Po 25.5.15 18:15 DEKAN Socra SUP Apostrophe´FZ   (SVL2A)
Po 25.5.15 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Farkáň 92 1.FC   (HL6B)
Po 25.5.15 20:45 DEKAN Litrpůl FC Vládci Prahy   (HL4A)
Po 15.6.15 18:15 DEKAN Slawoj Břevnov Drink SOS VET   (VL3A)
Po 15.6.15 19:30 DEKAN Novis Praha Socra SUP   (SVL2A)

23. 6. 15 19:30 MIKU1 Veget FC SUP Klokan Perón club SUP 11. 1:3 (1:0)
Ve výborném utkání hrající domácí vyhráli první poločas. Ve druhé půli hosté ještě zapnuli a výsledek otočili. Pavel Fiala, Kamil Molnár
Veget FC SUP Klokan Perón club SUP
Karel Kulhánek – Ján Chromek, Petr Fišer, Tomáš Kočí, Petr Lédl, Jiří Rejzek, Ctirad Udatný, Pavel Valta vs Michal Vokáč – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Milan Musil, Petr Pohnán, Petr Sýkora
8. Ctirad Udatný 40. Michal Jiráň
50. Vladimír Klupsa
57. Petr Pohnán
11. 6. 15 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Veget FC SUP 10. 3:6 (0:3)
Hosté byli lepším týmem a vyhráli zaslouženě.
Sen ČM PG supervet Veget FC SUP
Miroslav Ackermann – Petr Fridrich, František Hamouz, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Václav Kopecký, Robert Netušil, Milan Prekop, Miroslav Šusta vs Karel Kulhánek – Ján Chromek, Petr Fišer, Tomáš Kočí, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Petr Lédl, Jiří Rejzek
33., 54., 56. Václav Kopecký 3. Petr Fišer
16., 28., 38., 48. Tomáš Kočí
39. Petr Lédl
1. 6. 15 18:15 MIKU3 Tučňáci SUP A Veget FC SUP 9. 2:3 (1:0)
Vyrovnané utkání. Veget v druhé půli zabral a v závěru rozhodl o svém nejtěsnějším vítězství. Olmr
Tučňáci SUP A Veget FC SUP
Jiří Jeníček – Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Mach, Roman Podhorský, Jan Zlatník vs Karel Kulhánek – Petr Fišer, Tomáš Fořt, Libor Holub, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Pavel Valta
29. Vlastislav Doležal
50. Roman Podhorský
31. Tomáš Fořt
32., 59. Libor Holub
21. 5. 15 20:45 MIKU4 Veget FC SUP Ortopedie 8. 0:8 (0:1)
Kvalitní a přehlednou hrou si hosté došli pro zasloužené vítězství. Paleček, Bulíř
Veget FC SUP Ortopedie
Karel Kulhánek – Ján Chromek, Petr Fišer, Jiří Holub, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Jiří Rejzek, Pavel Valta vs Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Michal Horáček, Petr Kozel, Petr Mácha, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
9., 55. Jiří Balcar
35., 44., 50. Petr Mácha
41., 60. Martin Vyštejn
45. Michal Horáček
11. 5. 15 20:15 MOTO3 Super Naděje A Veget FC SUP 7. 3:6 (2:4)
Nádherné utkání dvou vyspělých celků bylo o rychlosti a pohybu. V této činnosti měli navrch hráči týmu FC Veget, kteří si dokázali vytvořit spoustu šancí a zaslouženě vyhráli. Husák, Linhart
Super Naděje A Veget FC SUP
Marek Poláček – Petr Chlumecký, Jiří Křepínský, Ivan Pomykáček, Luboš Řeháček, Petr Šafránek, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Jan Vaníček, Vlastimil Zezula vs Karel Kulhánek – Josef Beneš, Petr Fišer, Jiří Holub, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Petr Lédl, Jiří Rejzek, Pavel Valta
40. Josef Beneš
7. 5. 15 19:30 MIKU4 Veget FC SUP Zelená liška TJ SUP A 6. 1:2 (1:1)
Velmi oboustranně kvalitní, ale i emotivní utkání lépe zvládli a do vítězného konce dotáhli hráči týmu Zelená Liška SUP A.
Veget FC SUP Zelená liška TJ SUP A
Karel Kulhánek – Ján Chromek, Petr Fišer, Jiří Holub, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Petr Lédl, Pavel Valta vs Jiří Vidman – Tomáš Gürtler, Tomáš Janda, Jan Koukal, Marcel Kučera, Čestmír Pavlásek, Libor Sněhota, Michal Vokřínek
4. Petr Lédl 5. Čestmír Pavlásek
32. Marcel Kučera
29. 4. 15 19:45 HRAB2 Dřevorubci Modřany S Veget FC SUP 5. 4:6 (3:4)
Hráči Vegetu si vypracovali více brankových příležitostí a po zásluze brali oba body. Voldán, Dokoupil
Dřevorubci Modřany S Veget FC SUP
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Milan Cibík, Miloš Hála, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Jiří Šlechta vs Karel Kulhánek – Ján Chromek, Petr Fišer, Libor Holub, Josef Kašička, Petr Kudrna, Milan Muzika, Jiří Rejzek, Pavel Valta
15. Milan Cibík
16. Martin Šída
18., 33. Milan Nový
3., 19., 39., 52. Petr Fišer
27. Libor Holub
16. 4. 15 20:45 MIKU3 Veget FC SUP Blesk VK SUP 4. 5:0 (3:0)
Utkání bylo vyrovnané až do 25. minuty. Poté dali domácí 3 branky během pár minut a prakticky tak rozhodli o svém vítězství.
Veget FC SUP Blesk VK SUP
Karel Kulhánek – Ján Chromek, Ján Dzvoník, Petr Fišer, Jiří Holub, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Jiří Rejzek, Pavel Valta vs Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jiří Kostka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
25. Petr Fišer
27. Pavel Valta
29. Jiří Rejzek
43., 58. Ján Dzvoník
9. 4. 15 19:30 TEMPO Pražačka seniors A Veget FC SUP 3. 7:2 (4:0)
Výsledek vypovídá o jasné převaze domácích. Hosté se snažili, ale nebylo jim to nic platné. Pavel Švejda
Pražačka seniors A Veget FC SUP
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Kras, Martin Líbal, Radek Líbal, Pavel Staněk, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Karel Kulhánek – Petr Fišer, Jiří Holub, Libor Holub, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Jiří Rejzek, Pavel Valta
2. Ivan Haco
3., 8., 12. Jan Syrovátka
48., 58. Martin Frejlach
53. Tomáš Kras
44. Petr Fišer
54. Jiří Rejzek
1. 4. 15 20:15 P2 Veget FC SUP Benda All Stars FC 2. 2:3 (2:1)
Byl to zápas dvou odlišných poločasů. V prvním lepší Veget, ve druhém zase All Stars, kteří otočili zápas. Červení dohrávali ve čtyřech v poli, ale ještě zatlačili ve snaze vyrovnat. Rataj
Veget FC SUP Benda All Stars FC
Karel Kulhánek – Ján Chromek, Petr Fišer, Jiří Holub, Miroslav Königsmark, Antonín Kühn, Pavel Valta vs Richard Klír – Jan Macháček, Roman Mlynář, Petr Morávek, Michal Pína, Jiří Podhůrský, David Šulc, Petr Zadák
12., 16. Miroslav Königsmark 15., 49. Petr Morávek
41. Jiří Podhůrský
23. 3. 15 19:30 MIKU4 AGČV/Ajax Veget FC SUP 1. 6:0 (2:0)
Podle výsledku jednoznačné utkání, ale hosté byli také aktivní a bylo od nich k vidění spoustu šancí. Domácí naopak své šance dokázali proměnit, i když dalších mnoho zahodili, a zaslouženě vyhráli. Pavel Gruda, Tomáš Kozák
AGČV/Ajax Veget FC SUP
Zdeněk Havlík – Milan Jirásek, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt vs Karel Kulhánek – Ján Chromek, Petr Fišer, Miroslav Königsmark, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Milan Muzika, Pavel Valta