Seznam týmů, 8. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Díky čau FC modrá
Uličníci FC černá, bílá
Rarach FC žlutá, černá
Krocani FC zelená, bílá
Kozlové FC žlutá, zelená
Haryba FK !!!nehrají !!!
Goldfingers Bastards černo-zlatá
Forejt FC oranžová
FELace FK černá
Epic Fail žluto-černá, červená
DHL Brohemians černá, modrá
Guinness AC červená, modro-bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
FELace FKKrocani FC Út 1.9. 19:00 METE2
Epic FailRarach FC St 2.9. 19:30 BIHOR
Forejt FCKozlové FC St 2.9. 19:45 HRAB1
DHL BrohemiansUličníci FC St 2.9. 20:45 DEKAN
Goldfingers BastardsHaryba FK Čt 3.9. 18:15 ARIT
Guinness ACDíky čau FC Čt 3.9. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Rarach FCFELace FK Po 7.9. 17:00 HANSP
Guinness ACDHL Brohemians Po 7.9. 20:15 MOTO2
Krocani FCForejt FC Út 8.9. 18:15 ARIT
Kozlové FCGoldfingers Bastards St 9.9. 19:45 HRAB1
Uličníci FCEpic Fail St 9.9. 20:45 DEKAN
Díky čau FCHaryba FK Čt 10.9. 17:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Forejt FCRarach FC Po 14.9. 17:00 HANSP
DHL BrohemiansDíky čau FC Po 14.9. 18:00 MALES
Epic FailGuinness AC St 16.9. 19:30 CESMI
FELace FKUličníci FC St 16.9. 20:45 DEKAN
Haryba FKKozlové FC Čt 17.9. 17:00 BECH
Goldfingers BastardsKrocani FC Čt 17.9. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Krocani FCHaryba FK Po 21.9. 18:00 STER3
Guinness ACFELace FK Út 22.9. 18:00 STER3
Rarach FCGoldfingers Bastards Út 22.9. 19:15 STER2
DHL BrohemiansEpic Fail St 23.9. 19:30 CESMI
Díky čau FCKozlové FC St 23.9. 19:45 HRAB1
Uličníci FCForejt FC St 23.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Haryba FKRarach FC Út 29.9. 18:00 STER3
FELace FKDHL Brohemians Út 29.9. 20:30 STER2
Epic FailDíky čau FC St 30.9. 18:15 CESMI
Kozlové FCKrocani FC St 30.9. 19:45 HRAB1
Goldfingers BastardsUličníci FC St 30.9. 20:45 DEKAN
Forejt FCGuinness AC Čt 1.10. 20:15 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Díky čau FCKrocani FC Po 5.10. 18:15 NOVOB
Guinness ACGoldfingers Bastards Út 6.10. 19:15 STER3
DHL BrohemiansForejt FC Út 6.10. 20:30 STER3
Epic FailFELace FK St 7.10. 19:30 CESMI
Rarach FCKozlové FC St 7.10. 19:45 HRAB1
Uličníci FCHaryba FK St 7.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Krocani FCRarach FC Po 12.10. 18:15 BIHOR
Goldfingers BastardsDHL Brohemians Po 12.10. 18:15 ARIT
FELace FKDíky čau FC Po 12.10. 20:15 METE2
Haryba FKGuinness AC Po 12.10. 20:45 CESMI
Forejt FCEpic Fail St 14.10. 18:15 CESMI
Kozlové FCUličníci FC St 14.10. 19:45 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Díky čau FCRarach FC Út 20.10. 18:00 STER3
DHL BrohemiansHaryba FK Út 20.10. 19:15 STER3
FELace FKForejt FC Út 20.10. 20:30 STER3
Guinness ACKozlové FC St 21.10. 19:45 HRAB1
Epic FailGoldfingers Bastards St 21.10. 20:30 STER3
Uličníci FCKrocani FC St 21.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Krocani FCGuinness AC Po 2.11. 19:30 NOVOB
Haryba FKEpic Fail St 4.11. 18:30 HRAB3
Kozlové FCDHL Brohemians St 4.11. 19:45 HRAB1
Rarach FCUličníci FC St 4.11. 20:45 DEKAN
Forejt FCDíky čau FC Čt 5.11. 20:30 STER2
Goldfingers BastardsFELace FK Čt 5.11. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Guinness ACRarach FC Po 9.11. 18:15 NOVOB
DHL BrohemiansKrocani FC Út 10.11. 18:00 STER2
FELace FKHaryba FK Út 10.11. 19:15 STER2
Forejt FCGoldfingers Bastards Út 10.11. 20:30 STER2
Epic FailKozlové FC St 11.11. 19:45 HRAB1
Díky čau FCUličníci FC St 11.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Rarach FCDHL Brohemians St 25.11. 19:15 SCBEC
Uličníci FCGuinness AC St 25.11. 19:30 DEKAN
Krocani FCEpic Fail St 25.11. 19:30 MIKU4
Kozlové FCFELace FK St 25.11. 19:30 MIKU3
Goldfingers BastardsDíky čau FC St 25.11. 19:30 MIKU1
Haryba FKForejt FC St 25.11. 19:35 MIKU2