10. Vozovna Hloubětín A 11 3 2 6 26:41 8

Po 28.9.15 18:45 MIKU4 Stars beer NBND FC   (HL6J)
Po 28.9.15 20:00 MIKU4 Bohemia Roztyly Dejvický expres   (HL4F)
St 21.10.15 19:30 HANSP Pendula Bona AC Kříženeček   (HL5E)
St 21.10.15 20:45 HANSP Sedm zbabělých A Strahovská 10 B   (HL8I)
Po 9.11.15 18:15 BIHOR Majklovi Svině Namo FC   (HL8G)
Po 9.11.15 19:30 BIHOR Filipi SK Dukla Praha FK   (HL5A)

29. 11. 15 12:30 P2 Rychlí banáni Kopanda team FC 11. 1:4 (1:2)
Nepříliš kvalitní zápas se spoustou nepřesností a spálených šancí. Lukáš Moravec, Vojtěch Havlovec
Rychlí banáni Kopanda team FC
Jan Mrázek – Petr Český, Ondřej Křivánek, Václav Kružík, Marie Mrázková, Alexander Šafařík Pštrosz, Marek Soukup vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Radek Janoušek, Jan Togner, Václav Žofka
28. Marek Soukup 18., 60. Martin Ďuríček
27. Jan Togner
57. Tomáš Gorol
15. 11. 15 18:30 HOSTI Lipodur FC A Rychlí banáni 10. 1:0 (1:0)
Jediný gól z 11. minuty rozhodl o výhře Lipoduru.
Lipodur FC A Rychlí banáni
Jiří Cvejn – Tomáš Benda, Milan Gašparík, Lukáš Hrdý, Jiří Jaroš, Jan Kelman, Michal Malý, Václav Pícha, Jan Plachý, Tomáš Somr, Jakub Vindiš vs Jan Mrázek – Petr Český, Ondřej Křivánek, Václav Kružík, Marie Mrázková, Alexander Šafařík Pštrosz, Marek Soukup, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček
11. Tomáš Benda
8. 11. 15 12:30 P2 Rychlí banáni Výlov 0.FC 9. 0:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas s větším štěstím na straně hostů.
Rychlí banáni Výlov 0.FC
Miloš Vaníček – Petr Český, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Václav Kružík, Marek Soukup, Jakub Vaníček vs Pavel Svoboda – Miloslav Cakl, Aleš Fexa, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Petr Soldát, Pavel Tichomirov
25 Jakub Vaníček 1. Miloslav Cakl
58. Petr Mičánek
1. 11. 15 15:00 P2 Vodka team FC Rychlí banáni 8. 2:0 (1:0)
Domácí se chovali neukázněně a hrubě. Pokřikovali na protihráče a na rozhodčí vulgarismy. Jiří Želechovský, Ľubomír Brečka
Vodka team FC Rychlí banáni
Petr Jelínek – Lukáš Borovička, Tomáš Dvořák, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Foukner, Ervín Schün, Tomáš Sibřina, Michal Stárek, Josef Suchánek, Miroslav Votava vs Alexander Šafařík Pštrosz – Petr Český, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Václav Kružík, Marek Soukup, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček
8. Tomáš Dvořák
40. Josef Suchánek
25. 10. 15 13:45 P2 Rychlí banáni Tým Jakuba Harapáta 7. 2:3 (2:3)
Na osmou ligu předvedli hráči vynikající fotbal.
Rychlí banáni Tým Jakuba Harapáta
Alexander Šafařík Pštrosz – Petr Český, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marek Soukup, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček vs Petr Maceček – Ondřej Holubec, Jakub Kopáček, Šimon Malý, Jaromír Šorf, Jakub-Marek Štěpán, Robert Vejdělek, Martin Zurian
15. Martin Kružík
17. Jakub Vaníček
2., 11. Šimon Malý
24. Robert Vejdělek
18. 10. 15 16:15 P3 Vozovna Hloubětín A Rychlí banáni 6. 1:9 (1:9)
Družstvo Hloubětína pro pokles hráčů nenastoupilo do druhého poločasu. Kubík, Císař
Vozovna Hloubětín A Rychlí banáni
Vratislav Feigel – Zbyněk Kubelka, Jan Přibyl, Antonín Růžička, Karel Vacek vs Alexander Šafařík Pštrosz – Petr Český, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Václav Kružík, Marie Mrázková, Marek Soukup, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček
20. Jan Přibyl 4., 9. Jakub Vaníček
5., 19., 22. Ondřej Křivánek
13., 15., 21. Petr Český
14. Václav Kružík
11. 10. 15 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC Rychlí banáni 5. 1:1 (0:0)
Na osmou ligu kvalitní utkání, oba týmy se snažily vyhrát, ale remíza je spravedlivá. Václav Mottl, Miroslav Novotný
Rumové pralinky FC Rychlí banáni
Pavel Kohout – Dušan Cendelín, Farid Hanafi, Pavel Kohout, Igori Miron, Sergiu Miron, Andrei Trahim vs Alexander Šafařík Pštrosz – Petr Český, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Václav Kružík, Marie Mrázková, Marek Soukup, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček
48. Farid Hanafi 40. Jakub Vaníček
4. 10. 15 16:15 KBELY Rychlí banáni Palmeiras Prosek 4. 3:2 (2:1)
Úroveň utkání byla do přestávky velice dobrá, hrál se fotbal. Po pauze se úroveň zhoršila, začaly hádky, strkanice a nakonec pro sebe vyrovnaný zápas uzmuli Banáni. Novotný, Svoboda
Rychlí banáni Palmeiras Prosek
Alexander Šafařík Pštrosz – Petr Český, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Václav Kružík, Marie Mrázková, Marek Soukup, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček vs Matěj DlabolaFilip Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Josef Malý, Pavel Mikulec, Peter Mikulec, Marek Novotný, Zdeněk Sekavec
13., 54. Jakub Vaníček
28. Ondřej Křivánek
11. Zdeněk Sekavec
50. Josef Malý
20. 9. 15 12:30 P2 Old Mosquitos Rychlí banáni 3. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání plné chyb na obou stranách, ve kterém nakonec vyhráli šťastnější hosté. Petr
Old Mosquitos Rychlí banáni
Jiří Sedmík – Adam Hospodarz, Michal Pešek, Zdeněk Schlibener, Jan Svoboda, Jiří Vávra, Jan Zeman, Lukáš Zemek vs Alexander Šafařík Pštrosz – Petr Český, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Václav Kružík, Marie Mrázková, Marek Soukup, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček
21., 28. Jakub Vaníček
13. 9. 15 16:15 KBELY Rychlí banáni Lopaty 2. 6:0 k.
Lopaty nastoupily oslabeny o jednoho hráče. 1. Poločas udržely se silami, pak se projevila únava. Zdeněk Ševčík st., Václav Prokeš
Rychlí banáni Lopaty
Alexander Šafařík Pštrosz – Petr Český, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček vs Jakub JeřábekJakub Bartal, Michal Jalovecký, Filip Jaroš, Luděk Straka, Vasilij Vosáhlo
5., 48. Marie Mrázková
8., 45., 53. Martin Kružík
25., 40., 43. Ondřej Křivánek
39., 51., 58. Jakub Vaníček
50. Petr Český
6. 9. 15 17:30 ZABEH Lobotomici Rychlí banáni 1. 3:5 (2:1)
Domácí po první půli vedli o jednu branku, ale ve druhé půli hosté zabrali a dokázali výsledek zvrátit ve svůj prospěch. Košťál,Cína
Lobotomici Rychlí banáni
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Roman Treml vs Jan Mrázek – Petr Český, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, Alexander Šafařík Pštrosz, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček