Út 8.9.15 19:15, 20:30 STER1 Los Niňos M.B.
St 9.9.15 18:30, 19:45 HRAB1 Sokol V.-Notorax B
So 12.9.15 10:00, 11:15 ZABEH Sedmikráskov Čimice
So 19.9.15 08:45, 10:00, 11:15 LITVI City Lhotka FC
Po 21.9.15 19:00, 20:15 METE2 Sananim FC A
Čt 1.10.15 19:00, 20:15 MOTO2 Sokol V.-Notorax B
So 3.10.15 08:45, 10:00 P3 Kult žlutého míče
So 3.10.15 08:45, 10:00, 11:15 LITVI Terron AC Bozi B
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V posledním kole byla největší pozornost upřena na rozluštění rébusu, zda do 6. ligy postoupí Lhotka anebo Torpédo. Řepy měly lepší výchozí pozici a o postupovou šanci se v duelu s Kultem žlutého míče nenechaly připravit, jakkoliv to bylo z jejich strany upracované vítězství. Nejvíce si v závěrečném dějství zastřílel Sananim, který dal sedm branek Notoraxu, přičemž o čtyři trefy se postaral Radim Šebestík. Úspěšný střelec si během podzimu připsal na své konto sedmnáct gólů, ovšem ještě o jeden zásah více nasbíral jeho týmový kolega Jan Kočí a ovládl po zásluze pořadí šutérů.

29. 11. 15 10:00 TEMPO Sestra Sojka Los Niňos M.B. 11. 5:5 (2:1)
První poločas mnoho zajímavého nenabídl. Niňos měli ze začátku k dispozici přesilovku, ale využili ji pouze jednou a domácí ještě do poločasu už v plném počtu otočili skóre. Po přestávce se Sojky dostaly dvakrát do dvoubrankového trháku, aby deset minut před koncem o gól prohrávaly. Polyakov ale minutu před koncem zařídil remízu a odčinil tak svůj pozdní příchod.
Sestra Sojka Los Niňos M.B.
Jan Bělonožník – Jan Hlaváček, Lukáš Horák, Max Hornof, Martin Pokorný, Adam Vála, Ondřej Vála, Jiří Výborný, Michal Žák vs Matěj Kovář – František Čáha, Ondřej Gothard, Michal Hrabák, Petr Kouba, Tomáš Koutský, David Staněk
27. Ondřej Vála
29., 32., 47., 59. Lukáš Horák
8. František Čáha
45. Petr Kouba
48., 49. Ondřej Gothard
50. David Staněk
29. 11. 15 10:00 ZAK Sananim FC A Sokol V.-Notorax B 11. 7:0 (1:0)
Rozhodlo vyloučení, domácí byli poté už jasně lepší. Klail
Sananim FC A Sokol V.-Notorax B
Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, René Benda, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Tomáš Porubský, Jiří Ptáček, Radim Šebestík vs Marek Ferstl – Robin Eremiaš, Václav Horejsek, Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Jakub Rajchl, Josef Šafránek, Tomáš Tesař
29. Jiří Kacovský
31., 37., 44., 56. Radim Šebestík
40. Tomáš Porubský
60. Jiří Ptáček
24 Jiří Ptáček 34. Josef Šafránek
29. 11. 15 10:00 P1 Torpédo Řepy Kult žlutého míče 11. 3:1 (1:0)
Zima veliká, fotbal kvalitní. David Kabát, Michael Neumann
Torpédo Řepy Kult žlutého míče
Richard Kulík – Lukáš Bernard, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě, Martin Prokš vs Marek Kořínek – Tomáš Bulena, Jakub Čehovský, Tomáš Klenner, Jan Košatka, Petr Pavlíček, Ondřej Vrána
5. Richard Kulík
57., 59. Matěj Lev
38. Ondřej Vrána
29. 11. 15 10:00 BECH Sedmikráskov Čimice Potíže 11. 2:1 (0:1)
Utkání příliš krásy nepobralo. Domácí byli šťastnějším týmem. Hráno velice korektně. Procházka M., Dreksler V.
Sedmikráskov Čimice Potíže
Jiří Decastelo – Martin Danielovský, Dominik Ježek, Jan Kubáň, Zdeněk Rejšek, Jan Šmucr, Vít Ulrich vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Richard Klimek, Martin Kovář, Rastislav Macko, David Nekarda, Ondřej Nykodým, Marek Šmíd
42. Jan Kubáň
57. Vít Ulrich
30. Ondřej Nykodým
29. 11. 15 10:00 P3 Terron AC Bozi B City Lhotka FC 11. 1:3 (1:1)
Bojovné utkání průměrné úrovně skončilo zaslouženým vítězstvím týmu City Lhotka.
Terron AC Bozi B City Lhotka FC
Leoš Melichar – Jakub Jakoubek, Kryštof Janík, Daniel Manda, Petr Pokorný, Pavel Ruml, Milan Šebek, Karel Toninger, Petr Zuran vs Ladislav Špička – Tomáš Černý, Vanilson Alessandro De Abreu, Milan Dědek, David Kubalík, Miroslav Landa, Miroslav Landa ml., Marcus Matias Maciel, Adriano Santana do Esprito, Otakar Verner
30. Petr Zuran 18 Pavel Ruml 10. Tomáš Černý
49. David Kubalík
51. OG
18. Adriano Santana do Esprito
29. 11. 15 10:00 P2 Steaua FC Free team 11. 4:1 (1:1)
Klidný zápas, šance na obou stranách, Steaua měla lepší koncovku. Lukáš Moravec, Vojtěch Havlovec
Steaua FC Free team
Alexandru Gutuleac – Sergiu Birca, Stefan Cioclu, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Ion Gutuleac, Nicolae Spiridon, Veaceslav Todorov vs Jakub Žinčík – Matěj Chvojka, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Petr Malknecht