Rozpis pískání, 8. liga, skupina P

Old Mosquitos

St 23.9. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 23.9. 19:45 Hrabákova HRAB1
So 14.11. 08:45 Litvínovská LITVI
So 14.11. 10:00 Litvínovská LITVI
So 14.11. 11:15 Litvínovská LITVI

Palmeiras Prosek

So 12.9. 08:45 Zákostelní ZAK
So 12.9. 10:00 Zákostelní ZAK
So 12.9. 11:15 Zákostelní ZAK
So 28.11. 08:45 Zákostelní ZAK
So 28.11. 10:00 Zákostelní ZAK
So 28.11. 11:15 Zákostelní ZAK

Lipodur FC A

St 30.9. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 30.9. 19:45 Hrabákova HRAB3
So 31.10. 08:45 Kbely Spartak KBELY
So 31.10. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 31.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY

Vozovna Hloubětín A

Ne 6.9. 11:15 Pražačka P2
Ne 6.9. 12:30 Pražačka P2
Ne 11.10. 16:15 Pražačka P3
Ne 11.10. 17:30 Pražačka P3
Ne 1.11. 18:45 Pražačka P2
Ne 1.11. 20:00 Pražačka P2

Výlov 0.FC

So 19.9. 11:15 Běchovice 2 BECH
So 19.9. 12:30 Běchovice 2 BECH
So 14.11. 10:00 Zákostelní ZAK
So 14.11. 11:15 Zákostelní ZAK
So 14.11. 12:30 Zákostelní ZAK

Rumové pralinky FC

Po 28.9. 13:45 Pražačka P1
Po 28.9. 15:00 Pražačka P1
So 31.10. 11:15 Pražačka P2
So 31.10. 12:30 Pražačka P2
Ne 22.11. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 22.11. 17:30 Zákostelní ZAK

Rychlí banáni

Po 28.9. 18:45 Mikulova MIKU4
Po 28.9. 20:00 Mikulova MIKU4
St 21.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 21.10. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 9.11. 18:15 Bílá Hora BIHOR
Po 9.11. 19:30 Bílá Hora BIHOR

Vodka team FC

Út 1.9. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 1.9. 19:45 Hrabákova HRAB1
Čt 29.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 29.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 17.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 17.11. 19:30 Hanspaulka HANSP

Lobotomici

Po 28.9. 16:15 Pražačka P1
Po 28.9. 17:30 Pražačka P1
Čt 5.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 5.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 23.11. 19:00 Pražačka P3
Po 23.11. 20:15 Pražačka P3

Kopanda team FC

Út 1.9. 19:30 Tempo FC TEMPO
Út 1.9. 20:45 Tempo FC TEMPO
Pa 6.11. 18:00 Pražačka P3
Pa 6.11. 19:15 Pražačka P3
Po 23.11. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 23.11. 20:15 Motorlet MOTO3

Tým Jakuba Harapáta

St 16.9. 19:00 Meteor 8 METE2
St 16.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 6.10. 19:00 Motorlet MOTO2
Út 6.10. 20:15 Motorlet MOTO2
Po 26.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 26.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Lopaty

Pa 18.9. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 18.9. 19:00 Tempo FC TEMPO
Út 6.10. 19:30 Tempo FC TEMPO
Út 6.10. 20:45 Tempo FC TEMPO