9. G.I.C La Plate de Cünde 11 4 1 6 34:46 9

Čt 12.5.16 18:15 MIKU2 Monočlánek FC VET Hojivý typy   (VL4D)
Čt 12.5.16 19:30 MIKU2 Sokol Picasso A Nova LFC A   (HL3C)
Čt 12.5.16 20:45 MIKU2 Hertha ZMZ VET Gambrinus VH VET   (VL2B)
Út 31.5.16 18:15 SLIVE FELace FK Smíchov PSK   (HL8D)
Út 31.5.16 19:30 SLIVE JZD Slivenec Omlékované Sojky   (HL7D)

13. 6. 16 19:30 DEKAN Orange Predators A BongoBongo AC 11. 7:1 (4:0)
Krásné a velmi rychlé utkání ve stylu hurá fotbal. Domácí lítali po hřišti jako utržený vagón, za což jim bylo odměnou sedm gólů.
Orange Predators A BongoBongo AC
Jakub Perník – David Franc, Lukáš Künzel, Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Petr Sochůrek – Marek Bejlovec, Václav Císařovský, Michal Peták, Marcel Šíd, Jaroslav Stonawski, David Vobořil
2., 23. Martin Löwe
20., 57. Daniel Smejtek
26. Lukáš Künzel
37., 43. Michal Zika
56. Jaroslav Stonawski
30. 5. 16 20:45 HOSTI Bakera Orange Predators A 10. 3:6 (1:2)
Opravdu pohledné utkání, rychlá pěkná hra. Zasloužené vítězství hostů ve férovém zápase. Artur Walaszczyk, Petr Přibyslavský
Bakera Orange Predators A
Jiří Kuděj – Karel Chejn, Petr Chyle, Jakub Los, Radko Tajtl, Lukáš Zbořil vs Jakub Perník – David Franc, Lukáš Künzel, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika
23. Jakub Los
45., 50. Karel Chejn
10., 27. Lukáš Künzel
33. Viktor Smejtek
37., 47. David Franc
59. Jiří Němec
23. 5. 16 18:15 KBELY Orange Predators A Přezletice SK RSC 9. 9:0 (4:0)
Přezletice vůbec nemají mužstvo na takový debakl, ale někdy se to prostě sejde.
Orange Predators A Přezletice SK RSC
Jakub Perník – David Franc, Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Jan Šrámek – Marek Jirků, Radomír Jungbauer, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller, Tomáš Zemánek
5. Jiří Němec
7. David Franc
21., 42., 48., 49., 52. Martin Löwe
28., 59. Viktor Smejtek
16. 5. 16 19:00 MOTO3 Skif Orange Predators A 8. 5:4 (3:2)
Zápas lahodný pro oko diváka. Orange začal výborně pod taktovkou kapitána Löweho ve vysokém tempu a zaslouženě se ujal vedení. Domácí se prosadili v 15. minutě a začali ukazovat svou kvalitu a do poločasu dokázali skóre otočit. Druhá půle vypadala velice podobně - Skif opět musel dotahovat, ale prokázal svou kvalitu a překlopil zápas na svoji stranu a  konec si mazácky pohlídal.   Jakub Zíma, Jakub Mareš
Skif Orange Predators A
Mykola Shokodko – Iurii Ignat, Roman Kuryk, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Oleg Pidgainyi, Roman Pidgaynyy, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal, Serhyi Pundor, Ivan Skryp, Dmytro Tsyhil, Serhii Tsyhil vs Jakub Perník – David Franc, Lukáš Künzel, Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Vladimír Zika
38. David Franc
9. 5. 16 20:15 P2 Samson Bonella A Orange Predators A 7. 3:2 (1:2)
Hosté doplatili na neproměňování tutových šancí. Domácí toho využili a bojovným výkonem urvali vítězství. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Samson Bonella A Orange Predators A
Ondřej Losos – Jan Bárta, Petr Čermák, Josef Hurka, Václav Kural, Lukáš Poór, Jan Slabý vs Jakub Perník – David Franc, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika
8. Lukáš Poór
43. Petr Čermák
44. Jan Slabý
4. Jiří Zika
20. David Franc
2. 5. 16 18:15 MIKU1 Orange Predators A Hoblina Jižák FC 6. 11:6 (6:0)
Rozhodl první poločas, kde domácí jasně přestříleli svého soupeře. Druhá půle byla vyrovnaná, ale hosté už skóre dorovnat nestihli.
Orange Predators A Hoblina Jižák FC
Jakub Perník – David Franc, Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Vladimír Zika vs Vilém Pacák – Jan Carbol, David Dratva, Marek Látal, Pavel Malý, Zdeněk Navrátil, Milan Žaloudek
4., 38., 40. Daniel Smejtek
5., 17., 54., 57. Martin Löwe
21. Jiří Zika
22., 26., 60. Viktor Smejtek
46., 51., 56. Marek Látal
48., 53., 55. David Dratva
25. 4. 16 19:00 P2 G.I.C La Plate de Cünde Orange Predators A 5. 0:14 (0:7)
Jednoznačné utkání v podání hostů, kteří byli od začátku jasně lepším týmem. Zato domácí byli odevzdaným soupeřem. Jan Doležal, Štěpán Malý
G.I.C La Plate de Cünde Orange Predators A
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Filip Labuda, Jan Maxa, Martin Strouhal, Daniel Vališ vs Jakub Perník – Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika
4., 24., 38. Martin Löwe
17. Michal Zika
19., 21., 23., 28. Daniel Smejtek
39., 49. Viktor Smejtek
40., 45., 50. Jiří Němec
42. Jiří Zika
18. 4. 16 19:00 MOTO3 Orange Predators A Don Giovanni 4. 11:4 (5:1)
Kombinačně oba týmy stejně kvalitní, ovšem rozhodujícím faktorem byl podstatně lepší pohyb bez míče. Velmi pohledné utkání. Kohout
Orange Predators A Don Giovanni
Jakub Perník – David Franc, Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Vladimír Zika vs Robert Persein – Petr Janda, René Muška, Patrik Poncar, Lukáš Procházka, Lukáš Skoupilík
59. Petr Janda
11. 4. 16 19:30 LITVI Domácí potřeby A Orange Predators A 3. 3:7 (2:4)
Utkání plné nádherných akcí s velkým množstvím gólů. Domácí působili fotbalovějším dojmem, ale soupeř je svým zaujetím přestřílel a připsal si dva body. Dufek
Domácí potřeby A Orange Predators A
Jaroslav Bernášek – Radek Farkaš, Michal Louda, Lukáš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk, Jakub Zatkal, Petr Zeman vs Jakub Perník – David Franc, Lukáš Künzel, Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika
4., 35. Radek Farkaš
30. Lukáš Urban
15., 18., 29., 39. Martin Löwe
19. Viktor Smejtek
40., 43. Lukáš Künzel
4. 4. 16 18:15 CESMI Orange Predators A Břewnow boys KMK 2. 3:4 (1:3)
Zápas už vypadal, že dospěje do remízy, ale hosté v závěru dokázali strhnout vítězství na svoji stranu. Boubín
Orange Predators A Břewnow boys KMK
Jakub Perník – David Franc, Lukáš Künzel, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Tomáš Kulhawik – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Pavel Vávra, Zdeněk Vávra, Martin Zalužanský
13., 35. David Franc
49. Michal Zika
20., 56. Jaromír Bulíček
22. Karel Kahovec
23. Martin Zalužanský
55. Zdeněk Vávra
21. 3. 16 19:30 ARIT Ekonom WT Orange Predators A 1. 4:3 (3:0)
Velice svižné utkání, ve kterém domácí Ekonom od začátku diktoval tempo. V závěru ale polevil, otevřel obranu a nakonec měl co dělat, aby výhru uhájil. Pavel Fligl, Michal Träger
Ekonom WT Orange Predators A
Ondřej Příbaň – Martin Adamec, Igor Bogár, Lukáš Fabera, Daniel Filip, Jakub Nový, Michal Pivoňka, Markiyan Romanovskyy, Lukáš Rybka, Ondřej Vacek vs Jakub Perník – David Franc, Lukáš Künzel, Martin Löwe, Tomáš Mattern, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika