Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 25.6.15 | 18:15 | BECH | Traktor Humus SUP A DP Xaverov SUP | 13. | 5:11 |
Čt 18.6.15 | 20:45 | HOSTI | DP Xaverov SUP Super Naděje B | 3. | 11:2 |
Čt 11.6.15 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Slepí koně SUP | 12. | 17:0 |
Čt 4.6.15 | 18:15 | BECH | Oblouci 81 AFC SUP DP Xaverov SUP | 11. | 1:12 |
Čt 28.5.15 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Kickers 1990 ČFC | 10. | 12:0 |
Čt 14.5.15 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP DP Xaverov SUP | 8. | 0:9 |
Čt 7.5.15 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Dehet Old 1.FC SUP | 7. | 13:0 |
Čt 30.4.15 | 18:15 | BECH | Buran Buran SUP DP Xaverov SUP | 6. | 4:10 |
Čt 23.4.15 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Bohemia Prd | 5. | 11:2 |
Čt 16.4.15 | 18:15 | BECH | Žvahov DP Xaverov SUP | 4. | 0:13 |
Čt 2.4.15 | 18:15 | BECH | SuperNova L.F.C. DP Xaverov SUP | 2. | 1:14 |
Čt 26.3.15 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Zelená liška TJ SUP B | 1. | 10:0 |
DP Xaverov SUP | 9. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DP Xaverov SUP | 12 | 12 | 0 | 0 | 143:15 | 24 |
2. | Zelená liška TJ SUP B | 12 | 7 | 3 | 2 | 47:38 | 17 |
3. | Traktor Humus SUP A | 12 | 8 | 0 | 4 | 40:30 | 16 |
4. | Super Naděje B | 12 | 7 | 2 | 3 | 40:33 | 16 |
5. | Oblouci 81 AFC SUP | 12 | 7 | 1 | 4 | 64:44 | 15 |
6. | Bohemia Prd | 12 | 7 | 1 | 4 | 43:37 | 15 |
7. | Žvahov | 12 | 6 | 0 | 6 | 41:49 | 12 |
8. | Kickers 1990 ČFC | 12 | 5 | 0 | 7 | 35:59 | 10 |
9. | Slepí koně SUP | 12 | 3 | 3 | 6 | 23:49 | 9 |
10. | Buran Buran SUP | 12 | 3 | 2 | 7 | 42:49 | 8 |
11. | Dehet Old 1.FC SUP | 12 | 3 | 1 | 8 | 21:69 | 7 |
12. | Sokol Vysočany SUP | 12 | 2 | 1 | 9 | 17:46 | 5 |
13. | SuperNova L.F.C. | 12 | 1 | 0 | 11 | 11:49 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 13.4.15 | 18:30 | HRAB3 | Suprtechno Flamengo FC SUP (SVL3A) |
Po 13.4.15 | 19:45 | HRAB3 | Drink SOS VET Kulišáci CF VET (VL3A) |
Út 2.6.15 | 18:15 | DEKAN | Traktor humus VET B Bublifuck VET (VL4B) |
Út 2.6.15 | 19:30 | DEKAN | Apostrophe´FZ Javorák plus (SVL2A) |
Út 2.6.15 | 20:45 | DEKAN | MIFA Fighters FO UNYP´s Blazers (HL8F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chalupa Jiří | 2 | 1 |
Habrun Ivan | 12 | 5 |
Jakl Tomáš | 7 | 3 |
Jovanoski Zoran | 10 | 14 |
Karásek Václav | 9 | 3 |
Novotný Petr | 9 | 4 |
Petržílka Karel | 10 | 4 |
Skalický Miloslav | 11 | 62 |
Šubík Jan | 3 | 4 |
Švadlenka Jan | 1 | 2 |
Svoboda František | 11 | 23 |
Voženílek Slavomír | 12 | 16 |