Rozpis pískání, 2. liga, skupina B

Erko Kbely

So 2.4. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 2.4. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 23.4. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 23.4. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 7.5. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 7.5. 11:15 Kbely Spartak KBELY

The Penguins 6:5 B

Út 12.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 12.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 12.4. 20:45 Mikulova MIKU3
Ne 8.5. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 8.5. 20:00 Zákostelní ZAK

Queens Park Club

Po 18.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 18.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 18.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 9.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 9.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 9.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Rowdies HFC

Út 19.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 19.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 19.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 10.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 10.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 10.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Traktor humus A

Út 26.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 26.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 26.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 17.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 17.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 17.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

UTS Vršovice

Út 3.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 3.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 3.5. 20:45 Mikulova MIKU1
Ne 12.6. 18:45 Štěrboholy STER2
Ne 12.6. 20:00 Štěrboholy STER2

Úderka Žižkov junioři

Út 22.3. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 22.3. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 22.3. 20:45 Děkanka DEKAN
St 22.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 22.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 22.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Scarface AC

St 27.4. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 27.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 27.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 18.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 18.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 18.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Noční dravci

Ne 1.5. 18:45 Pražačka P2
Ne 1.5. 20:00 Pražačka P2
Út 7.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 7.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 7.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Internazionale AC

St 6.4. 19:00 Meteor 8 METE2
St 6.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 26.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Út 26.4. 18:45 Kbely Spartak KBELY
Ne 29.5. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 29.5. 16:15 Běchovice 2 BECH

Řežem to United

Ne 10.4. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 10.4. 17:30 Děkanka DEKAN
Út 26.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 26.4. 20:15 Meteor 8 METE2
St 18.5. 19:00 Pražačka P1
St 18.5. 20:15 Pražačka P1

Hoverla Zak

Pa 15.4. 18:00 Pražačka P1
Pa 15.4. 19:15 Pražačka P1
Pa 6.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 6.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Ne 5.6. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 5.6. 17:30 Mikulova MIKU3