12. Sokol Barča Vysočany 11 0 1 10 24:48 1

Ne 3.4.16 17:30 HANSP Gang of Jan Palach Mestek 97 FC   (HL6L)
Ne 3.4.16 18:45 HANSP Torpédo Řepy Mamissero   (HL6J)
So 30.4.16 10:00 BECH Hoptajch team Šnek FC A   (HL6I)
So 30.4.16 11:15 BECH K+K Fotbal Team Luver FC   (HL8M)
Ne 8.5.16 18:45 KBELY Ukradený širáci Avengers FC   (HL6K)

19. 6. 16 17:30 P1 Lord Mayor Idiot Zimbru Olymp A 11. 2:3 (1:1)
Pěkné rychlé utkání, ve kterém rozhodli v závěru hosté o svém vítězství. Vostatek
Lord Mayor Idiot Zimbru Olymp A
Stanislav Futera – Petr Burget, Karel Engliš, Michal Pinka, Michal Schneider, Vlastimil Váňa, Jiří Vícha vs Eugeniu Marandici – Nikita Bychkov, Martin Holas, Uzeyir Jafarov, Eduard Lychynskyy, Ruslan Rata, David Šelmeczi, Lukáš Semirád
17., 41. Michal Schneider 8. Lukáš Semirád
33., 58. Nikita Bychkov
5. 6. 16 17:30 KBELY Zimbru Olymp A Sokol Barča Vysočany 10. 7:2 (2:0)
Utkání velmi dobré úrovně. Vysočany byly vítězům v první půli rovnocenným soupeřem - několikrát je podržel výborný gólman. Po změně stran rozhodla 36.-38. minuta, kdy šli vítězové do pohodového a zaslouženého vedení. Kučera
Zimbru Olymp A Sokol Barča Vysočany
Jamal Allahverdi-Zada – Nikita Bychkov, Martin Holas, Uzeyir Jafarov, Eugeniu Marandici, Evgeny Penov, Ruslan Rata, David Šelmeczi, Lukáš Semirád vs Roman Janda – Jan Černý, Filip Jambor, Ivan Junas, Dominik Maršálek, Lukáš Provazník, Lukáš Vojtek
55. Jan Černý
29. 5. 16 17:30 MIKU2 Komety FC A Zimbru Olymp A 9. 1:4 (0:2)
Vyrovnaný zápas, který proběhl v klidu. Filip Balcárek, Petr Květoň
Komety FC A Zimbru Olymp A
Zdeněk Benda – Roman Armenov, Oleksandr Bratanov, Chacik Gevorkjan, Volodymyr Koturko, Mark Litvinov, Maksym Plokhin, Vyacheslav Polyanskov, Dzmitry Zhmako vs Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Mykola Alokhin, Martin Holas, Uzeyir Jafarov, Artjoms Jegorovs, Eduard Lychynskyy, Andrei Pazeniuc, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi, Lukáš Semirád
38. Oleksandr Bratanov 10. Andrei Pazeniuc
25. Artjoms Jegorovs
47. Mykola Alokhin
22. 5. 16 17:30 KBELY Zimbru Olymp A Torpedo Barrandov 8. 4:3 (1:2)
Remízové utkání rozhodla šťastná branka Zimbru těsně před závěrečným hvizdem.
Zimbru Olymp A Torpedo Barrandov
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Nikita Bychkov, Martin Holas, Uzeyir Jafarov, Eduard Lychynskyy, Andrei Pazeniuc, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi, Lukáš Semirád vs Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek
11. Andrei Pazeniuc
33., 59. Martin Holas
45. OG
17., 29., 50. Ondřej Novák
15. 5. 16 18:45 MIKU1 Bohemia Roztyly Zimbru Olymp A 7. 2:3 (0:1)
Utkání jako na houpačce, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu.
Bohemia Roztyly Zimbru Olymp A
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Pavel Schiller, Aleš Tylinger vs Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Uzeyir Jafarov, Eduard Lychynskyy, Andrei Pazeniuc, Tomáš Plecitý, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, Lukáš Semirád
31. Martin Havelka
40. Tomáš Chalupa
24., 45., 48. Jamal Allahverdi-Zada
8. 5. 16 17:30 KBELY Zimbru Olymp A Deportivo Praga 6. 4:3 (3:1)
Pěkný zápas, množství šancí a tyčí na obou stranách. Remíza by byla spravedlivější.
Zimbru Olymp A Deportivo Praga
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Mykola Alokhin, Nikita Bychkov, Uzeyir Jafarov, Eduard Lychynskyy, Andrei Pazeniuc, Evgeny Penov, Tomáš Plecitý, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi, Lukáš Semirád vs Luboš Vacek – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, Michal Kahoun, Petr Martiník, Vladimír Příbramský, Michal Příhoda
3. Jamal Allahverdi-Zada
14. Vladimir Šarapanovschi
26. Eduard Lychynskyy
39. David Šelmeczi
18. Stanislav Bruder
43., 45. Petr Martiník
1. 5. 16 17:30 KBELY Zimbru Olymp A Normální Chlapi 2. 2:3 (0:3)
Vyrovnané utkání. Normální chlapi v první půli vstřelili tři branky po pěkných akcích. Druhou půli měli nadvládu hráči Olympu, Normální chlapi ale dokázali náskok ubránit. Vít Mašek, Pavel Mašek
Zimbru Olymp A Normální Chlapi
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Mykola Alokhin, Nikita Bychkov, Uzeyir Jafarov, Tomáš Plecitý, Ruslan Rata, David Šelmeczi, Lukáš Semirád vs Jan Varga – Jan Dont, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček, Vojtěch Zvěřina
33. Jamal Allahverdi-Zada
47. Nikita Bychkov
5., 28. Petr Poláček
14. Jakub Novotný
24. 4. 16 15:00 KBELY Améby AFC A Zimbru Olymp A 5. 1:4 (1:1)
Velmi kvalitní utkání, ve kterém měli šance oba týmy, ale díky své fyzické připravenosti vyhráli zaslouženě hosté. Stanislau Maskaliunets, Ievgen Kliushnyk
Améby AFC A Zimbru Olymp A
Petr Šorf – Alan Balha, Jan Crha, Jakub Marek, Filip Mikeš, David Šmída, Michal Šorf vs Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Mykola Alokhin, Nikita Bychkov, Eduard Lychynskyy, Andrei Pazeniuc, Evgeny Penov, Ruslan Rata, David Šelmeczi, Lukáš Semirád
24. Jakub Marek 9., 48. Nikita Bychkov
33. Andrei Pazeniuc
45. Jamal Allahverdi-Zada
17. 4. 16 17:30 KBELY Zimbru Olymp A Pivson a Pofel 4. 6:1 (3:0)
Celkem vyrovnané utkání, ve kterém výsledek úplně neodpovídá průběhu. David Moc, Roman Kača
Zimbru Olymp A Pivson a Pofel
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Uzeyir Jafarov, Artjoms Jegorovs, Eduard Lychynskyy, Andrei Pazeniuc, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi, Lukáš Semirád vs Timon Svoboda – Matouš Bém, Matouš Knapp, Michal Kovář, Jan Pecháček, Václav Pinkas, Petr Valášek
16., 19. Eduard Lychynskyy
30., 51., 57. Jamal Allahverdi-Zada
32. OG
54. Petr Valášek
10. 4. 16 20:00 P1 Atomovej brouk B Zimbru Olymp A 3. 0:1 (0:1)
Rychlý, dynamický fotbal, kde technická kvalita byla na obou stranách. Hosté několikrát krásně vykombinovali soupeře až do branky, ovšem proměňování je zklamalo. Nakonec hostům stačila jediná branka z úvodu utkání.
Atomovej brouk B Zimbru Olymp A
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Šrom, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund vs Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Mykola Alokhin, Nikita Bychkov, Uzeyir Jafarov, Andrei Pazeniuc, Evgeny Penov, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi, Lukáš Semirád
5. Evgeny Penov
28. 3. 16 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Zimbru Olymp A 1. 3:1 (1:1)
První poločas byli hosté lepší, ale nedokázali využít své šance. Ve druhé půli zabrali domácí a rozhodli ve svůj prospěch. Veaceslav Todorov, Vitalie Dumitras
Sokol Vysočany B Zimbru Olymp A
Jan Pekárek – Miloš Hrdlička, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Martin Trunčík, Marek Žádný vs Eugeniu Marandici – Nikita Bychkov, Uzeyir Jafarov, Artjoms Jegorovs, Andrei Pazeniuc, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi, Lukáš Semirád