Po 19.10.15 18:15 LITVI Sean team VET VŠSK MFF UK VET B   (VL3A)
Po 19.10.15 19:30 LITVI Gambrinus VH Nova LFC B   (HL7B)
Po 19.10.15 20:45 LITVI Purple Team AFK Sean team A   (HL4A)

2. 12. 15 20:15 P1 FC 1869 Torpédo Hulín FC 11. 1:4 (0:2)
Vyrovnané utkání, kdy domácí doplatili na neproměňování šancí.
Josef Šafařík – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Petr Pavlíček vs Milan Víšek – František David, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
23. František David
54. Petr Jahn
59. Petr Valenta
18. 11. 15 20:45 HOSTI Torpédo Hulín FC The Wall 10. 5:1 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se tým Torpédo Hulín ujal vedení a dospěl do vítězného konce. Trnka
Torpédo Hulín FC The Wall
Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Petr Vonka – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Jan Topinka, Jakub Zamazal
30., 47. Petr Žaloudek
44., 55. František David
50. Petr Valenta
1. Jan Topinka
10. 11. 15 18:15 HOSTI Míchačky Torpédo Hulín FC 9. 4:1 (2:1)
Do půle celkem vyrovnaný zápas. Ve 2. poli už domácí potvrdili svou kvalitu a zaslouženě vyhráli. Dušan Kuzmík, David Král
Míchačky Torpédo Hulín FC
Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
10. Jakub Felgr
18. Vojtěch Outlý
34. Matěj Jiřík
53. Václav Valenta
10. František David
5. 11. 15 19:30 ZAK Torpédo Hulín FC Tajfun AC 8. 4:2 (2:0)
Poklidné utkání s řadou šancí na obou stranách. Boubín
Torpédo Hulín FC Tajfun AC
Milan Víšek – František David, Jan Piskáček, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Žaloudek vs Pavel Heral – Libor Gvoždík, David Hartmann, Lukáš Heral, Daniel Jiříček, Josef Novák
12. František David
19., 37. Jan Piskáček
44. Petr Žaloudek
47. Daniel Jiříček
52. Libor Gvoždík
20. 10. 15 19:45 HRAB2 Kelímci 3.FC Torpédo Hulín FC 7. 1:2 (0:2)
Vyrovnané utkání. Šance se střídaly na obou stranách. Slušela by remíza.
Kelímci 3.FC Torpédo Hulín FC
Jan Němec – Miloň Jedlička, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek, Jakub Zíma vs Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Piskáček, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
39. Petr Mrzena 21. Petr Valenta
30. Michal Kodr
12. 10. 15 18:15 zzNOVOB Torpédo Hulín FC Sporčestr City FC 6. 1:3 (1:1)
Velmi pohledné utkání, kde domácí velmi dlouho odolávali, ale nakonec se projevila převaha počtu hráčů na střídání a vyšší technická vyspělost týmu hostů. Ondřej Vohradník, Jaroslav Miškovský
Torpédo Hulín FC Sporčestr City FC
Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta vs Petr Nemynář – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák
15. Michal Kodr 11., 42., 51. Daniel Dudík
5. 10. 15 19:30 LITVI Hervis sport 1.FC Torpédo Hulín FC 5. 3:5 (2:4)
Zraněn gólman Tomas Antonio Jose - zápěstí levá ruka. V tomto zápase rozhodla lepší první polovina, kdy Torpédo Hulín 2:4 svého soupeře přestřílelo. V druhé části se gólově hra vyrovnala a opticky měl více ze hry Hervis Sport.
Hervis sport 1.FC Torpédo Hulín FC
António José Tomás – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Miroslav Eliáš, Lukáš Novotný, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Sommer, Mario Tichavský vs Milan Víšek – František David, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Piskáček, Jan Pucherna, Petr Valenta
10., 30., 51. Luboš Rathouský 8., 26. Petr Valenta
17. Jan Piskáček
22. Petr Jahn
51. Michal Kodr
1. 10. 15 19:00 P3 Torpédo Hulín FC Sean team B 4. 0:2 (0:2)
Poklidné utkání, které rozhodlo lepší zakončení na straně hostů. Melíšek
Torpédo Hulín FC Sean team B
Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Martin Šuk – Lukáš Dvorčák, Martin Janeta, Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Šmigol, Pavel Tomšík, Michal Veselý
18. Stanislav Krejčí
26. Lukáš Dvorčák
21. 9. 15 19:30 BECH Black bridge elite Torpédo Hulín FC 3. 3:2 (2:0)
Ve velmi vyrovnaném duelu zvítězil šťastnější tým domácích. Kyjak
Black bridge elite Torpédo Hulín FC
Pavel Valenta – Václav Černý, Martin Doksanský, David Švejda, Patrik Taussig, Petr Valenta, Libor Zientek vs Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Piskáček, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta
10., 33. Václav Černý
21. Martin Doksanský
47. Petr Pucherna
54. Jan Piskáček
10. 9. 15 18:00 SCBEC Torpédo Hulín FC Rumpra Praha FC 2. 2:5 (2:2)
První poločas byl vyrovnaný. Ve druhé půli hosté zvýšili svůj tlak a rozhodli o svém vítězství. Gierti,Tejml
Torpédo Hulín FC Rumpra Praha FC
Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Jan Kilián – Ondřej Čáp, Jiří Doležel, David Falby, Michal Klimeš, Libor Kosman, Tomáš Peterka, Jiří Sušický, Roman Vaňouček
8. Petr Valenta
13. OG
30., 32., 45. David Falby
59. Jiří Doležel
3. 9. 15 18:00 SCBEC A - klub 90 Torpédo Hulín FC 1. 2:1 (0:0)
Nerozhodný zápas po prvním poločase za stavu 0:0. Ve druhým poločase padli dva rychlé góly a stav byl nerozhodný. Ve 38. min střelila A-klub 90 gól na dva jedna. Tento výsledek se do konce utkání nezměnil. Vyrovnaný zápas. Melíšek, Vostarek
A - klub 90 Torpédo Hulín FC
Milan Svoboda – Lukáš Bartoš, Jan Čepek, Jan Kasal, František Mrázek, Chris Watson vs Milan Víšek – František David, Martin Fujáček, Michal Kodr, Jan Piskáček, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta