Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 30.11.15 | 20:45 | LITVI | SK Elet GE Team | 11. | 1:4 |
Po 30.11.15 | 20:45 | MIKU2 | Senioři Praha A PSG | 11. | 1:5 |
Po 30.11.15 | 20:45 | MIKU4 | Vysmátí zajíci B Arabská | 11. | 0:5 |
Po 30.11.15 | 20:45 | MIKU1 | Rošambo Zelení študáci | 11. | 5:4 |
Po 30.11.15 | 20:45 | MIKU3 | Kapsch FC PFC Kodymka B | 11. | 2:6 |
Po 30.11.15 | 20:30 | ZAK | Stará dáma Partizan Jednota | 11. | 17:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará dáma | 11 | 9 | 2 | 0 | 104:22 | 20 |
2. | PFC Kodymka B | 11 | 8 | 2 | 1 | 52:29 | 18 |
3. | Arabská | 11 | 8 | 1 | 2 | 62:15 | 17 |
4. | GE Team | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:27 | 13 |
5. | Senioři Praha A | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:33 | 11 |
6. | Partizan Jednota | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:45 | 11 |
7. | Zelení študáci | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:37 | 9 |
8. | Rošambo | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:63 | 9 |
9. | PSG | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:50 | 8 |
10. | SK Elet | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:35 | 6 |
11. | Kapsch FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:47 | 5 |
12. | Vysmátí zajíci B | 11 | 2 | 1 | 8 | 20:47 | 5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 2.9.15 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Stará dáma |
Ne 6.9.15 | 16:15, 17:30, 18:45 | BECH | PFC Kodymka B |
Út 8.9.15 | 19:00, 20:15 | P2 | Rošambo |
Pá 11.9.15 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Vysmátí zajíci B |
Ne 13.9.15 | 17:30, 18:45, 20:00 | BECH | PFC Kodymka B |
Ne 13.9.15 | 18:45, 20:00 | MIKU2 | Zelení študáci |
St 16.9.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | Arabská |
St 16.9.15 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | GE Team |
St 16.9.15 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Partizan Jednota |
Út 29.9.15 | 19:00, 20:15 | METE1 | Vysmátí zajíci B |
Čt 1.10.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Senioři Praha A |
Út 6.10.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Arabská |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Pavel Čapek | Stará dáma | 19 |
2. | Lukáš Kroupa | PFC Kodymka B | 18 |
3. | Václav Kulhavý | Stará dáma | 17 |
4. | Ondřej Brusch | Stará dáma | 15 |
5. | Milan Hanák | Stará dáma | 15 |
6. | Daniel Hromada | Regio Team | 11 |
7. | Viktor Dolista | Arabská | 11 |
8. | Martin Křelina | Stará dáma | 10 |
9. | Jan Koreš | PFC Kodymka B | 10 |
10. | Claudio Nappi | GE Team | 9 |
11. | Vladimír Křelina | Stará dáma | 9 |
12. | Fedor Filimonov | Arabská | 9 |
13. | Jan Novák | Arabská | 9 |
14. | Pavel Janeček | Zelení študáci | 9 |
15. | Ondřej Pípal | Bylo nás pět plus jedna | 8 |
16. | Mattia Chiodi | GE Team | 8 |
17. | Petr Pařízek | Arabská | 7 |
18. | Lukáš Rieger | Prague St. Gentlemen | 7 |
19. | Filip Körtvely | Partizan Jednota | 7 |
20. | Tomáš Brunclík | Prague St. Gentlemen | 6 |