Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Zelená liška TJ SUP A

Čt 21.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 21.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 21.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 16.6. 17:45 Běchovice 2 BECH
Út 16.6. 19:00 Běchovice 2 BECH
Út 16.6. 20:15 Běchovice 2 BECH

Ortopedie

St 13.5. 18:15 Mikulova MIKU4
St 13.5. 19:30 Mikulova MIKU4
St 13.5. 20:45 Mikulova MIKU4
St 17.6. 18:00 Zákostelní ZAK
St 17.6. 19:15 Zákostelní ZAK
St 17.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Tučňáci SUP A

Út 24.3. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 24.3. 20:15 Meteor 8 METE2
Ne 17.5. 17:30 Na Šancích SANC4
Ne 17.5. 18:45 Na Šancích SANC4
Út 2.6. 19:00 Pražačka P2
Út 2.6. 20:15 Pražačka P2

Dřevorubci Modřany S

St 15.4. 19:00 Na Šancích SANC4
St 15.4. 20:15 Na Šancích SANC4
Ne 24.5. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 24.5. 12:30 Zákostelní ZAK
Po 1.6. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 1.6. 20:15 Motorlet MOTO1

AGČV/Ajax

St 6.5. 19:00 Pražačka P2
St 6.5. 20:15 Pražačka P2
Ne 17.5. 17:30 Aritma ARIT
Ne 17.5. 18:45 Aritma ARIT
St 3.6. 18:00 Stodůlky Sokol STOD
St 3.6. 19:15 Stodůlky Sokol STOD

Pražačka seniors

Po 23.3. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 23.3. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 24.5. 15:00 Malešice Slavia MALES
Ne 24.5. 16:15 Malešice Slavia MALES
Pa 5.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 5.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Sen ČM PG supervet

Ne 12.4. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 12.4. 20:00 Běchovice SC SCBEC
St 6.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 6.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 8.6. 18:15 Aritma ARIT
Po 8.6. 19:30 Aritma ARIT

Klokan Perón club SUP

St 13.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 13.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 13.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 24.6. 18:15 Děkanka DEKAN
St 24.6. 19:30 Děkanka DEKAN
St 24.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Super Naděje A

Čt 26.3. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 26.3. 20:45 Děkanka DEKAN
Ne 31.5. 12:30 Na Šancích SANC4
Ne 31.5. 13:45 Na Šancích SANC4
Čt 4.6. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 4.6. 20:45 Zákostelní ZAK

Veget FC SUP

Po 25.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 25.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 25.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 15.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 15.6. 19:30 Děkanka DEKAN

Blesk VK SUP

Út 26.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 26.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 26.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 19.6. 18:15 Pražačka P1
Pa 19.6. 19:30 Pražačka P1

Benda All Stars FC

Čt 9.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 9.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 1.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 1.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 1.6. 20:30 Zákostelní ZAK