jan Hulvert
38. Martin Vychopeň
2. 9. 15 20:30 STER1 Homunculus Sváteční mančaft 1. 2:1 (0:1)
Sváteční mančaft dobře začal a ovládl celou první půli i když s minimálním náskokem. Ve 2 části si iniciativu na svoje kopačky vzal soupeř a 2 góly skóre otočil. Více se v tomto duelu nebodovalo a tak první podzimní body putují Homunculusu. Petr Jambor
Homunculus Sváteční mančaft
Marek Lorenčík – Vojtěch Dolejský, Jan Hulvert, Jan Jelínek, Jan Šelle, Ondřej Vancl, Martin Vychopeň vs Aleš Ulrych – Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Ladislav Stodulka