Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 23.6.15 | 19:30 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Blesk VK SUP | 11. | 3:10 |
Út 23.6.15 | 19:30 | MIKU3 | Super Naděje A Pražačka seniors A | 11. | 5:2 |
Út 23.6.15 | 19:30 | MIKU4 | Tučňáci SUP A AGČV/Ajax | 11. | 7:4 |
Út 23.6.15 | 19:30 | MIKU1 | Veget FC SUP Klokan Perón club SUP | 11. | 1:3 |
Út 23.6.15 | 19:30 | TEMPO | Ortopedie Benda All Stars FC | 11. | 11:5 |
Út 23.6.15 | 19:30 | MIKU2 | Dřevorubci Modřany S Sen ČM PG supervet | 11. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 71:17 | 21 |
2. | Ortopedie | 11 | 6 | 3 | 2 | 46:25 | 15 |
3. | Pražačka seniors A | 11 | 6 | 1 | 4 | 29:22 | 13 |
4. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:35 | 13 |
5. | AGČV/Ajax | 11 | 4 | 3 | 4 | 31:32 | 11 |
6. | Dřevorubci Modřany S | 11 | 3 | 4 | 4 | 35:29 | 10 |
7. | Sen ČM PG supervet | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:28 | 10 |
8. | Tučňáci SUP A | 11 | 4 | 2 | 5 | 41:48 | 10 |
9. | Veget FC SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:41 | 10 |
10. | Super Naděje A | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:31 | 9 |
11. | Benda All Stars FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:50 | 7 |
12. | Blesk VK SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 21:66 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 23.3.15 | 18:15, 19:30 | CESMI | Pražačka seniors A |
Út 24.3.15 | 19:00, 20:15 | METE2 | Tučňáci SUP A |
Čt 26.3.15 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Super Naděje A |
Čt 9.4.15 | 19:30, 20:45 | BECH | Benda All Stars FC |
Ne 12.4.15 | 18:45, 20:00 | SCBEC | Sen ČM PG supervet |
St 15.4.15 | 19:00, 20:15 | zzSANC4 | Dřevorubci Modřany S |
St 6.5.15 | 19:00, 20:15 | P2 | AGČV/Ajax |
St 6.5.15 | 19:15, 20:30 | SCBEC | Sen ČM PG supervet |
St 13.5.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Klokan club SUP A |
St 13.5.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Ortopedie |
Ne 17.5.15 | 17:30, 18:45 | ARIT | AGČV/Ajax |
Ne 17.5.15 | 17:30, 18:45 | zzSANC4 | Tučňáci SUP A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Mácha | Kolotouš FC SUP | 22 |
2. | Roman Veselý | Klokan club SUP A | 16 |
3. | Petr Pohnán | Klokan club SUP B | 16 |
4. | Milan Cibík | FC Střešovice SUP | 15 |
5. | Jan Syrovátka | Pražačka seniors A | 14 |
6. | Michal Jiráň | Klokan club SUP A | 13 |
7. | Petr Zadák | Benda All Stars FC | 12 |
8. | Matěj Pánek | Indus SUP A | 11 |
9. | Petr Šafránek | Super Naděje B | 9 |
10. | Jiří Křepínský | Flamengo FC SUP | 9 |
11. | Vladimír Klupsa | Santa Dominica SUP | 9 |
12. | Martin Šída | Dřevorubci Modřany S | 8 |
13. | František Koubek | Torzo AFZ | 8 |
14. | Tomáš Gürtler | Zelená liška TJ SUP A | 8 |
15. | Martin Frejlach | Pražačka seniors A | 7 |
16. | Petr Fišer | Veget FC SUP | 7 |
17. | Milan Nový | Ortopedie | 7 |
18. | Zdeněk Pištěk | AGČV/Ajax | 7 |
19. | Jiří Podhůrský | Benda All Stars FC | 7 |
20. | Jindřich Ludmila | Blesk VK SUP | 6 |