Seznam týmů, 8. liga, skupina P

Tým Barvy dresů
Vozovna Hloubětín A zelená, oranžová
Vodka team FC oranžovo-černá, oranžová
Tým Jakuba Harapáta černá
Rychlí banáni žlutá, červená
Rumové pralinky FC modrá, modro-bílá
Palmeiras Prosek žlutá, zelená
Old Mosquitos zeleno-bílá, modrá
Lopaty oranžová
Lobotomici černo-bílá
Kopanda team FC modrá
Lipodur FC A modro-černá, modro-bílá
Výlov 0.FC modrá, černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina P

Utkání Datum Čas Hřiště
Kopanda team FCTým Jakuba Harapáta Ne 6.9. 13:45 P3
Výlov 0.FCVozovna Hloubětín A Ne 6.9. 13:45 P2
Lipodur FC AVodka team FC Ne 6.9. 17:15 HOSTI
Old MosquitosPalmeiras Prosek Ne 6.9. 17:30 KBELY
LobotomiciRychlí banáni Ne 6.9. 17:30 ZABEH
LopatyRumové pralinky FC Ne 6.9. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Vodka team FCKopanda team FC Ne 13.9. 15:00 P2
Tým Jakuba HarapátaLobotomici Ne 13.9. 15:00 CESMI
Rychlí banániLopaty Ne 13.9. 16:15 KBELY
Výlov 0.FCLipodur FC A Ne 13.9. 17:15 HOSTI
Vozovna Hloubětín APalmeiras Prosek Ne 13.9. 17:30 KBELY
Rumové pralinky FCOld Mosquitos Ne 13.9. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Old MosquitosRychlí banáni Ne 20.9. 12:30 P2
LopatyTým Jakuba Harapáta Ne 20.9. 12:30 P1
LobotomiciVodka team FC Ne 20.9. 15:00 P2
Palmeiras ProsekRumové pralinky FC Ne 20.9. 16:15 KBELY
Kopanda team FCVýlov 0.FC Ne 20.9. 16:15 MIKU4
Lipodur FC AVozovna Hloubětín A Ne 20.9. 17:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Tým Jakuba HarapátaOld Mosquitos Ne 4.10. 12:30 P1
Vodka team FCLopaty Ne 4.10. 15:00 P2
Rychlí banániPalmeiras Prosek Ne 4.10. 16:15 KBELY
Lipodur FC AKopanda team FC Ne 4.10. 17:15 HOSTI
Výlov 0.FCLobotomici Ne 4.10. 17:45 METE1
Vozovna Hloubětín ARumové pralinky FC Ne 4.10. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
LopatyVýlov 0.FC Ne 11.10. 13:45 P2
Old MosquitosVodka team FC Ne 11.10. 15:00 P2
Kopanda team FCVozovna Hloubětín A Ne 11.10. 15:00 P3
Palmeiras ProsekTým Jakuba Harapáta Ne 11.10. 16:15 KBELY
LobotomiciLipodur FC A Ne 11.10. 17:15 HOSTI
Rumové pralinky FCRychlí banáni Ne 11.10. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Vodka team FCPalmeiras Prosek Ne 18.10. 15:00 P2
Výlov 0.FCOld Mosquitos Ne 18.10. 16:15 MIKU3
Vozovna Hloubětín ARychlí banáni Ne 18.10. 16:15 P3
Lipodur FC ALopaty Ne 18.10. 17:15 HOSTI
Kopanda team FCLobotomici Ne 18.10. 17:45 METE1
Tým Jakuba HarapátaRumové pralinky FC Ne 18.10. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
LopatyKopanda team FC Ne 25.10. 12:30 BECH
Rychlí banániTým Jakuba Harapáta Ne 25.10. 13:45 P2
Palmeiras ProsekVýlov 0.FC Ne 25.10. 15:00 KBELY
Old MosquitosLipodur FC A Ne 25.10. 17:15 HOSTI
Rumové pralinky FCVodka team FC Ne 25.10. 18:45 SCBEC
LobotomiciVozovna Hloubětín A Ne 25.10. 18:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Vodka team FCRychlí banáni Ne 1.11. 15:00 P2
Kopanda team FCOld Mosquitos Ne 1.11. 16:15 P2
Lipodur FC APalmeiras Prosek Ne 1.11. 17:15 HOSTI
Vozovna Hloubětín ATým Jakuba Harapáta Ne 1.11. 17:30 P2
Výlov 0.FCRumové pralinky FC Ne 1.11. 18:45 SCBEC
LobotomiciLopaty Ne 1.11. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Rychlí banániVýlov 0.FC Ne 8.11. 12:30 P2
LopatyVozovna Hloubětín A Ne 8.11. 12:30 P1
Tým Jakuba HarapátaVodka team FC Ne 8.11. 15:00 P2
Palmeiras ProsekKopanda team FC Ne 8.11. 15:00 KBELY
Old MosquitosLobotomici Ne 8.11. 16:15 MIKU4
Rumové pralinky FCLipodur FC A Ne 8.11. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
LopatyOld Mosquitos Ne 15.11. 13:50 P1
Výlov 0.FCTým Jakuba Harapáta Ne 15.11. 15:00 P2
Vozovna Hloubětín AVodka team FC Ne 15.11. 15:00 P1
LobotomiciPalmeiras Prosek Ne 15.11. 15:45 MALES
Lipodur FC ARychlí banáni Ne 15.11. 18:30 HOSTI
Kopanda team FCRumové pralinky FC Ne 15.11. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Vodka team FCVýlov 0.FC Ne 29.11. 12:30 P3
Tým Jakuba HarapátaLipodur FC A Ne 29.11. 12:30 TEMPO
Rychlí banániKopanda team FC Ne 29.11. 12:30 P2
Rumové pralinky FCLobotomici Ne 29.11. 12:30 BECH
Palmeiras ProsekLopaty Ne 29.11. 12:30 ZAK
Old MosquitosVozovna Hloubětín A Ne 29.11. 12:30 P1