Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 13.6.16 | 19:15 | ZAK | G.I.C La Plate de Cünde Domácí potřeby A | 11. | 2:2 |
Po 30.5.16 | 18:15 | CESMI | Břewnow boys KMK G.I.C La Plate de Cünde | 10. | 5:2 |
Po 23.5.16 | 19:30 | ARIT | G.I.C La Plate de Cünde Ekonom WT | 9. | 8:1 |
Út 17.5.16 | 19:30 | MIKU3 | BongoBongo AC G.I.C La Plate de Cünde | 8. | 3:0 |
Po 9.5.16 | 20:45 | HOSTI | G.I.C La Plate de Cünde Bakera | 7. | 9:4 |
Po 2.5.16 | 18:15 | MIKU4 | Přezletice SK RSC G.I.C La Plate de Cünde | 6. | 4:5 |
Po 25.4.16 | 19:00 | P2 | G.I.C La Plate de Cünde Orange Predators A | 5. | 0:14 |
Út 19.4.16 | 20:45 | MIKU4 | Samson Bonella A G.I.C La Plate de Cünde | 4. | 4:1 |
Po 11.4.16 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Hoblina Jižák FC | 3. | 5:4 |
Út 5.4.16 | 19:00 | MOTO3 | Skif G.I.C La Plate de Cünde | 2. | 2:0 |
Po 21.3.16 | 19:00 | SANC1 | Don Giovanni G.I.C La Plate de Cünde | 1. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Břewnow boys KMK | 11 | 9 | 2 | 0 | 46:18 | 20 |
2. | Skif | 11 | 9 | 0 | 2 | 53:25 | 18 |
3. | Orange Predators A | 11 | 7 | 0 | 4 | 77:33 | 14 |
4. | Ekonom WT | 11 | 6 | 2 | 3 | 42:36 | 14 |
5. | BongoBongo AC | 11 | 5 | 2 | 4 | 47:37 | 12 |
6. | Přezletice SK RSC | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:35 | 12 |
7. | Don Giovanni | 11 | 5 | 1 | 5 | 41:60 | 11 |
8. | Samson Bonella A | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:47 | 10 |
9. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:46 | 9 |
10. | Domácí potřeby A | 11 | 2 | 3 | 6 | 35:44 | 7 |
11. | Hoblina Jižák FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 39:67 | 4 |
12. | Bakera | 11 | 0 | 1 | 10 | 30:71 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 2.6.16 | 17:45 | ZABEH | VV Vokra SV Trops 1.SK SUP (SVL2B) |
Čt 2.6.16 | 19:00 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Tučňáci VET (VL3C) |
Čt 2.6.16 | 20:15 | ZABEH | Kickers 1990 ČFC Super Naděje B (SVL2B) |
Po 20.6.16 | 18:15 | HOSTI | Pirelli Legends are back (HL6A) |
Po 20.6.16 | 19:30 | HOSTI | MVS Vršovice A Inter Lotyšák A (HL2A) |
Po 20.6.16 | 20:45 | HOSTI | Kožich II.FC Cvrčci FC (HL4A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Holub Ondřej | 10 | 3 |
Kotek David | 10 | 4 |
Labuda Filip | 8 | 6 |
Maxa Jan | 6 | 2 |
Melíšek Dušan | 11 | 0 |
Pecka Miroslav | 8 | 5 |
Polák Lukáš | 5 | 3 |
Strouhal Jan | 9 | 7 |
Strouhal Martin | 7 | 1 |
Vališ Daniel | 11 | 2 |