Ne 10.5.15 10:00 BECH Angmar A Atomovej brouk B   (HL4F)
Ne 10.5.15 11:15 BECH Klub odložených mužů Exact FC A   (HL7G)
Ne 10.5.15 12:30 BECH San Pedro Real Motion SG   (HL8P)
Čt 4.6.15 17:00 HANSP CK pánbu nás netrestej Tamu Pua 1.FC B   (HL7F)
Čt 4.6.15 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Anton aus Tirol   (VL2B)
Čt 4.6.15 19:30 HANSP Prosím, nesmějte se Ravens FC   (HL8F)

15. 6. 15 19:30 DEKAN Novis Praha Socra SUP 11. 2:2 (2:1)
Vyrovnané a chvílemi zbytečně nervózní utkání skončilo plichtou! Paleček, Giertli
Novis Praha Socra SUP
Ladislav Kindl – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Václav Žák vs František Hubr – Jan Adámek, Pavel Buchta, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Pavel Možiš, Miroslav Rothe
21. Jiří Lokvenc
29. Libor Novák
23., 45. Jan Adámek
1. 6. 15 18:15 DEKAN Socra SUP Nejistá sezóna SUP 10. 4:1 (1:0)
Kvalitní a slušně hrané utkání s množstvím šancí. O výhře domácích rozhodla gólová smršť kolem 50. minuty, na niž měl podíl ale i nejistý brankář Nejisté sezóny. Vladimír Dubský, Pavel Vacek
Socra SUP Nejistá sezóna SUP
František Hubr – Jan Adámek, Pavel Buchta, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, František Lokaj, Pavel Možiš, Jiří Zajíc vs Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, František Ludvík, Milan Mašek, Jiří Platil, Jiří Šmat, František Šťasta
28. František Lokaj
48. Jiří Drahokoupil
50. Jan Adámek
53. Pavel Buchta
55. František Šťasta
25. 5. 15 18:15 DEKAN Socra SUP Apostrophe´FZ 9. 7:0 (1:0)
Socra rozjela ve 2. poločase gólostroj a zaslouženě zvítězila. Husák, Tvrdý
Socra SUP Apostrophe´FZ
František Hubr – Jan Adámek, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Pavel Možiš, Jiří Zajíc vs Petr Bílý – Jiří Holba, Jiří Jedlička, Jiří Jindra, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Miroslav Trnka, Martin Vobecký
19. Jan Čemus
33., 34., 38. Jan Adámek
46. OG
48. Jiří Zajíc
49. Pavel Buchta
18. 5. 15 18:15 DEKAN Čechie 12° SUP Socra SUP 8. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání. V druhé půli Čechie proměnila dvě šance a proto zvítězila. Petr Mládek, Jaroslav Havran
Čechie 12° SUP Socra SUP
František Novotný – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka, Aleš Vrana vs František Hubr – Jan Adámek, Pavel Buchta, Jan Čemus, Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Pavel Možiš, Jiří Zajíc
27. OG
38. Aleš Vrana
58. Zdeněk Kuttler
15. Jiří Drahokoupil
11. 5. 15 18:15 DEKAN Socra SUP Radouč FC B 7. 3:2 (2:1)
Utkání hrané s velkým nasazením obou týmů. Akce se střídali na obou stranách. Domácí strhli vedení na svou stranu 4 minuty před koncem,. Václav Lukšík, Václav Lukšík
Socra SUP Radouč FC B
František Hubr – Jan Adámek, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Pavel Možiš, Jiří Zajíc vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil, Jan Yousif
25., 56. Marek Čermák
30. Jan Adámek
4. Serghei Davidenco
41. Jan Yousif
3. 5. 15 18:45 P2 Úderka Žižkov SUP Socra SUP 6. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, kdy vyrovnávací góly následovaly vždy po sobě. Roman Volák, Petr Linx
Úderka Žižkov SUP Socra SUP
Michal Antonický – Felix Hampapa, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Mazáč, Pavel Řezáč, Josef Skopal, František Vosecký vs František Hubr – Jan Adámek, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, František Lokaj, Pavel Možiš, Jiří Zajíc
24., 51. Václav Jebousek 21. Jan Adámek
49. Jiří Zajíc
20. 4. 15 18:15 DEKAN Socra SUP Vibromax 2012 5. 1:4 (1:4)
Velmi slušné utkání které bylo hráno v přátelské atmosféře. Rozhodlo se v prvním poločase kdy byl golman domácích oslněn sluncem. Jiří Krejčík, Stanislav Hejhal
Socra SUP Vibromax 2012
František Hubr – Jan Adámek, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Pavel Možiš, Miroslav Rothe vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Bronislav Süss
16. Jan Adámek 13. Pavel Mráz
20. Petr Koutník
24. Jiří Moravec
26. Petr Burian
13. 4. 15 18:15 DEKAN Javorák plus Socra SUP 4. 0:0 (0:0)
Utkání s minimem brankových příležitostí, do kterého nastoupila Socra s úmyslem zisku alespoň jednoho bodu, což se ji nakonec podařilo. Socher, Mlynařík
Javorák plus Socra SUP
Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Miroslav Machů, Vladimír Procházka, Petr Vlasák vs František Hubr – Jan Adámek, Jan Čemus, Marek Čermák, Ivo Hassmann, Josef Hušbauer, Pavel Možiš, Jiří Zajíc
8. 4. 15 20:45 DEKAN Socra SUP Berger club SUP 3. 3:1 (0:1)
Berger club ovládl první půli, Socra tu druhou a v součtu i celé utkání. Šišák, Vondráček
Socra SUP Berger club SUP
František Hubr – Jan Adámek, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Josef Hušbauer, Pavel Možiš, Jiří Zajíc vs Jiří Horák – Martin Melč, Jiří Novák, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Roman Vild, František Zalužanský
31. Jan Adámek
37., 55. Jan Čemus
12. OG
30. 3. 15 18:15 DEKAN PFC Kodymka SUP B Socra SUP 2. 2:3 (1:1)
Utkání se vedlo v přátelském duchu, přestože se tempo zápasu s postupem času zvyšovalo, což nakonec vyústilo ve vítězství produktivnějšího týmu. David Vostřák, Jaroslav Pospíšil
PFC Kodymka SUP B Socra SUP
Stanislav Heller – Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Karel Matějka, Petr Seidl, Jan Vurm vs František Hubr – Jan Adámek, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Pavel Možiš, Jiří Zajíc
29. Richard Kejval
48. Jan Vurm
15. Jan Adámek
32. Jan Čemus
36. Jiří Drahokoupil
23. 3. 15 18:15 DEKAN Socra SUP Kapr tým SUP 1. 2:3 (1:2)
Hosté měli více ze hry a nakonec dokázali zaslouženě vyhrát, i když o jejich vítězství rozhodl nešťastný vlastní gól na začátku druhé půle. Stěhule,Dufek