Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 17.6.15 | 20:45 | MIKU1 | MVS Recycled Pralinky F.C.K. | 11. | 0:11 |
St 17.6.15 | 20:45 | MIKU4 | Rychlé pípy VET Bajern Měšičáci | 11. | 1:3 |
St 17.6.15 | 20:45 | MIKU2 | Rokoska VET A Károv ZJ veteran | 11. | 10:3 |
St 17.6.15 | 20:45 | MIKU3 | Vršáci VET Masters V | 11. | 1:0 |
St 17.6.15 | 20:30 | ZAK | Tatarský biftek VET Žalud United 1.PC VET | 11. | 7:2 |
Čt 11.6.15 | 20:45 | MIKU1 | Károv ZJ veteran MVS Recycled | 10. | 2:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pralinky F.C.K. | 10 | 8 | 1 | 1 | 61:21 | 17 |
2. | Vršáci VET | 10 | 8 | 1 | 1 | 53:21 | 17 |
3. | Rokoska VET A | 10 | 8 | 0 | 2 | 57:23 | 16 |
4. | Masters V | 10 | 6 | 1 | 3 | 45:26 | 13 |
5. | Tatarský biftek VET | 10 | 6 | 1 | 3 | 34:21 | 13 |
6. | Žalud United 1.PC VET | 10 | 4 | 1 | 5 | 37:40 | 9 |
7. | MVS Recycled | 10 | 4 | 0 | 6 | 22:37 | 8 |
8. | Dejvický expres VET | 10 | 3 | 1 | 6 | 18:38 | 7 |
9. | Bajern Měšičáci | 10 | 3 | 0 | 7 | 22:38 | 6 |
10. | Rychlé pípy VET | 10 | 1 | 0 | 9 | 24:58 | 2 |
11. | Károv ZJ veteran | 10 | 1 | 0 | 9 | 20:70 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 30.3.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Masters V |
Čt 2.4.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Vršáci VET |
Čt 9.4.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Pralinky F.C.K. |
Ne 12.4.15 | 11:15, 12:30 | P2 | Rokoska VET A |
Ne 12.4.15 | 16:15, 17:30 | DEKAN | Károv ZJ veteran |
Ne 12.4.15 | 16:15, 17:30 | MIKU3 | Rychlé pípy VET |
Ne 19.4.15 | 13:45, 15:00 | ZAK | Bajern Měšičáci |
Po 20.4.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Tatarský biftek VET |
Út 21.4.15 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | MVS Recycled |
Ne 26.4.15 | 16:15, 17:30 | DEKAN | Dejvický expres VET |
Út 28.4.15 | 18:15, 19:30 | LITVI | Rokoska VET A |
Út 5.5.15 | 17:30, 18:45 | KBELY | Rychlé pípy VET |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Pavel Šnor | Rokoska VET A | 16 |
2. | Josef Kubr | Pralinky F.C.K. | 14 |
3. | Petr Bráza | Rokoska VET A | 14 |
4. | Jan Šobr | Žalud United 1.PC VET | 12 |
5. | Rudolf Schiller | The Penguins 6:5 XXL | 12 |
6. | Lukáš Hůlka | Vršáci VET | 10 |
7. | Zdeněk Grůša st. | Vršáci VET | 9 |
8. | Petr Vydra | Rokoska VET A | 9 |
9. | Pavel Sedlmajer | Bajern Měšičáci | 9 |
10. | Zdeněk Koutník | Tatarský biftek VET | 8 |
11. | Vladimír Kopecký | Tatarský biftek VET | 8 |
12. | Petr Sedloň | Masters V | 8 |
13. | Milan Soukup | Pralinky F.C.K. | 8 |
14. | Karel Fiala | Žalud United 1.PC VET | 8 |
15. | Jan Spěvák | Rychlé pípy VET | 7 |
16. | Pavel Dík | Vršáci VET | 7 |
17. | Jiří Košťál | Károv ZJ veteran | 7 |
18. | Roman Havel | Rokoska VET A | 7 |
19. | Michal Predikant | Pralinky F.C.K. | 6 |
20. | Jan Ernst | Masters V | 6 |