Seznam týmů, 3. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Skif červeno-černá, žluto-modrá
Přezletice SK RSC žlutá, zelená
Orange Predators A oranžová, modrá
Samson Bonella A zelená
Hoblina Jižák FC červená, bílá
G.I.C La Plate de Cünde světle modrá, bílá
Don Giovanni modrá, světle modrá
Domácí potřeby A žlutá, zelená
Břewnow boys KMK modro-červená, černo-žlutá
Ekonom WT žluto-modrá, červeno-bílá
BongoBongo AC bílo-černá, bílá
Bakera zelená, oranžová

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Břewnow boys KMKSamson Bonella A Po 21.3. 18:15 CESMI
Don GiovanniG.I.C La Plate de Cünde Po 21.3. 19:00 SANC2
Domácí potřeby AHoblina Jižák FC Po 21.3. 19:30 LITVI
Ekonom WTOrange Predators A Po 21.3. 19:30 ARIT
BongoBongo ACPřezletice SK RSC Po 21.3. 20:45 NOVOB
BakeraSkif Po 21.3. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Orange Predators ABřewnow boys KMK Po 4.4. 18:15 CESMI
Hoblina Jižák FCDon Giovanni Po 4.4. 18:15 MIKU1
Přezletice SK RSCEkonom WT Po 4.4. 19:30 ARIT
Samson Bonella ADomácí potřeby A Po 4.4. 19:30 LITVI
BakeraBongoBongo AC Po 4.4. 20:45 HOSTI
SkifG.I.C La Plate de Cünde Út 5.4. 19:00 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeHoblina Jižák FC Po 11.4. 18:15 MIKU1
Břewnow boys KMKPřezletice SK RSC Po 11.4. 18:15 CESMI
Don GiovanniSamson Bonella A Po 11.4. 19:00 SANC2
Domácí potřeby AOrange Predators A Po 11.4. 19:30 LITVI
Ekonom WTBakera Po 11.4. 19:30 ARIT
BongoBongo ACSkif Út 12.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
SkifHoblina Jižák FC Po 18.4. 18:15 MIKU3
Orange Predators ADon Giovanni Po 18.4. 19:00 MOTO3
BongoBongo ACEkonom WT Po 18.4. 19:30 ARIT
BakeraBřewnow boys KMK Po 18.4. 20:45 HOSTI
Přezletice SK RSCDomácí potřeby A Po 18.4. 20:45 NOVOB
Samson Bonella AG.I.C La Plate de Cünde Út 19.4. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Hoblina Jižák FCSamson Bonella A Po 25.4. 18:15 MIKU1
Břewnow boys KMKBongoBongo AC Po 25.4. 18:15 CESMI
G.I.C La Plate de CündeOrange Predators A Po 25.4. 19:00 P2
Domácí potřeby ABakera Po 25.4. 19:30 LITVI
Ekonom WTSkif Po 25.4. 19:30 ARIT
Don GiovanniPřezletice SK RSC Po 25.4. 20:15 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
SkifSamson Bonella A Út 29.3. 18:15 MIKU4
Přezletice SK RSCG.I.C La Plate de Cünde Po 2.5. 18:15 MIKU4
Orange Predators AHoblina Jižák FC Po 2.5. 18:15 MIKU1
Ekonom WTBřewnow boys KMK Po 2.5. 19:30 ARIT
BongoBongo ACDomácí potřeby A Po 2.5. 19:30 LITVI
BakeraDon Giovanni Po 2.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Hoblina Jižák FCPřezletice SK RSC Po 9.5. 18:15 MIKU3
Břewnow boys KMKSkif Po 9.5. 18:15 CESMI
Don GiovanniBongoBongo AC Po 9.5. 19:00 SANC2
Domácí potřeby AEkonom WT Po 9.5. 19:30 LITVI
Samson Bonella AOrange Predators A Po 9.5. 20:15 P2
G.I.C La Plate de CündeBakera Po 9.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Břewnow boys KMKDomácí potřeby A Po 16.5. 18:15 CESMI
Přezletice SK RSCSamson Bonella A Po 16.5. 18:15 KBELY
SkifOrange Predators A Po 16.5. 19:00 MOTO3
Ekonom WTDon Giovanni Po 16.5. 19:30 ARIT
BakeraHoblina Jižák FC Po 16.5. 20:45 HOSTI
BongoBongo ACG.I.C La Plate de Cünde Út 17.5. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Orange Predators APřezletice SK RSC Po 23.5. 18:15 KBELY
Hoblina Jižák FCBongoBongo AC Po 23.5. 18:15 MIKU1
Don GiovanniBřewnow boys KMK Po 23.5. 18:15 CESMI
G.I.C La Plate de CündeEkonom WT Po 23.5. 19:30 ARIT
Domácí potřeby ASkif Po 23.5. 19:30 LITVI
Samson Bonella ABakera Po 23.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Břewnow boys KMKG.I.C La Plate de Cünde Po 30.5. 18:15 CESMI
SkifPřezletice SK RSC Po 30.5. 18:15 KBELY
Domácí potřeby ADon Giovanni Po 30.5. 19:30 LITVI
Ekonom WTHoblina Jižák FC Po 30.5. 19:30 ARIT
BakeraOrange Predators A Po 30.5. 20:45 HOSTI
BongoBongo ACSamson Bonella A Út 31.5. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeDomácí potřeby A Po 13.6. 19:15 ZAK
Přezletice SK RSCBakera Po 13.6. 19:30 HOSTI
Orange Predators ABongoBongo AC Po 13.6. 19:30 DEKAN
Samson Bonella AEkonom WT Po 13.6. 19:30 HANSP
Hoblina Jižák FCBřewnow boys KMK Po 13.6. 19:30 CESMI
Don GiovanniSkif Po 13.6. 19:30 BECH