Čt 21.5.15 18:15 HOSTI Úderka Žižkov Kliďas SFC   (VL2B)
Čt 21.5.15 19:30 HOSTI Batalion 91 A Jemné a Solené 1.FC   (HL4D)
Čt 21.5.15 20:45 HOSTI Bedna 98 FC Lucián FC A   (HL2A)
Čt 11.6.15 19:00 P2 Bedna 98 FC Inter Lotyšák A   (HL2A)
Čt 11.6.15 20:15 P2 Estudiantes VET B Úderka Žižkov   (VL2B)

15. 6. 15 19:30 DEKAN Novis Praha Socra SUP 11. 2:2 (2:1)
Vyrovnané a chvílemi zbytečně nervózní utkání skončilo plichtou! Paleček, Giertli
Novis Praha Socra SUP
Ladislav Kindl – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Václav Žák vs František Hubr – Jan Adámek, Pavel Buchta, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Pavel Možiš, Miroslav Rothe
21. Jiří Lokvenc
29. Libor Novák
23., 45. Jan Adámek
2. 6. 15 17:45 ZABEH Čechie 12° SUP Novis Praha 10. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou hostů. Janča, Křikava
Čechie 12° SUP Novis Praha
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Pavel Dlouhý, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka, Aleš Vrana vs Ladislav Kindl – Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Václav Žák
7. Aleš Vrana
19. Miroslav Trnka
10. Petr Škvařil
55. Milan Makovec
26. 5. 15 17:45 ZABEH Novis Praha Radouč FC B 9. 3:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté několikrát trefili tyč, branku ale dali pouze jednu. Tři minuty před koncem přidal pojistku Škvařil. Čapla, Čapla
Novis Praha Radouč FC B
Ladislav Kindl – Jiří Čermák, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil
6. Milan Makovec
25. Július Mařík
58. Petr Škvařil
45. Ivan Roztočil
22. 5. 15 18:00 P2 Úderka Žižkov SUP Novis Praha 8. 1:0 (1:0)
Domácí do zápasu vstoupili lépe a po zásluze šli do vedení. Hosty záhy rozesmutněla střela pouze do tyče. Poločasový stav se poté i přes spoustu šancí na obou stranách nezměnil. Prček, Berka
Úderka Žižkov SUP Novis Praha
Milan Mazáč – Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Pavel Řezáč vs Rostislav Theimer – Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Václav Žák
22. Zdeněk Janků
11. 5. 15 19:00 MOTO1 Novis Praha Vibromax 2012 7. 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas. Šťastnější konec pro domácí. Michal Trojan, Lukáš Kutal
Novis Praha Vibromax 2012
Ladislav Kindl – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Josef Mašek, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Zetek
54. Josef Mašek
29. 4. 15 18:15 DEKAN Javorák plus Novis Praha 6. 4:1 (2:1)
Vyrovnané utkání postupně ovládli domácí.
Lubomír Velčovský, Aleš Kučera
Javorák plus Novis Praha
Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Miroslav Machů, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Ladislav Kindl – Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Josef Mašek, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák
3. Jaroslav Jačka
25., 39. Jan Holý
41. Petr Vlasák
2. Petr Škvařil
21. 4. 15 19:30 CESMI Novis Praha Berger club SUP 5. 2:1 (0:0)
Po vyrovnaném 1. poločase dokázali domácí ve 2. půli dvěma góly rozhodnout o svém vítězství. Hostům k bodu nepomohlo ani snížení v závěru.
Novis Praha Berger club SUP
Ladislav Kindl – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák vs Pavel Gaper – Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
33. Milan Kvajsar
41. Pavel Bošek
58. Pavel Kunst
17. 4. 15 17:45 ZABEH PFC Kodymka SUP B Novis Praha 4. 2:3 (2:1)
Zápas dvou rozdílných poločasů, kdy hosté dokázali otočit výsledek a zvítězit. Petr Homola, Antonín Medřický
PFC Kodymka SUP B Novis Praha
Stanislav Heller – Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Karel Matějka, Petr Pospíšil, Petr Seidl vs Ladislav Kindl – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Július Mařík, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák
11. Richard Kejval
17. Jan Doležal
22. OG
43. Pavel Bošek
48. Milan Kvajsar
7. 4. 15 19:45 HRAB3 Novis Praha Kapr tým SUP 3. 3:4 (1:2)
Hezký vyrovnaný zápas, který ve svůj prospěch urvali hosté. Dufek
Novis Praha Kapr tým SUP
Ladislav Kindl – Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Josef Mašek, Ota Ryneš, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák vs Milan Pristaš – Andrey Abroskin, Pavel Brož, Pavel Chuděj, Jiří Jura, Josef Kwolek, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda
30., 45., 57. Milan Makovec 4. OG
29., 31. Pavel Brož
35. Andrey Abroskin
31. 3. 15 19:00 P3 Apostrophe´FZ Novis Praha 2. 0:4 (0:4)
Jasné utkání. Martin Bejček, Filip Kotyza
Apostrophe´FZ Novis Praha
Jiří Jedlička – Jiří Bursík, Jiří Jindra, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Robert Samek, Miroslav Trnka, Martin Vobecký vs Ota Ryneš – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák
2., 20. Milan Makovec
2. Pavel Bošek
5. Petr Škvařil
24. 3. 15 18:15 DEKAN Nejistá sezóna SUP Novis Praha 1. 1:1 (0:0)
Jedna šťastná branka na každé straně rozhodla o zasloužené dělbě bodů pro oba týmy. Hošek,Smetana
Nejistá sezóna SUP Novis Praha
Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Milan Mašek, Aleš Netolický, Jiří Platil, Jiří Šmat, František Šťasta vs Ladislav Kindl – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Josef Mašek, Libor Novák, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák