Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 3.12.15 | 18:15 | MIKU3 | Trops 1.SK SUP Berušky A | 11. | 0:9 |
Čt 3.12.15 | 18:15 | HOSTI | Stará Garda SUP Lucián FC SUP | 11. | 2:2 |
Čt 3.12.15 | 18:15 | ZAK | Socra SUP Starci na chmelu SUP A | 11. | 0:3 |
Čt 3.12.15 | 18:15 | MIKU4 | Valník Benda All Stars FC | 11. | 8:2 |
Čt 3.12.15 | 18:15 | MIKU1 | Rokoska SUP VV Vokra SV | 11. | 1:6 |
Čt 3.12.15 | 18:15 | MIKU2 | Radouč FC B Kbelák FC SUP | 11. | 8:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Berušky A | 11 | 11 | 0 | 0 | 82:22 | 22 |
2. | Valník | 11 | 8 | 2 | 1 | 39:20 | 18 |
3. | VV Vokra SV | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:29 | 13 |
4. | Radouč FC B | 11 | 5 | 3 | 3 | 25:16 | 13 |
5. | Trops 1.SK SUP | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | 12 |
6. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 4 | 3 | 4 | 22:29 | 11 |
7. | Kbelák FC SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:35 | 10 |
8. | Rokoska SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:37 | 9 |
9. | Benda All Stars FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:40 | 8 |
10. | Lucián FC SUP | 11 | 2 | 4 | 5 | 25:39 | 8 |
11. | Stará Garda SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:49 | 5 |
12. | Socra SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 20:39 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 31.8.15 | 19:00, 20:15 | P2 | Starci na chmelu SUP A |
Čt 10.9.15 | 17:00, 18:15 | ZAK | Berušky A |
Út 22.9.15 | 19:00, 20:15 | MOTO3 | Lucián FC SUP |
Čt 24.9.15 | 17:00, 18:15 | ZAK | Valník |
Čt 24.9.15 | 19:30, 20:45 | BECH | Radouč FC B |
Čt 1.10.15 | 19:30, 20:45 | ZAK | Valník |
So 3.10.15 | 10:00, 11:15 | KBELY | Kbelák FC SUP |
Út 13.10.15 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Lucián FC SUP |
St 14.10.15 | 19:00, 20:15 | METE2 | Radouč FC B |
Ne 18.10.15 | 17:30, 18:45 | CESMI | Rokoska SUP |
St 21.10.15 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Stará Garda SUP |
St 21.10.15 | 19:00, 20:15 | P2 | Socra SUP |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | František Koubek | Torzo AFZ | 30 |
2. | Lubomír Nešpor | Kbelák FC SUP | 20 |
3. | František Veselý | Berušky B | 16 |
4. | Zdeněk Sokol | Valník | 14 |
5. | Pavel Vrkoslav | VV Vokra SV | 12 |
6. | Michael Procházka | VV Vokra SV | 11 |
7. | Petr Bačovský | Socra SUP | 10 |
8. | Petr Zadák | Benda All Stars FC | 10 |
9. | Serghei Davidenco | Radouč FC B | 9 |
10. | Jan Kuželka | Berušky B | 9 |
11. | Jindřich Procházka | Valník | 7 |
12. | Jiří Pařízek | Gold La Plate | 7 |
13. | Jiří Podhůrský | Benda All Stars FC | 7 |
14. | Kostas Maceridis | Valník | 7 |
15. | Miloš Kraus | Lucián FC SUP | 7 |
16. | Tomáš Zmatlík | VV Vokra SV | 6 |
17. | František Bašta | Berušky B | 6 |
18. | Lubomír Tusjak | Berušky A | 6 |
19. | Petr Hejč | Berušky B | 6 |
20. | Josef Jurásek | Stará Garda SUP | 5 |