Rozpis pískání, 2. liga, skupina B

Erko Kbely

Ne 11.9. 15:00 Děkanka DEKAN
Ne 11.9. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 11.9. 17:30 Děkanka DEKAN
Po 14.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 14.11. 18:15 Hanspaulka HANSP

The Penguins 6:5 B

Čt 15.9. 18:00 Malešice AFK Slavia MALES
Čt 15.9. 19:15 Malešice AFK Slavia MALES
Čt 15.9. 20:30 Malešice AFK Slavia MALES
St 26.10. 19:15 Štěrboholy STER2
St 26.10. 20:30 Štěrboholy STER2

Queens Park Club

Po 19.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 19.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 19.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 10.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 10.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 10.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Rowdies HFC

Po 19.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 19.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 19.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Pa 4.11. 18:00 Pražačka P3
Pa 4.11. 19:15 Pražačka P3

Traktor humus A

Čt 8.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 8.9. 18:15 Děkanka DEKAN
St 5.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 5.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 5.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

UTS Vršovice

Po 19.9. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 19.9. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Út 11.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 11.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 11.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Úderka Žižkov junioři

Čt 20.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 20.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 20.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 8.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 8.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 8.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Scarface AC

St 16.11. 18:15 Děkanka DEKAN
St 16.11. 19:30 Děkanka DEKAN
St 16.11. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 8.12. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 8.12. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 8.12. 20:45 Mikulova MIKU4

Noční dravci

Ne 9.10. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 9.10. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 9.10. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 13.11. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 13.11. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 13.11. 18:30 Hostivař SK HOSTI

Internazionale AC

St 16.11. 18:00 Štěrboholy STER2
St 16.11. 19:15 Štěrboholy STER2
St 16.11. 20:30 Štěrboholy STER2
Út 6.12. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 6.12. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 6.12. 20:45 Mikulova MIKU3

Řežem to United

Čt 15.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 15.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 3.10. 19:00 Pražačka P1
Po 3.10. 20:15 Pražačka P1
Ne 13.11. 18:45 Pražačka P1
Ne 13.11. 20:00 Pražačka P1