1. 12. 15 20:30 SCBEC Tatran Válec Horoušany FC 11. 8:2 (2:1)
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, Jan Maštalíř, David Michajlov, Pavel Pastorčák vs Petr Piroš – Michael Bonk, Roman Fouček, Petr Holuša, David Horák, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička
58. Rastislav Malý
60. Vilém Hanzlík
8., 45. David Horák
17. 11. 15 19:30 BECH TBC Lachtan A Tatran Válec 10. 4:8 (0:4)
Už v prvním poločase se projevila větší sehranost Tatranu. Po přestávce se hra trochu vyrovnala, ale hosté měli pořád dostatečný náskok.
TBC Lachtan A Tatran Válec
Tomáš Andrle – Robin Alemu, Jaroslav Hudec, Kiril Kirilov, Vojtěch Nepraš, Antonín Příkaský, Jan Vejmelka vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, Jan Maštalíř, David Michajlov, Jakub Novotný, Pavel Pastorčák
59. Marek Dastych
3. 11. 15 20:45 BECH Sváteční mančaft Tatran Válec 9. 1:3 (0:2)
Vyrovnané utkání solidní úrovně rozhodli pro sebe hosté lepší koncovkou.
Sváteční mančaft Tatran Válec
Ladislav Stodulka – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Martin Pinc, Aleš Ulrych vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, David Michajlov, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
45. Jiří Kotous 17. Pavel Pastorčák
21. Marek Dastych
27. 10. 15 20:45 BECH Tatran Válec Indiana Team 8. 8:3 (5:1)
Jednoznačný průběh zápasu. Ve druhé půli se už jen dohrávalo. Libor Viták, Jan Spěvák
Tatran Válec Indiana Team
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Petr Houra, David Michajlov, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Pavel Zelienka – Michal Chládek, Ladislav Neumar, Miroslav Pechar, Dumitru Tintiuc, Karel Veverka
55. Ladislav Neumar
20. 10. 15 20:45 BECH Lipnice Tatran Válec 7. 1:1 (1:1)
Zápas odpovídal kvalitám 6. ligy a skončil zaslouženou remízou pro oba celky. Boubín
Lipnice Tatran Válec
Aleš Mareška – Michal Čakovský, Jan Dolejš, Jakub Jágl, Richard Kubát, Lukáš Pejchal, Jan Trtík, Didier Verchiére vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
26. Michal Čakovský 20. Pavel Brož
13. 10. 15 20:45 BECH Tatran Válec Napoleoni 6. 5:1 (2:0)
Pěkné fotbalové utkání, kdy se zranil brankář Napoleonů a to rozhodlo utkání, kolega by o něco přesnější. Rozhodčí v zápise neuvedl jména střelců domácích. Melíšek, Melíšek
Tatran Válec Napoleoni
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, Jan Maštalíř, David Michajlov, Jakub Novotný, Pavel Pastorčák vs Milan Vojtěch – Jaroslav Alexa, Michal Černý, Daniel Koubek, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek
19., 45. Jan Maštalíř
24. Marek Dastych
33. Vilém Hanzlík
49. Petr Dlouhý
58. Denis Maizner
6. 10. 15 20:45 BECH Merck stars Tatran Válec 5. 2:3 (1:3)
Hezké utkání, ve kterém téměř všechny branky padly v úvodních minutách zápasu. Šťastnější byli nakonec hosté slaví 3:2. Robert Dufek
Merck stars Tatran Válec
Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Petr Smolka, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
3. Zdeněk Krejčí
36. Petr Sršeň
5. Petr Ondřejíček
8. Petr Dlouhý
13. Pavel Brož
29. 9. 15 20:45 BECH Tatran Válec Parní válec 4. 0:1 (0:0)
Tvrdé, bojovné utkání. Po vyrovnané první půli se na začátku té druhé dostal Parní válec z penalty do vedení a ač byl místy až pod drtivým tlakem, udržel ho až do konce. Bellada
Tatran Válec Parní válec
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, Jan Maštalíř, David Michajlov, Jakub Novotný, Pavel Pastorčák vs Jan Novotný – Jan Bičík, Denis Gusarenko, Dominik Jůda, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Andriy Vetsko
32. Václav Semenec
22. 9. 15 20:45 BECH Kojots United Tatran Válec 3. 3:7 (2:5)
Hosté byli lepším týme jak v rychlosti, tak v proměňování šancí. Kovařík
Kojots United Tatran Válec
Tomáš Jozífek – Filip Donát, Patrik Engst, Ondřej Jupa, Michal Kroh, Pavel Svoboda vs Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
53. Vilém Hanzlík
15. 9. 15 20:45 BECH Tatran Válec Homunculus 2. 2:3 (1:0)
V první půli byli aktivnější a efektivnější hráči týmu Tatran. To však jen do půle druhé, kdy domácí nasadili vyšší tempo a svého soupeře nakonec udolali.
Tatran Válec Homunculus
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Petr Houra, David Michajlov, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Marek Lorenčík – Vojtěch Dolejský, Jan Hulvert, Jan Jelínek, Jan Šelle, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl, Martin Vychopeň
21. Pavel Brož
36. Pavel Pastorčák
36., 58. Jan Hulvert
38. Martin Vychopeň
1. 9. 15 20:45 BECH Alkohol Tea FC Tatran Válec 1. 1:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas, na který se dalo koukat, šance byly na obou stranách. Tatran nakonec o gól lepší. Karel Erben, Jan Vosátka
Alkohol Tea FC Tatran Válec
Daniel Marek – Pavel Brabec, Tomáš Hlava, Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík vs Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Petr Ondřejíček