Rozpis pískání, 6. liga, skupina F

A - klub 90

Po 31.8. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 31.8. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 31.8. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 22.9. 18:00 Štěrboholy STER3
Út 22.9. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 22.9. 20:30 Štěrboholy STER3

FC 1869

Čt 29.10. 19:00 Pražačka P2
Čt 29.10. 20:15 Pražačka P2
Čt 19.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 19.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 19.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Rumpra Praha FC

Út 29.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 29.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 29.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 19.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 19.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 19.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Torpédo Hulín FC

Ne 4.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 4.10. 20:00 Mikulova MIKU2
Po 19.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 19.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 19.10. 20:45 Litvínovská LITVI

Tajfun AC

Čt 22.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 22.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 22.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 13.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 13.11. 19:30 Hanspaulka HANSP

The Wall

Po 7.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 7.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 7.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Pa 27.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 27.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 27.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Black bridge elite

Ne 20.9. 17:30 Aritma ARIT
Ne 20.9. 18:45 Aritma ARIT
Út 20.10. 18:00 Štěrboholy STER1
Út 20.10. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 20.10. 20:30 Štěrboholy STER1

Hervis sport 1.FC

St 9.9. 19:00 Pražačka P2
St 9.9. 20:15 Pražačka P2
Út 29.9. 19:00 Pražačka P1
Út 29.9. 20:15 Pražačka P1
Út 20.10. 19:00 Pražačka P3
Út 20.10. 20:15 Pražačka P3

Kelímci 3.FC

Út 15.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 15.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 6.10. 19:00 Motorlet MOTO1
Út 6.10. 20:15 Motorlet MOTO1
Ne 8.11. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 8.11. 17:30 Hanspaulka HANSP

Sporčestr City FC

Út 8.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 8.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 8.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 22.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 22.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 22.9. 20:15 Záběhlice ZABEH

Sean team B

Ne 20.9. 13:45 Pražačka P2
Ne 20.9. 15:00 Pražačka P2
Pa 16.10. 18:00 Pražačka P1
Pa 16.10. 19:15 Pražačka P1
St 4.11. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 4.11. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Míchačky

Čt 10.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 10.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 10.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 10.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 10.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 10.9. 20:45 Mikulova MIKU3