18. 11. 15 20:30 STER3 Míchačky FC 1869 10. 4:1 (3:1)
Velice rychlé utkání. Zasloužená výhra domácích. Michal Nemček
Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček
20., 56. Tomáš Urban
27. Milan Lišák
40 Václav Valenta 20. Luboš Kitzberger
10. 11. 15 18:15 HOSTI Míchačky Torpédo Hulín FC 9. 4:1 (2:1)
Do půle celkem vyrovnaný zápas. Ve 2. poli už domácí potvrdili svou kvalitu a zaslouženě vyhráli. Dušan Kuzmík, David Král
Míchačky Torpédo Hulín FC
Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
10. Jakub Felgr
18. Vojtěch Outlý
34. Matěj Jiřík
53. Václav Valenta
10. František David
3. 11. 15 19:45 HRAB2 Kelímci 3.FC Míchačky 8. 1:4 (0:3)
Poklidné utkání, ve kterém hosté dokázali gólově vyjádřit svou herní převahu. Šťástka
Kelímci 3.FC Míchačky
Jan Němec – Jakub Mareš, Radim Mikulenka, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek vs Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Viktor Sháněl, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta
60. Radim Mikulenka 1. Milan Lišák
11., 12. Bohumil Šišpera
32. Matěj Jiřík
41. Jakub Matějů
19. 10. 15 19:15 STER3 Míchačky Hervis sport 1.FC 7. 3:2 (3:0)
Pěkný zápas ve stylu fair play. Hofman
Míchačky Hervis sport 1.FC
Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Mario Tichavský – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Miroslav Eliáš, Lukáš Novotný, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Jan Sommer
12. Václav Valenta
17. Jakub Felgr
21. Bohumil Šišpera
47. Jan Smaha
52. Jakub Čížkovský
12. 10. 15 20:30 SCBEC Black bridge elite Míchačky 6. 4:4 (2:1)
Svižný zápas, kdy v podstatě celý zápas vedli domácí a kontrolovali vývoj, ovšem v posledních minutách Míchačky vyrovnaly. Rataj
Black bridge elite Míchačky
Pavel Valenta – Tomáš Černý, Václav Černý, Andriy Chaklosh, Martin Doksanský, Pavel Nebeský, David Švejda, Libor Zientek vs Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta
5. Martin Doksanský
15., 53. Libor Zientek
54. Andriy Chaklosh
30., 41. Jakub Felgr
58. Petr Šimek
59. Jakub Matějů
5. 10. 15 18:00 ZAK Míchačky A - klub 90 5. 2:3 (2:2)
První půle byla celkem vyrovnaná.  V té druhé však získal A-klub převahu a také díky štěstí nakonec zvítězili 2:3.
Míchačky A - klub 90
Ondřej Bobek – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Milan Lišák, Jakub Matějů, Vojtěch Outlý, Petr Šimek, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Zdeněk Pavlík – Lukáš Bartoš, Miroslav Benda, Pavel Ebr, Jan Kasal, František Mrázek, Chris Watson
6. Jakub Felgr
11. Milan Lišák
10., 20. Lukáš Bartoš
40. Zdeněk Pavlík
29. 9. 15 18:30 HRAB2 The Wall Míchačky 4. 4:0 (2:0)
Domácí byli lepším mužstvem jak fotbalově, tak v zakončování šancí. Kovařík
The Wall Míchačky
Petr Vonka – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Josef Stolín, Jan Topinka, Jakub Zamazal vs Ondřej BobekJakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta
4. Tomáš Kapoun
25. Josef Stolín
52., 59. Petr Jindřich
21. 9. 15 18:15 HOSTI Míchačky Tajfun AC 3. 2:2 (0:0)
Pohodové a slušné utkání. Více ze hry měl tým domácích, ale na umělecký dojem se nehraje, a tak byly Míchačky rády za vyrovnání těsně před koncem. Jaroslav Vimer, Josef Kurfürst
Míchačky Tajfun AC
Ondřej Bobek – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Jakub Matějů, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Pavel Heral – Camilo Jose Arenas Avila, Libor Gvoždík, David Hartmann, Lukáš Heral, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Josef Novák
33. Vojtěch Outlý
59. Milan Lišák
37. Libor Gvoždík
40. Pavel Menhard
7. 9. 15 18:15 MIKU4 Sporčestr City FC Míchačky 2. 2:3 (0:2)
Velmi dobrá úroveň zápasu, ke kterému přispěly oba týmy. Míchačky v první půli o něco lepší a po zásluze vedl. Ve druhé půli Sporčestr zabral a zápas spěl k remíze, ale v poslední minutě po chybě brankáře míchačky rozhodly. Adam Kučera
Sporčestr City FC Míchačky
Miloš Čížkovský – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Petr Nemynář, Ondřej Poláček vs Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta
50. Daniel Decker
55. Adam Blažek
6. Milan Lišák
19. Tomáš Urban
60. Jakub Felgr
2. 9. 15 18:00 STER2 Míchačky Sean team B 1. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání s vítězstvím šťastnějšího týmu, kterému napomohl výborný brankář. Jiří Šmat, Milan Dedera
Míchačky Sean team B
Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Martin Šuk – Lukáš Dvorčák, Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Petr Smělý, Michal Trávníček, Michal Veselý