Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Zelená liška TJ SUP A

Po 7.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 7.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 14.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 14.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 22.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 22.9. 18:15 Děkanka DEKAN

Ortopedie

Čt 1.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 1.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 1.10. 20:45 Mikulova MIKU1
St 21.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 21.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 21.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Tučňáci SUP A

St 7.10. 18:15 Mikulova MIKU2
St 7.10. 19:30 Mikulova MIKU2
St 7.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Dřevorubci Modřany S

Út 13.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 13.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 13.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

AGČV/Ajax

Út 3.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 3.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 3.11. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 27.11. 18:00 Pražačka P1
Pa 27.11. 19:15 Pražačka P1
Pa 27.11. 20:30 Pražačka P1

Pražačka seniors

Po 31.8. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 31.8. 20:00 Tempo FC TEMPO
Po 21.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 21.9. 20:00 Tempo FC TEMPO

Sen ČM PG supervet

Po 31.8. 19:00 Pražačka P1
Po 31.8. 20:15 Pražačka P1
St 23.9. 19:00 Meteor 8 METE1
St 23.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 12.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 12.10. 20:00 Tempo FC TEMPO

Klokan Perón club SUP

St 30.9. 18:15 Mikulova MIKU4
St 30.9. 19:30 Mikulova MIKU4
St 30.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 5.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 5.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 5.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Super Naděje A

Po 14.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 14.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
St 21.10. 19:00 Meteor 8 METE1
St 21.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 9.11. 19:00 Pražačka P1
Po 9.11. 20:15 Pražačka P1

Veget FC SUP

St 9.9. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 9.9. 19:45 Hrabákova HRAB2
Čt 22.10. 19:00 Pražačka P3
Čt 22.10. 20:15 Pražačka P3
Po 16.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 16.11. 19:30 Mikulova MIKU1

Blesk VK SUP

Po 31.8. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 31.8. 19:45 Hrabákova HRAB3
Čt 5.11. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 5.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 26.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 26.11. 19:30 Děkanka DEKAN

Benda All Stars FC

St 21.10. 19:30 Děkanka DEKAN
St 21.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 10.11. 19:00 Pražačka P3
Út 10.11. 20:15 Pražačka P3
Út 1.12. 19:00 Pražačka P2
Út 1.12. 20:15 Pražačka P2