Seznam týmů, 2. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Berušky A červená, oranžová
Endoprotéza zelená, červená
VV Vokra SV modro-červená, červeno-modrá
Kbelák FC SUP černo-bílá, černo-oranžová
Trops 1.SK SUP modrá
PFC Kodymka SUP A modrá, bílá
Radouč FC A modrá, červená
Stará Garda SUP černo-bílá
Starci na chmelu SUP žlutá, červená
Tučňáci SUP B žlutá, červená
Valník oranžovo-šedá, černo-žlutá
Lomíci modro-bílá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
EndoprotézaValník Út 24.3. 19:30 LITVI
Kbelák FC SUPStarci na chmelu SUP Čt 26.3. 17:00 ZAK
Trops 1.SK SUPStará Garda SUP Čt 26.3. 17:45 ZABEH
VV Vokra SVTučňáci SUP B Čt 26.3. 18:15 MIKU4
Berušky ALomíci Čt 26.3. 19:00 P2
PFC Kodymka SUP ARadouč FC A Čt 26.3. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
ValníkVV Vokra SV Út 31.3. 19:30 LITVI
Starci na chmelu SUPTrops 1.SK SUP Čt 2.4. 17:00 ZAK
Stará Garda SUPPFC Kodymka SUP A Čt 2.4. 18:15 DEKAN
LomíciRadouč FC A Čt 2.4. 19:00 P2
Tučňáci SUP BKbelák FC SUP Čt 2.4. 19:30 ZAK
Berušky AEndoprotéza Čt 2.4. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelák FC SUPValník Út 7.4. 19:30 LITVI
PFC Kodymka SUP AStarci na chmelu SUP Čt 9.4. 17:00 ZAK
VV Vokra SVBerušky A Čt 9.4. 17:00 DEKAN
Trops 1.SK SUPTučňáci SUP B Čt 9.4. 17:45 ZABEH
Radouč FC AStará Garda SUP Čt 9.4. 18:15 DEKAN
EndoprotézaLomíci Čt 9.4. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
ValníkTrops 1.SK SUP Út 14.4. 19:30 LITVI
Berušky AKbelák FC SUP Út 14.4. 20:45 NOVOB
Starci na chmelu SUPRadouč FC A Čt 16.4. 17:00 ZAK
EndoprotézaVV Vokra SV Čt 16.4. 19:00 MOTO3
LomíciStará Garda SUP Čt 16.4. 19:00 P2
Tučňáci SUP BPFC Kodymka SUP A Čt 16.4. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Stará Garda SUPStarci na chmelu SUP Čt 23.4. 18:15 DEKAN
Kbelák FC SUPEndoprotéza Út 28.4. 17:30 KBELY
PFC Kodymka SUP AValník Út 28.4. 19:30 LITVI
Radouč FC ATučňáci SUP B Čt 30.4. 17:30 STOD
Trops 1.SK SUPBerušky A Čt 30.4. 17:45 ZABEH
VV Vokra SVLomíci Čt 30.4. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
EndoprotézaTrops 1.SK SUP Čt 23.4. 17:45 ZABEH
VV Vokra SVKbelák FC SUP Út 5.5. 17:30 KBELY
ValníkRadouč FC A Út 5.5. 19:30 LITVI
Tučňáci SUP BStará Garda SUP Čt 7.5. 18:15 DEKAN
Berušky APFC Kodymka SUP A Čt 7.5. 19:00 MOTO1
LomíciStarci na chmelu SUP Čt 7.5. 19:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Radouč FC ABerušky A Po 11.5. 18:00 MALES
Kbelák FC SUPLomíci Út 12.5. 19:30 KBELY
Starci na chmelu SUPTučňáci SUP B Čt 14.5. 17:00 ZAK
Trops 1.SK SUPVV Vokra SV Čt 14.5. 17:45 ZABEH
Stará Garda SUPValník Čt 14.5. 18:15 DEKAN
PFC Kodymka SUP AEndoprotéza Čt 14.5. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelák FC SUPTrops 1.SK SUP Út 19.5. 19:30 KBELY
ValníkStarci na chmelu SUP Čt 21.5. 17:00 ZAK
Berušky AStará Garda SUP Čt 21.5. 18:15 DEKAN
LomíciTučňáci SUP B Čt 21.5. 19:00 P2
VV Vokra SVPFC Kodymka SUP A Čt 21.5. 20:15 MOTO2
EndoprotézaRadouč FC A Čt 21.5. 20:15 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
PFC Kodymka SUP AKbelák FC SUP Út 2.6. 19:30 KBELY
Starci na chmelu SUPBerušky A Čt 4.6. 17:00 ZAK
Trops 1.SK SUPLomíci Čt 4.6. 17:45 ZABEH
Stará Garda SUPEndoprotéza Čt 4.6. 18:15 DEKAN
Radouč FC AVV Vokra SV Čt 4.6. 18:15 HOSTI
Tučňáci SUP BValník Čt 4.6. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelák FC SUPRadouč FC A Út 9.6. 19:30 KBELY
EndoprotézaStarci na chmelu SUP Čt 11.6. 17:00 ZAK
Trops 1.SK SUPPFC Kodymka SUP A Čt 11.6. 17:45 ZABEH
VV Vokra SVStará Garda SUP Čt 11.6. 18:15 DEKAN
LomíciValník Čt 11.6. 19:00 P1
Berušky ATučňáci SUP B Čt 11.6. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Starci na chmelu SUPVV Vokra SV Čt 25.6. 19:15 ZAK
PFC Kodymka SUP ALomíci Čt 25.6. 19:15 SCBEC
ValníkBerušky A Čt 25.6. 19:30 MIKU4
Tučňáci SUP BEndoprotéza Čt 25.6. 19:30 MIKU3
Stará Garda SUPKbelák FC SUP Čt 25.6. 19:30 DEKAN
Radouč FC ATrops 1.SK SUP Čt 25.6. 19:30 ARIT