Út 8.9.15 18:15, 19:30, 20:45 MIKU4 Beach attack 90210
Út 8.9.15 18:15, 19:30, 20:45 MIKU3 Beach attack 90210
Ne 20.9.15 18:45, 20:00 DEKAN TBC Lachtan B
Ne 20.9.15 18:45, 20:00 P2 UNYP´s Blazers
Po 21.9.15 17:00, 18:15 HANSP Tak dort jo
Po 5.10.15 18:30, 19:45 HRAB3 UNYP´s Blazers
St 7.10.15 19:00, 20:15 P2 Žabí hlen
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Blazers si proti Žabímu hlenu s přehledem pojistili prvenství ve skupině a tím i postup do 6. ligy. Navíc se jejich opory Omais a Pereira staly nejlepšími kanonýry celé skupiny. Blazers doprovodí o patro výše Beach attack a Madona, která rozesmutněla též na postup myslící Proradost. Ritu ukradl postupové šance Lachtan. Ze sestupových vod vybřednul za minutu dvanáct Tak dort jo, jenž nejtěsnějším možným způsobem porazil Brázdu.

27. 11. 15 20:45 HANSP Tak dort jo Brázda OZ 11. 4:3 (0:2)
Zajímavé utkání, do kterého hráči týmu Brázda OZ nastoupili oslabeni a přesto vyhráli první poločas. O vítězi zápasu rozhodl smolný vlastní gól v samém závěru.
Tak dort jo Brázda OZ
Jakub Němeček – Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský, Jan Vagaday vs Jaroslav Šuranský – Martin Holas, Miroslav Svoboda, David Vávra, Robert Vintiška
36. Jakub Švejkovský
48. Mikuláš Komárek
49. Jakub Harapát
50. OG
2., 7. David Vávra
46. Martin Holas
27. 11. 15 20:45 DEKAN Proradost FK Madona music bar 11. 1:3 (0:1)
Zápas nevalné úrovně přinesl víc bojovnosti než fotbalové krásy. Důraz a větší nasazení nakonec rozhodlo ve prospěch Madony. Marek Kouba, Patrik Zmeškal
Proradost FK Madona music bar
Richard Šaman – Miroslav Boček, Štěpán Ježek, Miloslav Onderka, Pavel Plass, Jan Prchal, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský vs Tomáš Mihalčin – Vladimír Bártl, Jan Baudisch, Mikuláš Fiedor, Vladimír Hejduk, Lukáš Krejčík, Ondřej Kulka, Lukáš Neužil, Ondřej Pecha, Marek Svoboda, Lukáš Tesař, Patrik Veselý
48. Štěpán Ježek 7. Mikuláš Fiedor
46. Marek Svoboda
58. Ondřej Pecha
27. 11. 15 20:45 LITVI Rito Pls TBC Lachtan B 11. 1:3 (1:2)
První půle byla velmi vyrovnaná, když ve 29´ se ještě prosadil hráč hostů a minut před koncem první půle poslal svůj tým do vedení. V 53´ se ještě prosadil hráč Novák a tím zajistil dvougólový náskok hostů, který vydržel až do konce utkání.
Rito Pls TBC Lachtan B
David Červený – Filip Bouček, Michal Černý, Martin Charvát, Martin Hlubuček, Jan Kalhous, Ondřej Kára, Pavel Rašplička, Ladislav-Matyáš Turek, Mikuláš Zbořil vs Robin Alemu – Abdulaziz Al Rasheed, Johan Alemu, Mohab Ali Yassien, Tomáš Andrle, Jiří Jambor, Martin Novák
27. Pavel Rašplička 27. Johan Alemu
29. Tomáš Andrle
53. Martin Novák
27. 11. 15 20:45 HOSTI UNYP´s Blazers Žabí hlen 11. 7:2 (3:0)
Domácí o dvě třídy lepším mužstvem. Hosté netrefovali ani prázdnou bránu. Kovařík, Vítek
UNYP´s Blazers Žabí hlen
Matej Lupták – Derek Halsey, Matěj Kopecký, Sergei Nasarof, Husain Omais, Danny Pereira, Mikhail Popkov, Shalhar Suimaliev, Willem Van der Velden vs Jan Bárta – Marek Berka, Jakub Hájek, Petr Lebeda, Václav Los, Vít Pecánek, Vladimír Rys
7., 46., 48. Husain Omais
8., 45. Danny Pereira
24. Shalhar Suimaliev
42. Mikhail Popkov
51. Petr Lebeda
58. Marek Berka
27. 11. 15 20:45 BECH Klucy PFS Co je? 11. 1:9 (0:5)
Utkání odpovídající 7. lize o záchranu. Vyčníval akorát hráč Šimek, díky kterému Co Je? slaví zaslouženou výhru. Tomáš Pojkar, Martin Mika
Klucy PFS Co je?
Daniel Pospíšil – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, David Melíšek, Antonín Sander, Marek Vávra vs Jaromír John – Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Jacob Šimek, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm
40. Tomáš Korbel 8., 27., 57. Karel Šimek
18., 51. Jacob Šimek
20., 21. Pavel Tomášek
31., 37. Jiří Štechmüller
27. 11. 15 20:30 ZAK Heliport SK Beach attack 90210 11. 3:9 (2:7)
Oslabený Heliport (4+1) statečně vzdoroval Attacku, ale prohře nezabránil. Beach Attack po změně stran neproměnil mnoho gólových šancí. Čapla J., Čapla F.
Heliport SK Beach attack 90210
Ondřej Prejzek – Marek Foglar, Jakub Göringer, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Jiří Velebil vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Filip Exner, Martin Fila, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Rostislav Kotas, Radek Mencl, Vít Svoboda