Út 14.4.15 19:30 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Nova LFC B   (HL7B)
Út 14.4.15 20:45 TEMPO Dirty Bastards Tycho de Brahe FC A   (HL5C)
Út 21.4.15 19:30 TEMPO Budvarka B DTS Praha   (HL8D)
Út 21.4.15 20:45 TEMPO Tycho de Brahe FC A Pavana AK A   (HL5C)
Út 2.6.15 19:30 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Viktoria Bítovská A   (HL7B)
Út 2.6.15 20:45 TEMPO Friends Prague Tycho de Brahe FC A   (HL5C)

15. 6. 15 19:30 MIKU3 PFC Kodymka SUP B Radouč FC B 11. 7:2 (6:0)
Pohledné utkání. Kodymka nakonec jasně soupeře přehrála. Karel Hrych, Zdeněk Burian
PFC Kodymka SUP B Radouč FC B
Stanislav Heller – Radek Adamec, Richard Kejval, Jan Kupr, Karel Matějka, Jiří Pípal, Jan Vurm vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Tomáš Svoboda, Jan Yousif
10., 15., 29. Richard Kejval
13., 23., 24. Jan Vurm
32. Karel Matějka
47. Vladimír Panýrek
52. Václav Hrabě
4. 6. 15 18:00 MALES Radouč FC B Kapr tým SUP 10. 4:1 (0:1)
Hosté nemohli střídat a doplatili na to. Domácí ve druhé půli utkání otočili. Klail, Panýrek
Radouč FC B Kapr tým SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Milan Pristaš – Andrey Abroskin, Jiří Jura, Josef Kwolek, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda
42., 46., 58. Serghei Davidenco
54. Vladimír Panýrek
17. Andrey Abroskin
26. 5. 15 17:45 ZABEH Novis Praha Radouč FC B 9. 3:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté několikrát trefili tyč, branku ale dali pouze jednu. Tři minuty před koncem přidal pojistku Škvařil. Čapla, Čapla
Novis Praha Radouč FC B
Ladislav Kindl – Jiří Čermák, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil
6. Milan Makovec
25. Július Mařík
58. Petr Škvařil
45. Ivan Roztočil
19. 5. 15 18:15 MIKU4 Radouč FC B Nejistá sezóna SUP 8. 4:2 (1:2)
Poklidné utkání, ve kterém si hosté vytvořili dvoubrankový náskok, ale domácí ve druhé půli utkání otočili a zvítězili.
Radouč FC B Nejistá sezóna SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Ivan Roztočil, Tomáš Svoboda, Jan Yousif vs František Brejcha – Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, František Ludvík, Aleš Netolický, Jiří Platil, Jiří Šmat
22. Jan Yousif
46. Ivan Roztočil
48., 60. Serghei Davidenco
7. Aleš Netolický
13. Roman Kabelka
11. 5. 15 18:15 DEKAN Socra SUP Radouč FC B 7. 3:2 (2:1)
Utkání hrané s velkým nasazením obou týmů. Akce se střídali na obou stranách. Domácí strhli vedení na svou stranu 4 minuty před koncem,. Václav Lukšík, Václav Lukšík
Socra SUP Radouč FC B
František Hubr – Jan Adámek, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Pavel Možiš, Jiří Zajíc vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil, Jan Yousif
25., 56. Marek Čermák
30. Jan Adámek
4. Serghei Davidenco
41. Jan Yousif
28. 4. 15 19:45 HRAB1 Radouč FC B Čechie 12° SUP 6. 1:1 (0:0)
Nedostavil se rozhodčí, po dohodě pískala Radouč. Naprosto bezproblémový zápas starých pánů a zasloužená remíza.
Radouč FC B Čechie 12° SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil, Tomáš Svoboda, Jan Yousif vs Jan Hruška – Karel Bednář, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Aleš Vrana
47. Jan Yousif 59. Ladislav Košťál
23. 4. 15 18:45 KBELY Radouč FC B Apostrophe´FZ 5. 5:2 (2:2)
Zajímavý zápas, ve kterém rozhodla fyzická kondice hostů. V první půli ještě Apostrophe dokázal držet krok, ale druhý poločas už byl jednoznačně v režii domácích. Novotný, Svoboda
Radouč FC B Apostrophe´FZ
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil, Tomáš Svoboda vs Petr Bílý – Jiří Bursík, Jiří Jedlička, Jiří Jindra, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Miroslav Trnka
5., 60. Serghei Davidenco
16., 33. Václav Hrabě
53. Tomáš Kopecký
11., 30. Miroslav Přibyl
16. 4. 15 20:15 P3 Úderka Žižkov SUP Radouč FC B 4. 0:1 (0:1)
Hra na jednu branku, přesto lepší prohrál. Stránský, Dokoupil
Úderka Žižkov SUP Radouč FC B
Milan Mazáč – Michal Antonický, Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Pavel Řezáč, Josef Skopal vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil, Tomáš Svoboda, Jan Yousif
9. Serghei Davidenco
7. 4. 15 20:15 MOTO2 Radouč FC B Vibromax 2012 3. 1:4 (0:3)
Utkání proběhlo v pořádku. Jiří Švec, Jan Paszyc
Radouč FC B Vibromax 2012
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Vladimír Panýrek, Tomáš Svoboda vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Petr Koutník, Jiří Moravec, Jiří Mužíček, Bronislav Süss, Jiří Zetek
43. Tomáš Kopecký 12. Jiří Mužíček
18., 24. Jiří Moravec
47. Bronislav Süss
31. 3. 15 19:30 DEKAN Javorák plus Radouč FC B 2. 2:1 (2:0)
Javorák udržel v druhé půli náskok z prvního poločasu. Ač jedenkrát inkasoval, odešel z duelu jako vítěz. Jambor, Jambor
Javorák plus Radouč FC B
Zdeněk Krejčí – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Miroslav Machů, Vladimír Procházka, Petr Vlasák vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil, Tomáš Svoboda, Jan Yousif
9. Jan Holý
20. Jaroslav Jačka
36. Serghei Davidenco
24. 3. 15 19:30 CESMI Radouč FC B Berger club SUP 1. 3:2 (3:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodly individuální schopnosti a úctyhodná fyzická kondice hráče Caizla. Hráno čistě a férově. Radek Čebiš, Tomáš Čebiš
Radouč FC B Berger club SUP
Jiří Hálek – Tomáš Caizl, Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Pavel Gaper – Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Jiří Novák, Stanislav Sába, Petr Vaněk, František Zalužanský