Ne 26.4.15 18:45 CESMI Pivson a Pofel Botič FC   (HL4F)
Ne 17.5.15 18:45 P1 Los Gigoalos VET Caroil VET   (VL4F)
Ne 17.5.15 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Alej FK A   (HL3D)
Čt 11.6.15 17:00 ZAK Endoprotéza Starci na chmelu SUP A   (SVL2B)
Čt 11.6.15 18:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Traktor Humus SUP A   (SVL3B)

15. 6. 15 19:30 MIKU4 Berger club SUP Úderka Žižkov SUP 11. 3:0 (3:0)
Pavel Gaper – Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild vs Michal Antonický – Ctibor Bartoň, Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Mazáč, Pavel Řezáč, Josef Skopal
11. Jiří Horák
15. Martin Melč
27. Pavel Kunst
7. 6. 15 18:45 P2 Úderka Žižkov SUP PFC Kodymka SUP B 10. 3:1 (1:1)
Poklidné utkání slušné úrovně, ve kterém se po vyrovnané první půli prosadili domácí.
Úderka Žižkov SUP PFC Kodymka SUP B
Michal Antonický – Ctibor Bartoň, Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Mazáč, Josef Skopal vs Stanislav Heller – Radek Adamec, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Petr Pospíšil, Petr Seidl
30., 43. Václav Jebousek
35. Milan Mazáč
12. Richard Kejval
27. 5. 15 20:15 P2 Kapr tým SUP Úderka Žižkov SUP 9. 1:5 (1:3)
Zvítězil lepší tým. Vojtěch Engelmann
Kapr tým SUP Úderka Žižkov SUP
Andrey Abroskin – Pavel Brož, Jiří Jura, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Luboš Svoboda vs Michal Antonický – Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Milan Mazáč, Pavel Řezáč, Josef Skopal, František Vosecký
21. Pavel Brož 6. Zdeněk Janků
10., 16., 50. Václav Jebousek
37. František Vosecký
22. 5. 15 18:00 P2 Úderka Žižkov SUP Novis Praha 8. 1:0 (1:0)
Domácí do zápasu vstoupili lépe a po zásluze šli do vedení. Hosty záhy rozesmutněla střela pouze do tyče. Poločasový stav se poté i přes spoustu šancí na obou stranách nezměnil. Prček, Berka
Úderka Žižkov SUP Novis Praha
Milan Mazáč – Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Pavel Řezáč vs Rostislav Theimer – Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Václav Žák
22. Zdeněk Janků
15. 5. 15 18:00 P1 Nejistá sezóna SUP Úderka Žižkov SUP 7. 3:2 (1:1)
Velmi vyrovnaný duel ve kterém bylo vidět mnoho akcí. Bohužel pro hostující tým měli domácí více štěstí a zvítězili. Symon, Jambor
Nejistá sezóna SUP Úderka Žižkov SUP
Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Jiří Platil, Jiří Šmat, František Šťasta vs Milan Mazáč – Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Pavel Řezáč, Josef Skopal, František Vosecký
3., 32. Jiří Platil
50. Jiří Šmat
4. Josef Skopal
56. Zdeněk Janků
3. 5. 15 18:45 P2 Úderka Žižkov SUP Socra SUP 6. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, kdy vyrovnávací góly následovaly vždy po sobě. Roman Volák, Petr Linx
Úderka Žižkov SUP Socra SUP
Michal Antonický – Felix Hampapa, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Mazáč, Pavel Řezáč, Josef Skopal, František Vosecký vs František Hubr – Jan Adámek, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, František Lokaj, Pavel Možiš, Jiří Zajíc
24., 51. Václav Jebousek 21. Jan Adámek
49. Jiří Zajíc
24. 4. 15 18:00 P2 Čechie 12° SUP Úderka Žižkov SUP 5. 1:6 (1:1)
Utkání slušné úrovně, vyrovnané po 1. poločase, nicméně 2. půle patřila jasně hostům ze Žižkova. Jan Trnka
Čechie 12° SUP Úderka Žižkov SUP
František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Aleš Vrana vs Michal Antonický – Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Mazáč, Pavel Řezáč, Josef Skopal, František Vosecký
29. Aleš Vrana 13. Zdeněk Janků
35. Pavel Řezáč
40., 60. František Vosecký
41. Josef Skopal
42. Ivan Jurčík
16. 4. 15 20:15 P3 Úderka Žižkov SUP Radouč FC B 4. 0:1 (0:1)
Hra na jednu branku, přesto lepší prohrál. Stránský, Dokoupil
Úderka Žižkov SUP Radouč FC B
Milan Mazáč – Michal Antonický, Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Pavel Řezáč, Josef Skopal vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil, Tomáš Svoboda, Jan Yousif
9. Serghei Davidenco
10. 4. 15 19:15 P3 Úderka Žižkov SUP Apostrophe´FZ 3. 2:2 (2:0)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém domácí měli od začátku převahu, pak ale své vedení ztratili a zápas skončil remízou.
Úderka Žižkov SUP Apostrophe´FZ
Michal Antonický – Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Mazáč, Pavel Řezáč, Josef Skopal vs Petr Bílý – Jiří Jedlička, Jiří Jindra, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Miroslav Trnka, Martin Vobecký
20., 28. Václav Jebousek 37. Martin Vobecký
56. Miroslav Přibyl
30. 3. 15 19:00 MOTO2 Vibromax 2012 Úderka Žižkov SUP 2. 2:0 (0:0)
Poklidné utkání se štěstím na straně domácích. Pavel Skřivan, Arnošt Havrlant
Vibromax 2012 Úderka Žižkov SUP
Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Bronislav Süss, Jiří Zetek vs Milan Mazáč – Michal Antonický, Zdeněk Fator, Felix Hampapa, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Pavel Řezáč, Josef Skopal
39. Pavel Mráz
59. Bronislav Süss
29. 3. 15 18:45 P2 Úderka Žižkov SUP Javorák plus 1. 0:4 (0:1)
Hezký zápas z obou stran. Domácí si takový náklep nezasloužili. Trnka, Prček
Úderka Žižkov SUP Javorák plus
Michal Antonický – Felix Hampapa, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Milan Mazáč, Pavel Řezáč, Josef Skopal vs Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Miroslav Machů, Vladimír Procházka, Petr Vlasák