Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 13.6.16 | 19:30 | HANSP | Samson Bonella A Ekonom WT | 11. | 0:6 k. |
Po 30.5.16 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Hoblina Jižák FC | 10. | 7:3 |
Po 23.5.16 | 19:30 | ARIT | G.I.C La Plate de Cünde Ekonom WT | 9. | 8:1 |
Po 16.5.16 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Don Giovanni | 8. | 2:7 |
Po 9.5.16 | 19:30 | LITVI | Domácí potřeby A Ekonom WT | 7. | 5:5 |
Po 2.5.16 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Břewnow boys KMK | 6. | 1:1 |
Po 25.4.16 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Skif | 5. | 2:3 |
Po 18.4.16 | 19:30 | ARIT | BongoBongo AC Ekonom WT | 4. | 4:5 |
Po 11.4.16 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Bakera | 3. | 6:0 k. |
Po 4.4.16 | 19:30 | ARIT | Přezletice SK RSC Ekonom WT | 2. | 2:3 |
Po 21.3.16 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Orange Predators A | 1. | 4:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Břewnow boys KMK | 11 | 9 | 2 | 0 | 46:18 | 20 |
2. | Skif | 11 | 9 | 0 | 2 | 53:25 | 18 |
3. | Orange Predators A | 11 | 7 | 0 | 4 | 77:33 | 14 |
4. | Ekonom WT | 11 | 6 | 2 | 3 | 42:36 | 14 |
5. | BongoBongo AC | 11 | 5 | 2 | 4 | 47:37 | 12 |
6. | Přezletice SK RSC | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:35 | 12 |
7. | Don Giovanni | 11 | 5 | 1 | 5 | 41:60 | 11 |
8. | Samson Bonella A | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:47 | 10 |
9. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:46 | 9 |
10. | Domácí potřeby A | 11 | 2 | 3 | 6 | 35:44 | 7 |
11. | Hoblina Jižák FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 39:67 | 4 |
12. | Bakera | 11 | 0 | 1 | 10 | 30:71 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 5.4.16 | 18:15 | ARIT | Berger club SUP Tučňáci SUP B (SVL2A) |
Út 5.4.16 | 19:30 | ARIT | Bublifuck VET Traktor humus VET B (VL4B) |
Út 5.4.16 | 20:45 | ARIT | Bohemia AFK Deportivo Estudiantil FC B (HL6D) |
Út 12.4.16 | 18:15 | ARIT | Pigs FC Tak dort jo (HL7C) |
Út 12.4.16 | 19:30 | ARIT | Bublifuck VET Balabuška Old TJ (VL4B) |
Út 12.4.16 | 20:45 | ARIT | Filipi SK GK Ohradní A (HL6B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Adamec Ladislav | 3 | 0 |
Adamec Martin | 1 | 0 |
Bogár Igor | 5 | 6 |
Fabera Lukáš | 6 | 3 |
Filip Daniel | 8 | 5 |
Miškovský Radek | 1 | 0 |
Nový Jakub | 6 | 5 |
Pivoňka Michal | 9 | 2 |
Příbaň Ondřej | 9 | 0 |
Romanovskyy Markiyan | 9 | 2 |
Rybka Lukáš | 7 | 1 |
Rybka Ondřej | 3 | 4 |
Vacek Ondřej | 7 | 2 |