Ne 17.4.16 10:00 P2 Basta fidli B Taggart   (HL7J)
Ne 17.4.16 11:15 P2 Torpédo Řepy Sananim FC A   (HL6J)
Ne 17.4.16 12:30 P2 Horsis heads Ňiňos F.C.   (HL8K)
Ne 15.5.16 16:15 MIKU1 Komety FC A Améby AFC A   (HL4F)
Ne 15.5.16 17:30 MIKU1 Kanálpucers PL Blesk VK A   (HL5I)

26. 6. 16 18:45 MIKU4 Trops 1.SK Alej FK A 11. 3:0 (0:0)
Pohledné utkání, ve kterém rozhodla individuální kvalita hráčů na straně domácího týmu. Jiří Hron, David Beneš
Trops 1.SK Alej FK A
Filip Bartek – Jan Bezděk, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Jan Rychetský, Stefan Savič, Filip Umanec vs Michal KarhanPetr Beneš, Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Martin Humpl, Petr Karol, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek
41., 48. Robin Procházka
60. Filip Umanec
12. 6. 16 18:45 ZAK Debakl FC Trops 1.SK 10. 5:2 (4:2)
Zápas dobré úrovně, který na svou stranu naklonil Debakl. Utkání hráno v duchu fair play a ve druhém poločase za intenzivního deště. Dufek
Debakl FC Trops 1.SK
Jan Šuráň – Tomáš Ferneza, Lukáš Koblása, Jiří Moravec, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Luboš Valent, Miloslav Vašák vs Filip Bartek – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Jan Rychetský, Jiří Šnajdr, Filip Umanec
5., 23., 35. Jiří Moravec
10., 16. Tomáš Ferneza
7., 12. Robin Procházka
5. 6. 16 17:30 ZABEH Trops 1.SK United clans 9. 6:0 (4:0)
Trops měli přesné kombinace s bezchybnou technikou a postupně se prosazovali gólově. Hošek
Trops 1.SK United clans
Filip Bartek – Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Jan Rychetský, Stefan Savič, Jiří Šnajdr, Filip Umanec vs Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Brych, Martin Soudný, Michal Volešák
7. Jaroslav Procházka
12., 22., 35. Robin Procházka
29., 55. Jiří Šnajdr
29. 5. 16 18:45 P3 KTB B Trops 1.SK 8. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
KTB B Trops 1.SK
Roman Krsek – Dominik Behan, Martin Halama, Tomáš Kavka, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Vasyl Tymochko vs
22. 5. 16 17:30 ZABEH S.N.F. A Trops 1.SK 7. 0:4 (0:1)
Jasná záležitost v podání hostujícího týmu. V první půli se hrálo relativně vyrovnaně, ale ve druhé půli se projevila vyšší kvalita hostujícího týmu.
S.N.F. A Trops 1.SK
Lukáš Dvořáček – Pavel Čech, Vladimír Lihne, Alexandr Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Jiří Svoboda, Dominik Zukal, Vít Zukal vs Filip Bartek – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Jiří Šnajdr, Filip Umanec
20. Robin Procházka
37., 46. Jakub Bezděk
57. Jan Bezděk
26. Jan Bezděk
8. 5. 16 18:45 MIKU4 Trops 1.SK Kluci z Vršovic 6. 4:1 (2:0)
Domácí byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Janča
Trops 1.SK Kluci z Vršovic
Filip Bartek – Jan Bezděk, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Petr Skopec, Jiří Šnajdr, Filip Umanec vs Radek Šimůnek – Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Jiří Krejčí, Jiří Novák, Martin Vičík, Ondřej Vičík
11., 27., 55. Robin Procházka
41. Jan Bezděk
45. Mikuláš Churáček 49. Martin Vičík
1. 5. 16 18:45 ZABEH Karcinogenní Trops 1.SK 5. 1:4 (1:1)
Vítězství lepšího týmu Trops díky dobrému výkonu Robina Procházky.
Karcinogenní Trops 1.SK
Adam Brtna – Martin Beránek, Pavel Franěk, Jakub Kupec, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Jaroslav Procházka – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, Robin Procházka, Jan Rychetský, Petr Skopec, Jiří Šnajdr, Filip Umanec
26. OG 11. Jakub Bezděk
35., 43. Robin Procházka
58. Filip Umanec
24. 4. 16 18:45 TEMPO Trops 1.SK Hodkovičky United FC 4. 2:4 (1:1)
Velmi nezáživný fotbal. Hodkovičky United po celou dobu zápasu hrály to, co potřebovaly a soupeř na to nedokázal nalézt recept.
Trops 1.SK Hodkovičky United FC
Filip Bartek – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Filip Umanec vs Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Lukáš Kraml, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
19. OG
57. Jakub Bezděk
12. Lukáš Kraml
38., 53. Dominik Pechar
46. Marek Mysliveček
10. 4. 16 18:45 P3 Hosthunters Trops 1.SK 3. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, rozhodla přesnější koncovka hostujícího týmu, který dokázal vstřelit o jednu branku víc než soupeř. Kohout,Pavlíček
Hosthunters Trops 1.SK
Filip Kolár – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Radek Zaoral vs Filip Bartek – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Jan Rychetský, Stefan Savič, Petr Skopec, Filip Umanec
46. Jan Skála 60 David Dorničák 10. Filip Umanec
38. Jakub Bezděk
3. 4. 16 18:45 P1 Trops 1.SK Bamboocha City 2. 7:2 (2:0)
Utkání bylo vyrovnaná, ale domácí byli přesnější v zakončení a díky tomu vyhráli. Tomáš Vitásek, Jan Táborský
Trops 1.SK Bamboocha City
Filip Bartek – Jan Bezděk, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Petr Skopec, Jiří Šnajdr, Filip Umanec vs Martin Krupka – Ondřej Červinský, Jakub Horský, František Jiřík, Michal Junek, Petr Junek, Michal Petržilka, Petr Vondráček