Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 25.11.15 | 18:15 | MIKU2 | Sokol Újezd VET Sklenářka S.G. | 11. | 3:1 |
St 25.11.15 | 18:15 | MIKU3 | Šrot FC VET Pralinky F.C.K. | 11. | 5:2 |
St 25.11.15 | 18:15 | MIKU4 | VSK MFF UK Praha VET A Befeleme VET | 11. | 9:1 |
St 25.11.15 | 18:15 | DEKAN | Traktor Praha VET Po Útlumu 06 | 11. | 1:6 |
St 25.11.15 | 18:15 | MIKU1 | Slawoj Břevnov X-team | 11. | 4:1 |
St 25.11.15 | 18:00 | SCBEC | Vršáci VET Běchovičtí sršni A | 11. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrot FC VET | 11 | 9 | 2 | 0 | 45:16 | 20 |
2. | Slawoj Břevnov | 11 | 7 | 2 | 2 | 57:24 | 16 |
3. | Běchovičtí sršni A | 11 | 8 | 0 | 3 | 32:10 | 16 |
4. | Po Útlumu 06 | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:26 | 15 |
5. | Vršáci VET | 11 | 5 | 3 | 3 | 37:26 | 13 |
6. | Traktor Praha VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:28 | 11 |
7. | VSK MFF UK Praha VET A | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:32 | 10 |
8. | X-team | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:38 | 8 |
9. | Pralinky F.C.K. | 11 | 2 | 3 | 6 | 34:50 | 7 |
10. | Sokol Újezd VET | 11 | 3 | 0 | 8 | 31:57 | 6 |
11. | Sklenářka S.G. | 11 | 2 | 1 | 8 | 24:38 | 5 |
12. | Befeleme VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 40:70 | 5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 31.8.15 | 18:15, 19:30 | ARIT | Šrot FC VET |
Pá 4.9.15 | 18:15, 19:30 | HANSP | Slawoj Břevnov |
Po 7.9.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Pralinky F.C.K. |
Út 8.9.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Běchovičtí sršni A |
Út 15.9.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Běchovičtí sršni A |
Pá 18.9.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | VSK MFF UK Praha VET A |
Ne 20.9.15 | 11:15, 12:30 | P2 | X-team |
Út 29.9.15 | 18:15, 19:30 | SLIVE | Pralinky F.C.K. |
Ne 4.10.15 | 16:15, 17:30 | P1 | Šrot FC VET |
Út 6.10.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER1 | VSK MFF UK Praha VET A |
Čt 8.10.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Vršáci VET |
Čt 22.10.15 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Befeleme VET |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Erik Kubeša | Befeleme VET | 22 |
2. | Pavel Šilhavý | Šrot FC VET | 12 |
3. | Michal Stejskal | Sklenářka S.G. | 11 |
4. | Petr Frýba | Slawoj Břevnov | 10 |
5. | Jaroslav Šamánek | Slawoj Břevnov | 10 |
6. | Jiří Malaník | Traktor Praha VET | 9 |
7. | Jiří Klůna | Hvězda VAB F.C. | 9 |
8. | Rudolf Schiller | The Penguins 6:5 XXL | 9 |
9. | Vojtěch Dostal | Po Útlumu 06 | 8 |
10. | Petr Dubec | Šrot FC VET | 8 |
11. | Radek Jirkovský | Vojenské lesy VET | 8 |
12. | Michal Manoušek | The Penguins 6:5 XXL | 8 |
13. | Luboš Hanzlík | Slawoj Břevnov | 8 |
14. | Tomáš Černoch | Hvězda VAB F.C. | 8 |
15. | Lukáš Hůlka | Vršáci VET | 7 |
16. | Pavel Vokoun | Hvězda VAB F.C. | 7 |
17. | Milan Soukup | Pralinky F.C.K. | 7 |
18. | Tomáš Caizl | Befeleme VET | 7 |
19. | Ondřej Ullrich | Po Útlumu 06 | 7 |
20. | Zdeněk Grůša st. | Vršáci VET | 7 |