Seznam týmů, 2. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
UTS Vršovice zelená
Traktor humus A modro-bílá, černá
The Penguins 6:5 B zelená, modrá
Scarface AC černá, bílá
Řežem to United bílá, zelená
Rowdies HFC oranžová, modrá
Noční dravci tmavě modrá, žluto-oranžová
Úderka Žižkov junioři černo-bílá, modrá
Internazionale AC žluto-černá
Queens Park Club červeno-černá
Hoverla Zak žluto-černá
Erko Kbely modro-bílá, bílá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Queens Park ClubThe Penguins 6:5 B St 23.3. 19:30 HOSTI
Erko KbelyUTS Vršovice Po 28.3. 16:15 KBELY
Hoverla ZakTraktor humus A Po 28.3. 18:45 P1
Noční dravciRowdies HFC Po 28.3. 20:00 MIKU2
Úderka Žižkov juniořiŘežem to United Po 28.3. 20:00 P1
Internazionale ACScarface AC Pa 8.4. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
The Penguins 6:5 BInternazionale AC Pa 1.4. 18:15 HOSTI
Traktor humus AQueens Park Club Pa 1.4. 19:30 HOSTI
Erko KbelyHoverla Zak Ne 3.4. 16:15 KBELY
UTS VršoviceRowdies HFC Ne 3.4. 17:30 MIKU4
Řežem to UnitedNoční dravci Ne 3.4. 20:00 MIKU1
Scarface ACÚderka Žižkov junioři Po 4.4. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Rowdies HFCŘežem to United St 13.4. 18:15 MIKU1
Queens Park ClubErko Kbely St 13.4. 19:30 HOSTI
Hoverla ZakUTS Vršovice Čt 14.4. 20:30 MALES
Noční dravciScarface AC Pa 15.4. 19:30 HANSP
Úderka Žižkov juniořiThe Penguins 6:5 B Ne 17.4. 20:00 P3
Internazionale ACTraktor humus A Ne 17.4. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Scarface ACRowdies HFC St 20.4. 18:15 MIKU3
Hoverla ZakQueens Park Club Čt 21.4. 19:30 HOSTI
The Penguins 6:5 BNoční dravci Pa 22.4. 19:30 HANSP
Erko KbelyInternazionale AC Ne 24.4. 16:15 KBELY
Traktor humus AÚderka Žižkov junioři Ne 24.4. 20:00 ZABEH
UTS VršoviceŘežem to United Ne 24.4. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Rowdies HFCThe Penguins 6:5 B St 27.4. 18:15 MIKU1
Queens Park ClubUTS Vršovice Čt 28.4. 18:15 HOSTI
Řežem to UnitedScarface AC Pa 29.4. 19:15 ZAK
Noční dravciTraktor humus A Pa 29.4. 19:30 HANSP
Internazionale ACHoverla Zak So 30.4. 12:30 P1
Úderka Žižkov juniořiErko Kbely Ne 1.5. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
The Penguins 6:5 BŘežem to United St 4.5. 20:45 HOSTI
UTS VršoviceScarface AC Čt 5.5. 19:30 ZAK
Queens Park ClubInternazionale AC Pa 6.5. 18:15 HOSTI
Erko KbelyNoční dravci Ne 8.5. 16:15 KBELY
Hoverla ZakÚderka Žižkov junioři Ne 8.5. 20:00 P1
Traktor humus ARowdies HFC Ne 8.5. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov juniořiQueens Park Club Út 10.5. 20:15 P3
Rowdies HFCErko Kbely St 11.5. 18:15 MIKU1
Scarface ACThe Penguins 6:5 B Pa 13.5. 19:15 ZAK
Noční dravciHoverla Zak Pa 13.5. 19:30 HANSP
Internazionale ACUTS Vršovice So 14.5. 12:30 BECH
Řežem to UnitedTraktor humus A Ne 15.5. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
UTS VršoviceThe Penguins 6:5 B Čt 19.5. 20:45 HOSTI
Traktor humus AScarface AC Pa 20.5. 19:15 ZAK
Queens Park ClubNoční dravci Pa 20.5. 19:30 HANSP
Erko KbelyŘežem to United Ne 22.5. 16:15 KBELY
Hoverla ZakRowdies HFC Ne 22.5. 17:30 MIKU4
Internazionale ACÚderka Žižkov junioři Ne 22.5. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Scarface ACErko Kbely St 25.5. 18:15 KBELY
Rowdies HFCQueens Park Club St 25.5. 18:15 MIKU1
The Penguins 6:5 BTraktor humus A Pa 27.5. 19:15 ZAK
Noční dravciInternazionale AC Pa 27.5. 19:30 HANSP
Řežem to UnitedHoverla Zak Ne 29.5. 20:00 MIKU1
Úderka Žižkov juniořiUTS Vršovice Ne 29.5. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Queens Park ClubŘežem to United St 1.6. 19:30 HOSTI
Erko KbelyThe Penguins 6:5 B St 1.6. 20:45 HOSTI
Internazionale ACRowdies HFC Ne 5.6. 17:30 MIKU4
Úderka Žižkov juniořiNoční dravci Ne 5.6. 20:00 P1
UTS VršoviceTraktor humus A Ne 5.6. 20:00 ZABEH
Hoverla ZakScarface AC Pa 10.6. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor humus AErko Kbely Ne 19.6. 18:45 BECH
The Penguins 6:5 BHoverla Zak Ne 19.6. 18:45 P3
Scarface ACQueens Park Club Ne 19.6. 18:45 ZAK
Řežem to UnitedInternazionale AC Ne 19.6. 18:45 P2
Rowdies HFCÚderka Žižkov junioři Ne 19.6. 18:45 P1
Noční dravciUTS Vršovice Ne 19.6. 18:45 TEMPO