Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Tomáš Novotný, Richard Peer, Tomáš Sluka vs Michael Barák – Michal Balík, Martin Došek, Jakub Halamka, Jan Nebřenský, Karel Pražák, Tomáš Proskočil, Petr Voves
22. 5. 16 17:30 MIKU4 Hoverla Zak Rowdies HFC 8. 6:0 k.
Hoverla Zak Rowdies HFC
Oleksandr Kelemen – Bohdan Chendey, Vasyl Iarema, Ivan Ostolosh, Ian Sakal, Serhiy Tatynets, Vasyl Tkach vs
11. 5. 16 18:15 MIKU1 Rowdies HFC Erko Kbely 7. 11:0 (5:0)
Po vzájemném oťukávání udeřili domácí a v patnácti minutách bylo rozhodnuto. Po změně stran přidali ještě další branky po kombinačních akcích. Jednoznačné utkání. Husák
Rowdies HFC Erko Kbely
Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Jan Horáček, Matěj Paprčiak, Richard Peer, Zdeněk Sláma, Tomáš Sluka vs Jan Fiřtík – Tomáš Fischer, Jiří Kaiser, Jan Katriňák, Michal Katriňák, Adam Kučera, Jan Leibl, Jan Špaček, Samuel Valenta
15., 22., 26., 53. Zdeněk Sláma
23., 36., 56., 58. Matěj Paprčiak
30., 48., 54. Martin Dlouhý
8. 5. 16 20:00 ZABEH Traktor humus A Rowdies HFC 6. 3:1 (1:1)
Utkání velmi vysoké úrovně, vynikající nasazení a fotbalovost obou týmů. Domácí byli přesnější v zakončení a díky tomu vyhráli.
Traktor humus A Rowdies HFC
Filip Kudrnáč – Jan Hlava, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Dominik Škarda, Jakub Valenta, Matěj Valenta vs Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Michal Holeček, Jan Kosina, Richard Peer, Tomáš Sluka
30., 38. David Kudrnáč
60. Jakub Valenta
11. Tomáš Sluka 55. Milan Bouška
27. 4. 16 18:15 MIKU1 Rowdies HFC The Penguins 6:5 B 5. 11:1 (1:0)
Po pomalejším začátku zápasu se hrál pěkný kombinační fotbal se spoustou akcí z obou stran. Hosté v úvodu druhé půle udělali pár chyb a domácí si tak ve zbytku poločasu pěkně zastříleli a vyhráli. Jan Lomáz, Martin Čechovič
Rowdies HFC The Penguins 6:5 B
Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Martin Kopecký, Jan Kosina, Jiří Novotný, Richard Peer, Tomáš Sluka vs Filip Boubín – Roman Alba, Milan Boubín ml., David Dušek, Ondřej Forgáč, Aleš Hořický, Tomáš Imlauf, Miroslav Mora
30., 32., 53., 60. Martin Dlouhý
35., 39., 42., 44., 49., 57. Martin Kopecký
47. Jan Kosina
52. David Dušek
20. 4. 16 18:15 MIKU3 Scarface AC Rowdies HFC 4. 4:8 (2:2)
Krásné utkání, ve kterém byli hosté jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Domácí bojovali celé utkání, ale na hosty dnes zkrátka neměli. Kovařík
Scarface AC Rowdies HFC
Michal Klíma – Štěpán Gregor, Lukáš Havierník, Ondřej Honka, Zdeněk Jemelík, Lukáš Kunt, Karel Mesároš, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Richard Valoušek, Radomil Žďárský vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Michal Holeček, Jan Kosina, Jiří Novotný, Richard Peer, Tomáš Sluka
60. Michal Holeček
13. 4. 16 18:15 MIKU1 Rowdies HFC Řežem to United 3. 1:3 (0:2)
Vyrovnaný a slušně hraný zápas rozhodla nedisciplinovanost domácích, kteří odehráli první poločas pouze 4+1. Dobře zachytali oba gólmani. Jiří Bouše ml., Jiří Bouše
Rowdies HFC Řežem to United
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Michal Holeček, Jan Kosina, Richard Peer vs Michal Vondrka – Tomáš Bábovka, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Michal Novák, Tomáš Paszyc
47. Richard Peer 25. Jiří Hrubý
28. Jakub Kouba
46. Michal Novák
3. 4. 16 17:30 MIKU4 UTS Vršovice Rowdies HFC 2. 4:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodl výkon domácího brankáře, který pochytal spoustu šancí hostujícího týmu. Kovařík
UTS Vršovice Rowdies HFC
Matej JuhászPavel Čírtek, Martin Hosnedl, Michal Kamas, Ondřej Pulkert, Filip Šmahel vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Martin Kopecký, Jiří Novotný, Richard Peer, Michael Repetný
7., 60. Filip Šmahel
33., 47. Pavel Čírtek
51. Jiří Novotný
58. Martin Dlouhý
28. 3. 16 20:00 MIKU2 Noční dravci Rowdies HFC 1. 1:6 (0:3)
Hezký a rychlý fotbal ze strany Rowdies. Vyhráli hladce, v samém závěru však pokazili brankáři čisté konto. Marek Mach
Noční dravci Rowdies HFC
Petr Satýnek – Milan Karas, Petr Kvapil, Martin Oubram, Libor Petrák, Michal Šíma, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Filip Fuchsa – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Michal Holeček, Jan Kosina, Richard Peer, Tomáš Sluka